Skocz do zawartości

Dogrzewanie głośnika, jak to jest?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł i Maxtz to zanegowali i wyśmiali jako przejaw nadmiernej troski o sprzęt.

Hola hola ja nic nie zanegowałem anie nie wyśmiewałem, wyraziłem tylko swoją opinię i tyle  :wink:

Jeżeli ktoś chce się sobie "cackać" z subem i przez ileś tam godzin słuchać go tylko na pól gwizdka to jego sprawa a na pewno mu to nie zaszkodzi, ale nie widzę nic złego w wykorzystywaniu przetwornika prawie na ful możliwości (na maxa będzie można jak się "rozrusza") ale z głową, słuchając co się z nim dzieje.

Tylko że ja nie miałem styczności z tymi głośnikami na cztery litery najwięcej przewinęło się u mnie tych na dwie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdania  na ten temat zawsze benda podzielone

 

nam na wynikach zawsez nowka pokazywala wiecej niz wylatane sztuki

 

za to na stronie producenta  :

 

We recommend to allow at least several weeks of playing time to break in SQ Woofers, full break in may take many months. DO NOT play subwoofers at max amplifier power in the first couple of days, give the suspensions a chance to loosen up. As the suspension breaks in, the subs will play lower and louder :wink: 

 

truck mialem te polki  i graly naprawde dobrze  do czasu az tw sie wyprostowal  :rotfl: 

 

a i to nie cox tylko separowany z mozliwoscia  zamontowania tw w miejscu korektora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przeczytaniu wszystkich postów, wiem że z cewką jest wszystko okej;) Uspokoiliście mnie;) Dowiedziałem się również że jedyne co trzeba zrobić po wyjęciu nowego głośnika dać mu trochę czasu na rozruszanie membrany;) Dzięki wszystkim za udzielanie się;) 

 

Teraz pytanie z innej beczki;) Mam wzmaczniacz 450 rms, pytanie jakie kable zasilające (od wzmacniacza do akumulatora) jaka grubość w mm? Będę wdzięczny za odpowiedzi;) oraz też jeśli ktoś wie jaka grubość kabli - + od głośnika do wzmaczniacza będzie wystarczająca głośnik 375 rms. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...