Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedno jest pewne - u nas nikt nigdy nie będzie potraktowany jak klient, tylko jak pasjonat :)

Ot cały Gae Team, a że czasem przydała by się NEOSPASMINA (nie tylko Tobie Disaster) to już wynika z różnic charakterów. Dzięki temu nigdy nie jest nudno

Koniec OT

Spocik udany, choć wpadłem w stanie sennej agonii i nie bardzo załapałem jakikolwiek kontakt (cała noc i pól dnia w pracy robi swoje).

Na następny pisze się jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra juz nie badz taki skromny :) ostatnio z basu tez juz sie troche wyleczyłem (jezdząc bez suba) i jakos mi tam go nie brakuje. A wiem ze "jakaś" tam 8-czka w baganizku siedzi u Ciebie, "Jakaś" tam, ktorą ostatnio miałem okazje u siebie w skrzynke wrzucic i zrobiła na mnie nie małe wrazenie....

 

Słuchałem "Yarka" grał fajnie a Golf był bez woofer'ów wiec wtedy faktycznie nie było sensu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, basu to Raadek nie ma, średnie ma na 8

 

Ogólnie spocik bardzo fajny, można było posłuchać kilku przyjemnych furek. Osobiście najbardziej podobało mi się w Sigmie, chociaż zapowiada się też całkiem fajne granie w Toyce disaster3'a. Czarna Alfa wymaga jeszcze dostrojenia co przyznał sam właściciel :)

 

U mnie po kilku sugestiach kolegów, też się poprawiło. Bas jest tam gdzie bas, a stopa tam gdzie stopa Mimo to cały czas jeszcze kręcę gałkami

 

Pzdr i byle do następnego spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, basu to Raadek nie ma, średnie ma na 8

 

Ogólnie spocik bardzo fajny, można było posłuchać kilku przyjemnych furek. Osobiście najbardziej podobało mi się w Sigmie, chociaż zapowiada się też całkiem fajne granie w Toyce disaster3'a. Czarna Alfa wymaga jeszcze dostrojenia co przyznał sam właściciel :)

 

U mnie po kilku sugestiach kolegów, też się poprawiło. Bas jest tam gdzie bas, a stopa tam gdzie stopa Mimo to cały czas jeszcze kręcę gałkami

 

Pzdr i byle do następnego spota

Oooo Radek to już wiesz, to chyba pierwsza opinia jaką usłyszałem i dziękuję, tak tylko wsiadali wysiadali i nic nie gadali, więc .... nie było chyba o czym http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, no własnie miałem napisać to samo co Gilotyn@ na początku trochę czasu minęło zanim ogarnąłem radyjko i przed dłuższą chwilę słuchałem Twojej płyty która była w środku :) Później moje płyty trochę "skakały", ale pewnie dlatego, że ze zbyt dużą prędkością nagrane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, no własnie miałem napisać to samo co Gilotyn@ na początku trochę czasu minęło zanim ogarnąłem radyjko i przed dłuższą chwilę słuchałem Twojej płyty która była w środku :) Później moje płyty trochę "skakały", ale pewnie dlatego, że ze zbyt dużą prędkością nagrane.

tam trzeba podłubać, bas uciekł z przodu na środek trzeba go przesunąć, no i jeszcze delikatna korekta środka ale nie ma kiedy lapka podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu wychodzi na to ze u nas w teamie nie ma samochodu ktorego warto posluchac :rotfl:

 

Herdiego nie sluchajcie, bo on zawsze taki skromny

W olsztynie nie chcial wystawic autka i jego bylo testowe

co sie okazalo -> nawet po obcieciu punktow za instalacje

i tak mialby pudlo - takze schowaj skromnosc w kieszen i

przyznaj sie ze masz bardzo fajnie wystrojone autko..... i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...