Skocz do zawartości

DLS A6 w 0,5 Ohm?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do jakiego Marcina,z tego co wyczytałem to kasa ma być na imprezę wieczorną.

 

Zgadza się Radku. No ale się zanosi ,że jednak nie... Cóż mnie ani nie przybyło, ani nie ubyło. Niesmak... Do oceny indywidualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego Marcina,z tego co wyczytałem to kasa ma być na imprezę wieczorną.

 

Tak czy inaczej kasy raczej nie będzie.

 

 

A te kłótnie odnośnie sprzętu.. cóż każdy zna swoje możliwości finansowe. To trochę jak kupno samochodu. Za przykładową kwotę można mieć powiedzmy Skodę Fabię nową, a drugi będzie wolał w tych pieniądzach kilku-kilkunastoletnie BMW. Jeden wspomoże dealera, drugi zapewne mechaników. Jeśli zarobki byłyby takie jak na zachodzie Europy to i podejście do zakupów pewnie by się zmieniło. Na razie zachodnie to mamy jedynie ceny, Tak jak to już Truck wyżej wspomniał, każdy będzie wolał kupić piec za 1700zł od sprawdzonego człowieka niż za 3x tyle nówkę. Drugą sprawą jest to, że te nowe sprzęty tańsze w dużej większości poza nowoczesnym wyglądem nic sobą nie reprezentują, pomijając już miejsce ich wytwarzania. Fachowość zakładów CA również pozostawia wiele do życzenia, co idealnie pokryło się w moim przypadku. Wydane pieniądze "specjaliście" wcale nie gwarantują sukcesu i często naprawdę zrobić coś samemu.

 

Nazywanie ludzi dziećmi ebaya czy tam allegro jest krzywdzące. Bo wychodzi na to, ze jeżeli nie zarabiasz Bóg wie ile to już nie masz prawa zrobić fajnego grania na "trochę" lepszych klockach. Można, a kupujący ponosi ryzyko związane z kupnem czegoś używanego. Normalna sprawa. 

 

Jeszcze inna sprawa, że zupełnie odbiegliśmy od tematu przewodniego, czyli zachowania DLS-a A6 w 0,5 Ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie?Track się przygotował,Kminio się siepał do rywalizacji to niech teraz finansuje wieczór zakrapiany.Myślę że nikt z uczestników się nie obrazi.

A wierzysz w to? Gdzieś tam wyżej napisał, że ponoć zakład wcale nie został przyjęty. I tak z góry wiadomo jak to się skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inna sprawa, że zupełnie odbiegliśmy od tematu przewodniego, czyli zachowania DLS-a A6 w 0,5 Ohm.

 

Zip chyba grał tak. Jednak pytanie czy na ori, to już trudne do stwierdzenia i bez sensu dopytywać o takie sprawy.

Bury jako ex użytkownik twierdzi, że także tak spinał tylko mu bezpieczniki wywaliło (czemu się akurat nie dziwię), myślę ,że pod użycie takie jak miałem zamiar czyli , kilkusekundowe wysilenie go nic złego się by nie działo. Aczkolwiek to AB klasa i w tak niskiej impedancji zwyczajnie by "zasysała" makabryczne ilości prądu(pewnie nie bez wpływu na grzanie się pieca) więc na ja dłuższą metę bałbym się używać A6 w pół ohma, wiadomo ,że nikt w SQL czegoś takiego nie robi a to jest pierwotne przeznaczenie tego monoblocka , pod użytek DBL są dedykowane przecież odpowiednie cyfrówki stabilne z założenia producenta i w tak niskiej impedancji no i nie pożerają tak prądu.

Wniosek chyba prosty... Można i podoła... Ale szkoda. :)

 

ps. A tutaj pomiar z amperformance :

 

1 × 1296 Watt Kanal 1 an 1 Ohm bei 13,3V Versorgungsspannung

Stromaufnahme 190A

Wirkungsgrad 51,3%

 

Skoro potrafi się upomnieć o 190 A w 1 ohmie, to nawet nie ma co liczyć ile teoretycznie może zaciągnąć chwilowo przy zastosowaniu dbl w 0,5 ohma wysilony stałym sygnałem i częstotliwością, ale tak z 270 A pewnie się zakręci(choć tutaj zwyczajnie strzelam). :D  Choć dla mnie to trochę abstrakcja jak te cienkie ścieżki na płycie mają wytrzymać taki przepływ prądu? :szok:

Jak nie będzie?Track się przygotował,Kminio się siepał do rywalizacji to niech teraz finansuje wieczór zakrapiany.Myślę że nikt z uczestników się nie obrazi.

