Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Atmosfera fajna :padam:

Frekwencja rewelacyjna :)

Niestety nie dało rady do wszystkich samochodów wsiąść i posłuchać (za mało czasu) :/

Pomimo iż wziołem aparat to o robieniu zdjęć nie za bardzo pamiętałem (za dużo ciekawych tematów do obgadania było) i zrobiłem raptem kilka i to nie zbyt dobrych :)

Dzięki wszystkim uczestnikom spotkania za gorącą atmosferę i mile spędzone niedzielne popołudnie :przestraszony:

post-350-1257709664.jpg

post-1-1257709664.jpg

post-1-1257709665.jpg

post-1-1257709666.jpg

post-1-1257709667.jpg

post-1-1257709668.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Raadek, no fakt jakieś radio philipsa a jak jeszcze zrobisz to co mówiłeś to będzie totalny budżet liga :przestraszony: Ogólnie to dobrze Twój system nie grał... Bo grał zajebiście

Jednak dobra pasywka to super sprawa. Czy to u Ciebie czy Kamila.

 

maxtz, nie wiem dlaczego mi piec wlazł w protect. Wracałem do domu (ponad 2h) i wszystko śmigało lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez dziekuje za miłe spotkanko i poznanie na zywca CAmaniaków.

 

maxtz dzieki za pierscionki :) , na sredniaki pasuja idealnie (jak wrociłem do domu to przymierzałem i jest bardzo "SI"), z tw jeszcze nie przerabiałem bo jak juz je zdejme to musze zrobic słupki, wiec w razie co to sie jeszcze odezwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik zaliczam do jak najbardziej udanych, frekfencjia uwazam ze jak najbardziej dopisała, sporo fajnych klockow mozna bylo zobaczyc i posluchac jak graja, ze swoim sprzetem czulem sie troche dziwnie ale bylo ok

 

Szkoda ze tak mało fot i sory ze tak szybko sie zwinąłem ale czas gonił :)

 

Wielkie dzieki za spotkanie i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...