Skocz do zawartości

BMW E36 M3


3x0tiC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Chciałbym tak sobie porozmawiać o pomysłach na Car Audio, jakie można by uzyć w tym samochodzie :)

Może ktoś z forumowiczów tutaj posiada ową E36 i coś sobie udoskonalał :)

 

Chciałbym wysłuchać Waszych pomysłów oraz informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,do M3 będzie ciężko z sensownym graniem.Co innego jakby to była "zwykła" E36,ale M-ka to wiesz...inna bajka.Masz chopie problem,bo M3 chyba nikt na forum jeszcze nie robił i może być ciężko znaleźć pomocne tematy.Jak wiadomo , to auto nietuzinkowe,wręcz z innej galaktyki,więc audio też będzie musiało być "nie z tej ziemi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego  to szczęście ,że wystarczy przejechać 8 km i masz dobry zakład instalacyjny a właściciel jeżdzi E36.

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/32524-bmw-e36-touring/  proszę, miłego oglądania a kontakt złapiesz sobie przez skrzynkę z PW.


 

 


Kurcze,do M3 będzie ciężko z sensownym graniem.Co innego jakby to była "zwykła" E36,ale M-ka to wiesz...inna bajka.Masz chopie problem,bo M3 chyba nikt na forum jeszcze nie robił i będzie ciężko do tego auta znaleźć pomocne tematy,bo jak wiadomo , to auto z innej galaktyki...
 

 

Bez przesady, to jest szybkie auto, nawet bardzo, ale Bmka stworzyła je na podstawie serii, E36 myślę jest najbardziej zbliżona do serii pod tym względem.

E 30 w wersji evo miałem przyjemność jeżdzić miała śmieszną jedynkę w tył, a dwójkę do przodu, w połowie z plastiku bo robiona pod DTM, potem była zwykła e36 z mocnym silnikiem i rozpórkami kielichów, następnie już w E46 i wyżej pojawiają się materiały typu Karbon etc, aby obniżyć masę.

Więc akustycznie ta Mka to zwykła trójka.

3x0tiC jaką masz wersję 286 czy 321 koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Przymknij trochę oczy,dodaj szczyptę sarkazmu i przeczytaj jeszcze raz:).

ten twój sarkazm to jasny jak slońce

 

 

 


Chciałbym wysłuchać Waszych pomysłów oraz informacji ;)

Napierw poszukaj co Cię interesuje, policz fundusze. jak już będziesz znał podstawy to poczytaj co się da zrobić w tych pieniądzach. A zrobić da się wszystko :) tylko trzeba chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck-u chłopaku,źle odczytałeś mój wpis. Przymknij trochę oczy,dodaj szczyptę sarkazmu i przeczytaj jeszcze raz:).

 

 

Czytałem na szybko, owszem załapałem, co nie zmienia faktu ,że zaczynanie przygody nowych z forum od sarkazmów i szpilek od starszaków to nic zdrowego.

Owszem czasami ewidentnie trafia się rodzynek i potrzeba go trochę sprowadzić z chmur na ziemię, ale w tym wypadku nie widzę potrzeby do iskrzenia.

A nawet jeśli spytał o audio w M3 to gdzie tu problem? Skoro ma to dlaczego ma się posługiwać określeniem trójka? Dla lepszego samopoczucia co niektórych?

Twój angielski humor Oli nie wniósł dla niego nic, poza Twoim lepszym nastrojem od rana. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...