 

 

Daj już na luz Radek, szkoda ciągnąć tematykę, jest jak jest. Każdy niech robi swoje, wnioski także wyciąga po swojemu.

A co do przygotowań to... Cóż chcąc być fer wobec Michała, za zawrócenie mu gitary i poświęcony czas , poprosiłem o zmianę koncepcji i zrobienie mi BP na Lotusie do Bmki, choć tak mu wynagrodzę poświęcony czas na tą sprawę.

A i jeszcze jedno zdanie skierowane do Tbreka i Wolfa( nie ukrywam ,że głupio się poczułem), obserwując rozwój instalacji u chłopaków, np czy to u Wasylwka ,Raflipa, Maxama, czy u Kabana... Dochodzę do wniosku ,że wcale nie przewaliłem tyle sprzętu robiąc zieloną jak sugerujecie.Źródło wybrałem bez wymian, proca również, jedynie nad piecami i głośnikami się dłużej zeszło. Nie rozumiem tylko dlaczego to zawsze ja jestem na cenzurowanym i to co komukolwiek innemu przechodzi zupełnie bez echa (robi swoje, zmienia co chce) u mnie zawsze się kończy mniejszym lub większym linczem. Skąd takie wygórowane wymagania wobec mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ie rozumiem tylko dlaczego to zawsze ja jestem na cenzurowanym i to co komukolwiek innemu przechodzi zupełnie bez echa (robi swoje, zmienia co chce) u mnie zawsze się kończy mniejszym lub większym linczem. Skąd takie wygórowane wymagania wobec mnie?
Nie bierz tego do serca ale sadze że chłopakom raczej chodzi o to ,że... Niedługo otworzysz onet.pl a tam tez bedzie post Trucka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w ostatnio jedyny temat gdzie cokolwiek pisałem to ten tutaj ( jako założony przeze mnie aby się dowiedzieć o ten piec) i ten u SynDmx, gdzie udzieliłem kilku odp odnośnie , dlaczego tak a nie inaczej te drzwi są zrobione. Niemniej jeśli kogoś drażni moja obecność, mogę przejść w postawę bierną i tylko sobie poczytywać. Ja w tym żadnego problemu nie widzę.

A ,że Tbreka szlag zawsze trafia jak mu ruszam Team'owego Braxa to już się przyzwyczaiłem. Obiecuję ,że od tej chwili będę tylko pisał wszystko co wygodne dla poszczególnych dystrybutorów. Wnioski i gotowe teksty można podsyłać na PW. Będzie politycznie poprawne. :wink: A ,że szary Kowalski będzie tylko mamiony papką informacyjną mającą podkręcić sprzedaż to się wytnie. Jest to wysoce naiwne. Uczestnik teamu ma spore zniżki na sprzęt, w zamian promuje w szerokim kręgu daną firmę, szkoda ,że zapominacie o takich rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, błądzisz, albo już nie wiem co.

 

Głęboko w czterech literach mam co akurat Ty myślisz o tych czy tamtych produktach, ale jak za przeproszeniem p....lisz farmazony bo Tobie się akurat nie podoba to mnie szlag trafia, i nie interesuje mnie to że za plecami podpierasz się Burkiem czy tam Nakamichi, ciekawe że Nakamichi którego jako jedynego mogę uznać jako autorytet, nie rozpisuje tutaj podobnych wniosków co Ty, a Tobie coś podsunąć, gdzieś coś podsłyszysz i już leci....  I tak jak już Raadek Tobie napisał, czyta to potem taki jeden z drugim i powołuję się na Mędrca Trucka z najlepszego forum tematycznego CA, a że jak coś o Braxa chodzi to mnie się na PW i mail podpytują to muszę odpowiadać na różne bzdurne zapytania, jak i innowacje... Bo Truck tam napisał, albo Burek przetestował...

Czasem powinieneś odpuścić bo się robi żenujace, szczególnie jak się Ciebie specjalnie podpuści, ale Ty nic nie łapiesz, potem jak już załapiesz albo dostaniesz info na PW to powstaje cisza Trucka na forum i co... wypływasz w kolejnym temacie, gdzie znów brniesz...

