Skocz do zawartości

Prośba do maniaków fejsika...


mkgustav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Do znajomych zapraszam tylko tych, którzy na ta zasługują i nie są maniakimi fb. Moją osobą nikt też nie zwiększy sobie ilości znajomych, bo nie dodaję osób, które mają milion znajomych.

Zdjęć mam jakieś 20, z czego 16 to moje psy- Killer i Bandzior.

Nie informuję znajomych, że właśnie pije kawę (bo i tak kawy nie piję).

Nie dodaję stu zdjęć z ostatniej imprezy.

Nie klikam "lubię to" we wszystko co wrzucą znajomi.

Reasumując- konto mam do tego, do czego ma służyć fb.

A jak ktoś dodaje do znajomych nadgorliwych gimbusów i maniaków fb, dla których całe życie, to życie na fb, to później rodzi się opinia taka, a nie inna.

Tyle w temacie.

Polać mu, dobrze gada. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety są ludzie, którzy mają problem z tym, że ktoś jest/nie ma go na FB... Dla mnie to normalna sprawa, jak ktoś nie chce - niech nie korzysta, jego broszka. Nie widzę w tym nic dziwnego, podobnie jak nie widzę nic dziwnego w korzystaniu....  

 

Poza tym - treści, które wyskakują na tablicy i które oglądamy, są w pełni konfigurowalne... Na croissanty i dziubki patrzą Ci, co chcą. Równie dobrze może nic nie wyskakiwać, kwestia ustawienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nadgorliwych gimbusów i maniaków fb, dla których całe życie, to życie na fb, to później rodzi się opinia taka, a nie inna.

 

Obstawiam, że co najmniej 85% to właśnie takie gimby. Stąd taka opinia.

 

 

 

 

 


Ostatnio ktoś stwierdził na podstawie braku mojej osoby na fb ze jestem aspołeczny :-)

 

Ja się dowiedziałem, że nie żyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Obstawiam, że co najmniej 85% to właśnie takie gimby. Stąd taka opinia.

 

Jak łysy koks w beemce :)

 

Zaraz zaraz...

 

Chwila...

 

Przecież też jestem łysy, 115 na liczniku i e34  :szok:  :rotfl:


http://www.youtube.com/watch?v=8lQRX7zLZ6I

 

ROZSĄDNY FACEBOOKOWICZ - Dżentelmen w Internecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Niech sobie agent jeden z drugim ogląda moje pijackie wygłupy - nie mam nic przeciwko ;)

 

Wątpię, żeby Twój rodzic lub ktoś z bliskich cieszył się na widok Twoich pijackich wygłupów publikowanych na dodatek przez Ciebie w necie, albo w pracy u Twojego rodzica ktoś woła "cześć, ale Twój syn przegina z tymi ekscesami", ale to już temat na inną historię :) każdy robi to co mu pasuje, a że niektórzy nie znają granicy dobrego smaku... no cóż, jakby wszyscy byli tacy sami to by było nudno :) a jak potrzebuję coś z tego lub innego "wirtualnego spędu" to zawsze jest ktoś w pobliżu kto ma konto i mi sprawdzi bądź znajdzie to co potrzebuję:) Ja mimo wszystko hołduję starej rosyjskiej maksymie 

''tisze jediesz dalsze budiesz''  :ph34r:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie ma na celu negowanie FB tylko rozchodziło się o to aby użytkownik nie korzystający z tych "dobrodziejstw" nie byłby potencjalnie nakłaniany do założenia konta. Bądźmy obiektywni, fejsbuk narzuca się ludziom w sieci jak i w mediach. Nie chcę zakładać konta aby dowiedzieć się więcej po wiadomościach, czy zobaczyć wyniki z tv show... nie lubię tego promowania na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...