Skocz do zawartości

mamy tu kogoś z Poznania?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 788
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w koncu swieza krew sie pojawila.

Eszte dzieki za posluchanie. Fajne granie chodz nie do konca moje klimaty.

Niestety znow nie potrzebnie wsiadlem do cytryny Wau i wyszedlem z wkurwem. 

Po tym aucie nie moge sluchac juz nic innego. Wszystko inne staje sie "pewex sound" 

Nie mam pojecia co Pawel tam zrobil tak naprawde, ale dla mnie to najlepsze granie jakie do tej pory slyszalem ever. W cytrynie nic nie udaje, nic nie wychodzi na pierwszy plan, poprostu gra, z brzmieniem jakiego sobie i wszystkim zycze :)

 

Tyle chcialem tylko napisac, bo zawsze jak mysle ze u mnie jest ok, cytryna mowi "MYLISZ SIE" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za goscinę, miło było poznać, jak się okazuje z Tomkiem mamy trochę inne preferencje grania mimo wspólnych cech systemów :-) kolega Sparhawk ma długą drogę ale idzie w bardzo dobrym kierunku i najważniejsze że zapału nie brak, trzymam kciuki, ten system ma baaardzo duży potencjał. Zapraszam do Łodzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się znów garsija spóźnił. hm. Początkowo miało być w niedziele, tydzień forum nie pośledziłem, patrzę, a tu zmiana planów :)


 

 


Tyle chcialem tylko napisac, bo zawsze jak mysle ze u mnie jest ok, cytryna mowi "MYLISZ SIE"
No więc chyba i na mnie nadszedł czas aby posłuchać czegoś innego bo zaczyna mi się też zdawać, że jest ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamiłowanie do marki takie samo natomiast dwie skrajne bajki i wiem dlaczego podobalo sie Sinoffowi :) typowa gra tw dla Grzesia.

Proponowalbym zmiane napedu na tw ale to tylko luźna propozycja. Mimo wszystko autko dobrze zestrojone mające jakiś swoj charakter i byle do przodu a Łódź ja zapewne odwiedzę i może uda się posłuchać waszego podwórka :)

Dzięki za mikrospota i nową znajomośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wiesz o części tego co mi się podobało :wink2:

Nie znam wszystkich twoich preferencji, a jeśli chodzi o tw to akurat to zapadło mi w pamięci po naszych dwóch krotkich piknikowych spotkaniach :) i nie uważam ze reszta systemu Tobie się mogła nie podobać bo astra gra naprawdę przyzwoicie, ładnie ułożona scena itd ale jeśli chodzi o mnie nie moj klimat i profil grania. Może gdyby inny piec pędził górę albo całość z a7 poszła było by milej dla mojego ucha, a może to tez kwestia strojenia i preferencji Kuby. Mimo wszystko fajnie było się poznać i posłuchać czegoś świeżego! :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie preferencji nie poznasz bo w przypadku różnych gatunków muzycznych będą one różne. Takim przykładem będą  różne smooth jazzowe mruczanki gdzie moje preferencje będą zupełnie inne niż w przypadku rockowych bądź metalowych kawałków.  Określenie "preferencje" wobec systemu w aucie jest na naszym forum nagminne nadużywane, powiedziałbym że równie często jak kultowe "daje rade"  :hyhy:  a oba praktycznie nie niosą ze sobą żadnej treści a jak już to bardzo mglistą i nieokreśloną. To tak jakbyś chciał przez pryzmat preferencji  postrzegać "Pulse" Floydów albo "Dzwony Rurowe" Oldfielda - w jednym i drugim przypadku jedynie wypaczysz przekaz/klimat tych płyt. Za to spójność gry przetworników i zrównoważenie tonalne mogą tylko pozytywnie na taki przekaz albo klimat wpłynąć. Właśnie te cechy grania w Astrze najwyżej cenię i dopiero bezpośrednio z nich wypływa to co mi się w graniu tego auta podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie preferencji nie poznasz bo w przypadku różnych gatunków muzycznych będą one różne. Takim przykładem będą  różne smooth jazzowe mruczanki gdzie moje preferencje będą zupełnie inne niż w przypadku rockowych bądź metalowych kawałków.  Określenie "preferencje" wobec systemu w aucie jest na naszym forum nagminne nadużywane, powiedziałbym że równie często jak kultowe "daje rade"  :hyhy:  a oba praktycznie nie niosą ze sobą żadnej treści a jak już to bardzo mglistą i nieokreśloną. To tak jakbyś chciał przez pryzmat preferencji  postrzegać "Pulse" Floydów albo "Dzwony Rurowe" Oldfielda - w jednym i drugim przypadku jedynie wypaczysz przekaz/klimat tych płyt. Za to spójność gry przetworników i zrównoważenie tonalne mogą tylko pozytywnie na taki przekaz albo klimat wpłynąć. Właśnie te cechy grania w Astrze najwyżej cenię i dopiero bezpośrednio z nich wypływa to co mi się w graniu tego auta podoba.

I tego się trzymajmy, co nie zmienia faktu, że poza równowagą tonalną itp są też preferencje gry danego przetwornika i to miałem na myśli, W przeciwnym razie każdy dograny system z równowagą tonalną grałby tak samo mimo róznych klocków - rozumując tę ideologię :)

 

Tyle ode mnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...