 

A jeśli już poruszyłeś promocję... nie będę ukrywał że wiele osób kupiło ode mnie klocki, wielu się nawet nie przyznaje , co ciekawe nikt nie napisał mi że to był błąd, raczej każdy zadowolony, no po za Truckiem który wtopił w moje już owiane kultem 2.1.

 

Napisałem co myślę, dalej ciągnąć tego nie będę, bo i tak będzie to jak grochem w ścianę, powycinasz kawałki zlepisz w całość i poleci 46879 postów na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to jak grochem w ścianę, powycinasz kawałki zlepisz w całość i poleci 46879 postów na ten temat.

 

Proponuję nie zaśmiecać kolejnego tematu, bo to już od dawna jest żenujące. Chciałbym kiedyś poczytać od deski do deski temat na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Niedługo otworzysz onet.pl a tam tez bedzie post Trucka :P

 

Nie wiele już pewnie brakuje aby Google adverts zapłaciło za uzywanie słowa TRUCK Marcinowi, a Kamilowi za możliwość reklam na forum, bo po wpisaniu w wyszukiwarkę, będą się tylko posty na SCA pokazywały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijcie pokłony przed Braxem bo powiadam Wam to jedyna prawda objawiona. Twoja frustracja Tomasz tylko utwierdza mnie jak bardzo jesteś lojalny i zapatrzony. I jak nerwowo reagujesz, kiedy pojawiają się cztery literki, broń Panie Boże w innym świetle niż hołubienie. Nawet dziś napisałem ,że 2.1 to w porządku przetwornik tylko się nie skleił z obecnym setupem, ale najłatwiej wyciągać z wypowiedzi tylko to co uważasz za stosowne. Ciężko z tym polemizować.

I'm out. Szanując słowa Gustava bo ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak:

 

 

 


To najdroższe 1000 Hz w CA... :D

Jak dla mnie to spokojnie mogą go przecenić na 500 zł detal a nie porąbane 3 tysiące!! Everpol to ma fantazję

 

średniak to dobry przetwornik mimo że nie skleił się z resztą choć:

 

 

 


Szczerze mówiąc szukając ukierunkowania w zasadzie nie zwracałem uwagi na 2.1 tylko kręciłem tą swoją 8ką patrząc co się dzieje na górze z Tw, Brax jest o tyle fajny ,ze naprawdę nie reaguje jakoś chimerycznie na zmianę ukierunkowania w zakresie kilkunastu stopni, zwyczajnie "klei" się do tw

 

Następnie czar już prysł jak mydlana bańka, gdyż:

 


Tweetery mają do kitu, średniaki do kitu,woofery tyłka nie urywają, piece jak kto lubi, jedynie sub im wyszedł w pełni, ale jak za kawałek papierowej membranki to też cena z czapki wzięta...

 

 

ale, żeby nie było że jestem tendncyjny:

 

 

 


Ale po kolei... Napisałem ,że głośniki Braxa są dobre, jednak kierując się ceną za nie rządaną, powinny grać wybitnie! A nie tylko dobrze.

 

żeby nie było że się średniaka uczepiłem, o tweeterach też miałeś swoje choć czasem dość sprzeczne zdania, na jednej stronie ewidentnie napisałeś że są do kitu, a kilka stron dalej cóż się stało......

 

 

 


Jak widać budżet pozwalał mi na zakup 1.1 i słuchałem ich wcześniej ale zdecydowałem się na ODR, decyzji nie żałuję. Trudno mi jednoznacznie wyjaśnić swoją decyzję, najzwyczajniej Pionek podszedł mi bardziej i czymś urzekł , zaś 1.1 nie był w stanie mnie kupić sobą na tyle abym go zechciał mieć, co absolutnie nie oznacza ,że to zły tw, wręcz przeciwnie bardzo klasowy.

 

i pomimo że jest to tweeter do kitu to jednak:

 

 

 


Rozmowa o TW typu Szpilka, ODR, 1.1, czy TLR to tak naprawdę grzebanie ( przepraszam za kolokwializm) w tyłku, każdy z nich jest wybitny i żaden nie jest zły, decyzje za czy przeciw to tak sądzę osobiste fanaberie właściciela, co mu minimalnie lepiej wpadnie w ucho.

 

 

 

A to tylko jeden temat, mógłbym tak jeszcze kilkadziesiat razy, raz w tą raz w tamtą, ale zgadzam się z Tobą, dziś napisałeś że 2.1 to dobry przetwornik :) i starałem się powycinać całe zdania, od dużej litery aż do kropki.

