Skocz do zawartości

AYA - ostatnie eliminacje, wybiera się ktoś ?


Rekomendowane odpowiedzi

W Niemcowni nieco za Hannoverem odbywają się ostatnie eliminacje AYA, czy ktoś sie wybierze? Start już za duzo może nie dać, gdyż max można dostać 10pkt a raczej ta ilość nie wystarczy do kwalifikacji na finały, ale może z czystej ciekawości ?

Zawody są organizowane praktycznie w ogródku , gril non stop, pozwala rozbić namiot - tak w razie czego :)

 

Jak na razie zameldowało sie ponad 50 aut, w profi mam jak na razie 7 konkurentów, więc będzie o co walczyć :) chyba wypozyczę od Trucka bandpasa :)

 

http://www.aya-sound.org/anmeldung/img3.php?id=43

 

P.S. jak podkleić taki odnośnik ?  może któryś z modów by mi to tu przeedytował , dziękuję :)

 

Tak to wyglądało rok temu:

 

http://www.mrwoofa.de/treffen/woofatreffen_2012_06_30/034.jpg

 

http://www.mrwoofa.de/treffen/woofatreffen_2012_06_30/057.jpg

 

http://www.mrwoofa.de/treffen/woofatreffen_2012_06_30/065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezę zjechało ponad 70 aut, z tego 55 startowało w 9 klasach.

 

KIlka fotek z imprezy:

 

DSC06792_800x533.JPG

 

DSC06802_800x533.JPG

 

DSC06874_800x533.JPG

 

DSC06877_800x533.JPG

 

DSC06878_800x533.JPG

 

DSC06880_800x533.JPG

 

DSC06903_800x533.JPG

 

DSC06813_800x533.JPG

 

DSC06818_800x533.JPG

 

ten samochód mnie przeskoczył punktacyjnie, "miał więcej basu" przez co straciłem kilka punktów na tonach niskich, dynamice i natarciu oraz ataku.

tzw. 10.000 euro anlage na klockach GZ z seri reference, 2 subach z tyłu i 18cm (takich samych jak ja) w komorach w drzwiach.

 

DSC06795_800x533.JPG

 

jego niesłabowita instalacja : http://www.mrwoofa.de/carhifi/astra_h_andre_gz/astra_h_andre_gz.htm

 

Ciężko było walczyć z jedną 10-calówką w 14litrach brutto z samymi 12'kami w wielkich skrzyniach BR :)  ale żeby nie było że zasypuje gruszki w popiele, na finały szykuje małe ja to mówi Truck "wunderwaffe" w postaci 12 cali w zestrojonej paczce, ew. jakiegoś BP, oraz powrócą 18cm w drzwi, a co.... Skoro u nas może być Szczeciński profil brzmienia, to ja się dostosuję do niemieckiego ,  a nóż mi się uda wstrzelić w płytę ;) Techniką mam auto dopasowane, na szerokość w ich skali (10) mam 9pkt gdzie norma to 6-7 :) tak więc łatwo się nie poddam.

 

A oto najciekawszy pojazd tego dnia, startujący w Outlaw... zbędne były tam czasówki z racji że siedzi się..... centralnie, oraz wszystkie głośniki są w równej odległości :D

Zajął 3 miejsce na 8 startujących, i grał całkiem sympatycznie.

DSC06793_800x533.JPG

 

DSC06885_800x533.JPG

 

i tzw.szybka wrzuta na zawodach:

 

DSC06919_800x533.JPG

 

i przyłapany właściciel i zarazem konstruktor popularnych w niemczech głośników "Adrian Audio" (ten w białej koszulce) :

 

DSC06914_800x533.JPG

 

 

 

więcej fotek nie chce już mi się wklejać, po za tym jest ich koło 100, więc by się tu zrobił tasiemiec, dla chętnych znajduje się tutaj: https://plus.google.com/photos/109705628128130692777/albums/5921199602493712849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


na finały szykuje małe ja to mówi Truck "wunderwaffe" w postaci 12 cali w zestrojonej paczce, ew. jakiegoś BP, oraz powrócą 18cm w drzwi, a co.... Skoro u nas może być Szczeciński profil brzmienia, to ja się dostosuję do niemieckiego , a nóż mi się uda wstrzelić w płytę ;)

