Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra, a poza samochodem robisz coś z CA? Bo po to chyba tutaj jest ten temat?

jakoś rozmiar mnie bagażnika mnie blokuje, bo bym jeszcze wrzucił jednego oriona;( alternator mam w naprawie, zobaczymy jaki będzie spadek po tej regeneracji... w planach mam też przerobić słupki i jeszcze raz panele w drzwiach, będzie jedna komora na helony, a wszystko w skórze:D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pewnie się powtórzę ale co tam.

O gustach się nie dyskutuje i jest to dla mnie ważna zasada, jednemu takie coś pasuje drugiemu to, można powiedzieć że moim zadaniem coś jest źle/brzydki itp ale bez hejtowanie ludzie. Jak by autor oddał auto do zakładów blacharskich/CA i szpanował jakie to ma auto no to rozumiem hejty ale tak jak przed mówcy mówili, gość własnymi rękami pracuje nad autem, pakuje nie małą kasę w auto, fakt coś mu może nie wyjść ale weźcie pod uwagę że to pewnie jego pierwszy gruby mod i później może być tylko lepiej. 

Duże gradki za cierpliwość, chęć i pomysłowość z tym projektem, będę śledził dalsze twoje poczynania z A3, tak trzymaj  :ok:  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za model tego radyjka? 

PIONEER AVIC F860BT 

Pewnie się powtórzę ale co tam.

O gustach się nie dyskutuje i jest to dla mnie ważna zasada, jednemu takie coś pasuje drugiemu to, można powiedzieć że moim zadaniem coś jest źle/brzydki itp ale bez hejtowanie ludzie. Jak by autor oddał auto do zakładów blacharskich/CA i szpanował jakie to ma auto no to rozumiem hejty ale tak jak przed mówcy mówili, gość własnymi rękami pracuje nad autem, pakuje nie małą kasę w auto, fakt coś mu może nie wyjść ale weźcie pod uwagę że to pewnie jego pierwszy gruby mod i później może być tylko lepiej. 

Duże gradki za cierpliwość, chęć i pomysłowość z tym projektem, będę śledził dalsze twoje poczynania z A3, tak trzymaj  :ok:  :rotfl:

 

Dzięki za miłe słowa:D:D

aktualne foty:D 

10405383_1488874494720395_4189858601544510603225_1488871141387397_15107042544063

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...