Tak więc wolę być zapatrzony w jedną stronę, niż ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jedynie dałeś przykład na to , że tonuję czasami wypowiedź właśnie kiedy robi się szum jaki Ty teraz robisz kiedy poruszę tematykę Braxa, jakoś jeśli chodzi o inne firmy modele, tam mam prawo mieć swoją opinię i jakoś nie wywołuje to skrajnych emocji.

 

Może więc wytłumaczę skoro już poświęciłeś czas na przeszperanie sieci z kilku mieś... :rotfl::szok:

 

1.1 klasowy TW, niczym mnie nie ujął(ale i w niczym nie jest zły) ale mimo wszystko stoi w lidze tych lepszych. Zarzut relacja cena/jakość. Za tą cenę powinien grać tak, że klękajcie narody. Jak nie spojrzeć kosztuje dwie pensje minimalne w Naszym kraju.Idzie mieć podobnie grające głośniki sporo taniej(choćby posiadane ESB kosztuje ułamek ceny Braxa a w zastosowaniu 3 way podoba mi się bardziej).Lub grające lepiej za jego cenę skoro mówimy o top lidze.

 

2.1 dobrze oddaje mikro detale, łatwy w aplikacji ze względu na własną komorę.Nie jest zbyt wrażliwy na ukierunkowanie. Gra dość wąskim pasmem, za wąskim moim zdaniem, do tego chimeryczność jeśli chodzi o towarzystwo TW, z jednym mu po drodze z innym za cholerę jakoś nie, mimo starań,stąd znowu stwierdzenie do "kitu" względem możliwości/cena.

 

3.1 tutaj nie posiadam opinii, nie miałem i jakoś nie odczuwam ciekawości. Znam go z Twojego auta jedynie i wtedy wydawał mi się bez jajeczny, trudno mi określić czy to wina przetwornika czy aplikacji/strojenia.

 

10.1 fajny głośnik. Zalety różnorodność odtwarzania sub basu i szybki i mięsisty. Wada 3 tys za 10kę to chyba lekka przesada nie sądzisz?

 

Zdania nie zmieniam, jedynie zmienia się sposób określenia... Raz napiszę ,że głośnik jest "problematyczny" aby nie sprawić przykrości właścicielowi, innym, że jest do kitu nazywając rzecz po imieniu.

Miałem w aucie dwa Braxy na stałe i.... Oba wyleciały/ wylecą nie po godzinie słuchania czy dwóch a po roku, więc chyba nie powiesz mi ,że słabo je znam? I skreślam po szybkiej wrzucie?

2.1 z prostej przyczyny mimo zabiegów nie chce się skleić choćby wstępnie z tym co ma, jako towarzystwo, tak na dole jak i górze, w dół ciężko mu pójść a nawet jak pójdzie śmiesznie odtwarza wokale, na górze tworzy raz po raz jakieś piki... Wsadziłem ODR (stożek) i... jak ręką odjął, chcę to jadę na 400 hz, chcę to mi gra i pod 5 kilo, zero zająknięcia z jego strony a jedynie preferencji strojącego. Ba wczoraj akurat był u mnie Bury na kawie razem siedzieliśmy w aucie i jakoś tak wyszło ,że słuchając i bawiąc się strojeniem stanęło na chwilę przełączając ustawienia na 4 kilo/12 na mid i 4,5 /12 na TW ewidentnie wjechane na siebie pasmo i co? No i nic , krew z uszu nie poszła , zero nerwowości.

 

10.1 mi grał mocarnie przed wytłumieniem auta, po wytłumieniu nie wiem co się z nim stało i co zrobiła akustyka karoserii, ale tak ja jak i wielu moich słuchaczy kiedy im mówię ,że Brax jest rozkręcony na max na granicy przesteru, to nie wierzą. Zwyczajnie gdzieś się rozmył i słabo czuć jego obecność.Za większość efektu odpowiadają dwa revelatory niż on jeśli chodzi o dół pasma. Więc tutaj bardziej wymiana podyktowana będzie czymś bardziej skutecznym niż 10ka w closecie.