 

Tomek Ty się dostosowujesz do profilu brzmienia? :) Tak przecież zawsze walczysz z Eascowym profilem... :wink:

Do czego to doszło będzie german style z Pyrlandii. :D Jak cuś to służę bandpassem na Lotusie, trudny dziad do wgrania w system ale do ogarnięcia i jak Ci się uda to... w okolicach 140 dB im zapodasz... Jeśli i wtedy będzie "Zu wenig" to życie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zdjęcie 91 i drugi koleś od lewej :rotfl:

 

Gość przypominał mi kogoś z bajki, chyba włatcy móch , nawet chodził tak podobnie


 

 


Tak przecież zawsze walczysz z Eascowym profilem... :wink:

 

Ja bym to nazwał Bregovic'owym raczej, gdyż może dla wielu to będzie nawet dziwne, eascowa płyta nawet dodga nie widziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Gratulacje Tomku!!!

 

Dzięki.

 

Tej fotki niestaty nie udało mi się zrobić, tak więc wklejam , sam SQL

 

http://www.mrwoofa.de/treffen/woofatreffen_2013_09_07/093.jpg

 

 

Next time bujnę się z Tobą.

 

Zapraszam, 5-6.10.2013r tak więc za niecaly miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie przesympatyczny gość z dużą wiedzą którą potrafił się podzielić.

 

 

I chciał... Bo ludzi z wiedzą i u Nas nie brak, tyle ,że to pierwsze szwankuje.. :wink:

I jeszcze jedno mi się podoba przy odsłuchu i ocenie... Koc na przód i boki... Żadna tajemnica ,że zmysł słuchu się wyostrza po ciemku i najlepiej się słucha auta wieczorem...

A tak to... daję sobie rękę uciąć ,że wrzucając IASCA w zieloną i kawałek od szerokości auto gra na 12 pkt bo dżwięk się lokuje za słupkiem na łączniku lusterka a ja dostałem 10 czyli słupek, słupek, wkur...ce, no ale nie o tym temat. :D Koc dużo nie kosztuje, mam nawet parę starych. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze polskie gówno w polu, niż fiołki w neapolu.

 

Ponoć..!?

 

Następnym razem sam się ocenię i dam arkusz do podpisu sędziemu jak przygłuchy... :rotfl:  :D

A tak w ogóle to... "jeb..ij basem synu" Suzuk German Style to coś dla Nas... :hyhy:  Tam się nie krępują jak przydusi w klacie... Taką mają równowagę tonalną... hahah :help:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedle ich płyty i eascowej punktacji, u mnie byłoby pomiędzy 16 a 18, gdyż prawą stronę mam oznaczoną na fiszce, jako zewnętrzny obrys lusterka, a lewą jako druga połowa szkła lusterka

 

 

Posłuchamy , zobaczymy... IASCĘ gdzieś mam , tam jak byk to czuć, więc z chęcią posłucham gdyż... Tak szeroko to ja jeszcze nigdzie nie zaznałem więc z chęcią usłyszę. :)

Tak sobie myślę ,że na jedną dwie eliminacje musimy się przejechać z Suzukiem, i Was wesprzeć z Kabanem bo:

-Ty Tomaszu, wyrosłeś już głupot i za grzecznie grasz a Kaban tak poraża zajebistością wykonania Gebelsa, że przestaje mu słuchać auta i ogląda... :rotfl:

No to przyjedziemy my, dwoma zielonymi pażdzieżami i pokażemy Germal Style po polsku... :rotfl:  Hahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że przestaje mu słuchać auta i ogląda... :rotfl:

 

Oj ostatnio było spięcie z instalacyjnym, aż zwołał posiłki :) moja była w tym też wina gdyż się w Kabanowej instalacji zamotałem, i mu prawa fizyki przepływu prądu pomieszałem, chciał bezpieczniki na masę zakładać i co 30cm na odcinku 1m.

Dobrze też że w niemcowni Rosjanin znający Polski może się z Niemcem po Czesku dogadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...