Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za spocik. Bardzo fajnie było.

Raadek, Marcin oraz niedokończone mistubishi gravity piękne klocki i super wrażenia. U Mańka też bardzo dobrze ale jednak 3 way rządzi :rotfl:

 

Teraz już nie wiem kto miał z Płocka ten fajny kawałek czy Maniek czy Marcin ale proszę o priv. Podam link i zamieszczę na swoim ftp żeby inni mogli ściągnąć.

 

Szkoda Greg-si że tak skończyłeś wypad na zlot. Mam nadzieję, że nic ni uszkodziłeś sobie. Chłopacy napalili się na odsłuch Twoich "golarek" a tu nici...

 

PS

Jeśli pomyliłem który czyj samochód to przepraszam - za dużo nowych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PS

Jeśli pomyliłem który czyj samochód to przepraszam - za dużo nowych ludzi...

 

Hmm właśnie nie wiem o którym Mańku mówisz ?? :hyhy: Ja swoim autkiem nie byłem na spocie :hyhy:

 

Ups... :rotfl: Wiedziałem że coś popieprzyłem. Chodziło mi o samochód stojący przed Radka Golfem. Chyba pomyliłem z pociskiem Gilotyny. Już wszystko mi się pomieszało... Starość nie radość :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O są fotki, fajna sprawa, można co spot robić taki fotoreportaż :-)

 

Dzięki Radek za płytkę, trochę pomęczyłem moje głośniki kawałkami flamenco (swoją drogą to niezła rzeźnia dla wooferów :] o coś takiego mi chodziło :(

tak to jest jak w aucie tylko umca umca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O są fotki, fajna sprawa, można co spot robić taki fotoreportaż :-)

 

Dzięki Radek za płytkę, trochę pomęczyłem moje głośniki kawałkami flamenco (swoją drogą to niezła rzeźnia dla wooferów :] o coś takiego mi chodziło :(

tak to jest jak w aucie tylko umca umca :P

 

Hehe, bo ile można słuchać Laury Pauzini albo Blue Cafe :P czasem trzeba dać głośnikom w palnik, ale tylko z subem to fajnie gra :P a wooferkami zajmę się w nowym aucie, pewnie na wakacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O są fotki, fajna sprawa, można co spot robić taki fotoreportaż :-)

 

Dzięki Radek za płytkę, trochę pomęczyłem moje głośniki kawałkami flamenco (swoją drogą to niezła rzeźnia dla wooferów :P o coś takiego mi chodziło :]

tak to jest jak w aucie tylko umca umca :P

 

Hehe, bo ile można słuchać Laury Pauzini albo Blue Cafe :P czasem trzeba dać głośnikom w palnik, ale tylko z subem to fajnie gra :P a wooferkami zajmę się w nowym aucie, pewnie na wakacje :D

No i prawidłowo, przecież mówiłem tak, na spokojnie a coś się wymyśli, dzwoń pisz kochaj mnie i sław hahahahhahahaha

 

Edytuj proszę posta :( A tak na serio jak już będę miał autko to chętnie Cię odwiedzę :D

 

wachcio, 7 pozycja na płycie jutro podeślę namiary :P

 

To i mi też możesz podesłać na gadu albo na priva :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi znowu nie udało się dojechać :( trafił się kut.s na polibudzie no i musiałem jechać na poprawkę z fizyki, a zeszło się do 17 wiec już było po ptokach :hyhy:. Ehhh z niecierpliwością czekam na rewanż czyli następny spocik.

 

 

Taaaaaaaaa a świstak siedzi i ....................

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam wielkie dzięki Gilotyn@, choć trzeba się śpieszyć bo:

"RapidShare.de will permanently shut down the servers on 1. March 2010!"

 

Niestety nie udało mi się ściągnąć :wstyd:

 

Ok po kilku próbach ściągnąłęm a ponieważ kawałek jest niesamowity zamieszczam go na moim serwerze pod adresem http://wachcio.pl/download/utwor7.wma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...