Skocz do zawartości

Terodem SP100 Alu


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w naszych warunkach klimatycznych te właściwości "Zagrożenie przemarznięciem: tak, wrażliwa na łamanie,
Zalecana temperatura składowania: 10 °C do 20 °C" mogą ją lekko dyskwalifikować. Chyba, że po aplikacji je zmienia, ale nie mogłem się doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

coś mi tu zalatuje lokowaniem produktu :wink:


skąd jesteś dystrybutorze -- nie lepiej umieścić w dziale sprzedam ??

 

a sorry zapomniałem trzeba mieć już parę postów naklepane :rotfl:


 

 


Wg moich obserwacji najlepiej się sprawdzą w kwestii usztywnienia drzwi.

 

najlepiej do tego celu sprawdza się blacha np.alu lub laminat z włókna szklanego :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

"Nakładanie:
Na widocznej powierzchni maty Terodem - SP 100 można zaznaczyć nożem
dowolny kształt o dowolnej wielkości.
Po tej wyrytej linii można płytę złamać. Ze strony spodniej zdejmuje się
polietylenową folię ochronną i powierzchnią z naniesionym klejem dociska
do podłoża.
Należy zwrócić przy tym uwagę na równomierny i mocny docisk."

 

Przy tym jaka okazyjna cena:

http://www.loctite-kleje.pl/Terodem+SP100+-+50cm+x+25cm-6szt+%28mata+wyg%C5%82uszaj%C4%85ca%29+%28IDH.150012%29_t2390.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Za 6 sztuk 158zł.to loctite się ceni.

 

raczej Henkel, w którego skład wchodzą te 2 firmy ( Teroson i Loctite )

 

 

 


Przecież to jest to samo co twardy boll czy app :hyhy:

 

też właśnie mi się to z tym skojarzyło po przeczytaniu specyfikacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadły, jak zobaczłyem wypowiedzi innych użytkowników tego forum.

 

1. To nie jest marekting szeptany, wejście smoka w wykonaniu dystrybutra, albo inne mające podtekst oferty handlowej.

2. Widziałem, macałem drzwi w dwóch auta (osobowe i dostawcze) tym zrobione. Byłem pod wrażeniem. Drzwi sprawiały wrażanie jakby były zrobione z 5mm blachy.

3. Boll - nie stosuje nic co ma na opakowaniu Boll (pracowałem w firme, która robiła jeden z produktów dla Boll, szkoda słów, produkt x3 gorszy parametrami od oryginalnego fabrycznego rozlewanego pod inną marką, no ale tak to jest głównym kryterium jest cena to inaczej się nie da).

APP działa podobnie więc podonie jak Boll omijam szerokim łukiem.

4. GMS, Hollywood E., chińszczyzna, jaka gwarancja, że np. aluminim jest bez ołówiu, niklu i innych metali cięzkich, te wszystkie masy asflatowe, butylowe bez składników rakotwórczych? Osobiście nie chciałbym siedzieć 10cm od metariałów które zagrażają zdrowiu mojemu i mojej rodziny. STP też nie daje w karatach technnicznych info o składzie.

5. Wynika z tego, że pozostaje tylko dekarka, poroso, filce etc.

6. Znalezłem jeszcze Matoplast i to oni chyba robią dla niektórych marek w/w.

7. Czy to forum niepowstało po to aby stworzyć rynek do sprzedaży określonych produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ręce mi opadły, jak zobaczłyem wypowiedzi innych użytkowników tego forum.

 

a mi ręce opadły jak przeczytałem twoją wypowiedź :mur:

 

 

 


1. To nie jest marekting szeptany, wejście smoka w wykonaniu dystrybutra, albo inne mające podtekst oferty handlowej.

 

Niestety nadal tak to wygląda

 

 


2. Widziałem, macałem drzwi w dwóch auta (osobowe i dostawcze) tym zrobione. Byłem pod wrażeniem. Drzwi sprawiały wrażanie jakby były zrobione z 5mm blachy.

 

to jak byś zobaczył drzwi zrobione przez niektórych forumowiczów tańszymi metodami i materiałami to byś pomyślał że drzwi są zrobione nie z 5mm blachy ale to czysty odlew :rotfl:

 

 

 


3. Boll - nie stosuje nic co ma na opakowaniu ....... to jest głównym kryterium jest cena to inaczej się nie da).
APP działa podobnie więc podonie jak Boll omijam szerokim łukiem.

 

jedyne z czym się mogę zgodzić ale CCC - cena czyni cuda :P

 

 

 


4. GMS, Hollywood E., chińszczyzna, jaka gwarancja, że np. aluminim jest bez ołówiu, niklu i innych metali cięzkich, te wszystkie masy asflatowe, butylowe bez składników rakotwórczych? Osobiście nie chciałbym siedzieć 10cm od metariałów które zagrażają zdrowiu mojemu i mojej rodziny. STP też nie daje w karatach technnicznych info o składzie.

 

No comments :mur: czyli wg ciebie wszystko powinno mieć karty techniczne. Zejdź na ziemie. Pomyśl nad innymi częściami samochodu czy są produkowane z ekologicznych materiałów. Pomyśl o tym Ty i Twoja rodzina jecie codziennie i czym oddychacie a dopiero przejmuj się tym co masz pod tapicerką przyklejone.

 

 


5. Wynika z tego, że pozostaje tylko dekarka, poroso, filce etc.

 

tu dopiero pokazałeś znajomość tematu i branży CA :rotfl:

 

 


7. Czy to forum niepowstało po to aby stworzyć rynek do sprzedaży określonych produktów?

 

:mur::mur1:  Pomyliła Ci się chyba istota forum :mur::mur1: 

 

Próbuj jak coś na Elektrodzie - tam wszystko łykają :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...