Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę OT ale znalazłem kopalnię płyt audiofilskich. Różny zakres muzyki. Wszysko we flac-ach, wavach i innych formatach bezstratnych.

http://chomikuj.pl/marcines65/

Już wykupiłem transfer 10GB na chomiku i mi go w jeden dzień zbrakło... :zdegustowany:

Koles ma całkiem fajny gust, też zacząłem już sciągać king crimson to fajna kapela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, gdyż może to ewentualnie Was zainteresować.

Ostatnio Disaster3 zakupił do swojego pojazdu HX12SQ i ma go w skrzyni zamkniętej. Chciałby jeśli oczywiście Disaster3 by był i pozwolił na mały eksperyment na jego samochodzie przeprowadzić ślepe porównanie jego z RA12W (podobna moc i buda).

Wstępnie myślałem o ocenie w trzech kategoriach :

1) Szybkość ;

2) Zejście ;

3) Muzykalność .

Test ten nie miał by wyłonić zwycięzcy lecz ... pozwoliłby wychwycić różnicę.

Proszę o opinie pomysłu (zwłaszcza właściciela auta i subwoofer-a), gdyż musiał bym .... wygrzać głośnik.

Chciałbym także poznać Wasze propozycje na jakich utworach ewentualnie zrobić taki test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli oczywiscie trafi sie ze bede mial czas zeby wpasc (niestety Disaster3 założył znowu "tornister" i wybrał sie do szkoły 1-szy zjazd juz w ten weekend a nastepne co 2 tygodnie az do 26/27-06-2010) to oczywiscie czemu nie.

Ale jest jeszcze jeden warunek - instytucja zwana "żoną" teraz jak co drugi mam zajety na szkołe i powiem w ktorys nadchodzący wolny ze mam spot........... to może sie to dla mnie zle skończyc

Takze obawiam sie ze chyba raczej jest mało prawdopodobna moja obecnosc na spotach do wakacji :P

:P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3, to pozostają Ci albo wagary w szkole albo niemcy w domu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif:P

 

hehehehe, no w konuc dzisiaj zapiąłem Steg'a K2.02 i AudioSystem'a HX 12 SQ, muszą troszke pochodzic razem coby sie rozegrały delikatnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3, fajny duet. Na kolejny zlocik pasowało by na wagary pójść :P

 

Ciekawy jestem tego duetu :P

 

no powiem szczerze ze tez jestem ciekaw jak to pogra bo narazie tylko podlaczyłem na szybko, ustawiłem na wzmaku Slope = 24db/okt, LPF - 60hz (taka jest najnizsza we wzmaku) a Input sensitivity delikatnie ruszyłem tylko do góry (z 5V), a membraną suba targa konkretnie, ten wzmak to rzeźnik (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Poczekam az troszeczke pograją......

 

Z tymi wagarami to sie jeszcze zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powinienem się wyrobic ale nie wiem czy bedzie sie czym chwalić

:P

 

Tu nie chodzi o chwalenie, tylko o to zeby włascicielowi sie podobało. A dodatkowo jest mozliwosc posłuchania innych systemów, zebrania krytyki/pochwał i cennych rad, ktore mozna wykorzystać bądz olać. To juz zależy od osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to następny spot musi być tak żeby disaster3, szedł do szkoły znaczy "na wagary" ale oczywiście, żeby żona nie wiedziała.

 

marcin_plock,

na testach ALIANTE 8'' SI

chyba trochę przesadziłeś z tymi testami. Chyba to twój głośnik dzisiaj oglądaliśmy z Herdim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lklukasz napisał/a:

chyba trochę przesadziłeś z tymi testami. Chyba to twój głośnik dzisiaj oglądaliśmy z Herdim?

 

 

Tak , to mój. Tylko że mój test ograniczył się do tego, że zobaczyłem że coś jest nie tak i ali wylądował w paczce do Herdiego.

a no to się natestowałeś :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...