 

I co się okazuje? Głośnik za grube tys a zabrakło mu skuteczności kiedy akustyka auta przestała go podbijać po wytłumieniu karoserii. Jest ale... go nie ma. Ot taka ciekawostka... :wink2: 

Wchodzę do Burego gdzie gra jakiś Chińczyk, Swans za 1/3 ceny mojego Braxa i okazuje się ,że gra na podobnym poziomie jakościowym co Brax i z jeszcze większym wykopem, wsiadamy do Audi i co? Cień tego co w Focusie... Głupio? Głupio zwłaszcza mi jako właścicielowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a Ty nadal swoje. Gdybyś podobne bzdury pisał o innej firmie a ja bym ją dobrze znał, reagowałbym podobnie, (tak zareagował  już Raadek, Szymon, czasem Nakamichi, itd.) ale nie będę zabierał zdania w czymś czego nie znam - od tylko albo aż tyle.

 

Nie spodobało się - OK, nikt nie nakazuje Tobie czegokolwiek stosować, chcesz inne produkty - zwie się to wolna wola, ale bądź konsekwentny.

 

Tak na marginesie, to było wyjęte tylko z jednego tematu, przełomu 4 stron, w okresie niecałego miesiaca, a dokładnie 4 dni.... wierz mi, znalazłbym tego więcej i nie tylko na ten temat , ale mi się nie chciało.

 

Ktoś mi ładnie to wczoraj opisał, z Tobą jak z fazą średnio dobrego wzmacniacza, jest 0 i 180 za naciśnięciem przycisku, szkoda tylko że nie ma płynnego przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, to było wyjęte tylko z jednego tematu, przełomu 4 stron, w okresie niecałego miesiaca, a dokładnie 4 dni.... wierz mi, znalazłbym tego więcej i nie tylko na ten temat , ale mi się nie chciało.

 

Z tego co pamiętam to temat typowo o Braxie założony przez Goofera dotyczący 2.1. Więc cóż w tym dziwnego ,że i dyskusja się toczyła wokół niego.

 

 

 

Ktoś mi ładnie to wczoraj opisał, z Tobą jak z fazą średnio dobrego wzmacniacza, jest 0 i 180 za naciśnięciem przycisku, szkoda tylko że nie ma płynnego przejścia.

 

Można to tak odbierać, że jeśli chodzi o opinie na dany temat funkcjonuję zero jedynkowo. Z drugiej strony posiadam własną wyrobioną opinię (być może złą) i nie ukrywam jej, jednak nic bardziej mnie nie drażni niż hipokryzja w kuluarach... W prywatnej rozmowie często padają zupełnie podobne stwierdzenia jakie ja posiadam czy wypowiadam publicznie, zaś wersja "oficjalna" jest już stonowana. W porządku tak jest zapewne spokojniej, lecz nadal jest dalekie od szczerości czy otwartości.

Tomasz w jakimś celu jest forum, to płaszczyzna wymiany informacji czy spostrzeżeń. Jeśli coś gra fajnie to gra fajnie i o tym wspomnisz. Jeśli z czymś masz problem milczysz. Ja zaś nie unikam tego ,że są problemy, gdyż postawa jak Twoja tworzy mit ,że zabawa na wyższym poziomie CA to bułka z masłem a tak nie jest, potem jeden chłopak z drugim kupuje drogi przetwornik wsadza do auta i... Rozczarowanie, co się stało? Przecież pisali ,że taki dobry?? Więc nie zaklinajmy rzeczywistości, tworząc jakieś dziwne otoczki wokół pewnych aut a będzie mniej rozczarowań.

Ja nie ukrywam ,że jestem zaskoczony, tym ,że im wyżej tym bardziej pod górkę. Owszem wspominało się o tym , ale jakoś nie traktowałem tego serio. Czasami czuję się jak jakaś drobiąca w miejscu gejsza. :)

Wkurza mnie kiedy manipulujesz ludźmi aby coś tam sobie ugrać. Pierwszy lepszy przykład z brzegu? Widzimy się i dajesz mi na odsłuch GZ "aby dowiedzieć co to gra..." , a w zasadzie sprowadza się to do tego, że może jak mi się spodobają to je kupię? A może po odsłuchu napiszę ,że są ok i ktoś inny je kupi? Z powodu takich a nie innych pierścieni nici z odsłuchu u mnie, więc Ci je zwracam. Po czym mija jakiś czas i dowiaduję się ,że Tbrek już dawno ich przecież słuchał?! Jak sądzisz , jak się wtedy czuję i jak odbieram rzetelność Twoich słów? Jak głupek, bo mówiąc ,że nie wiesz jak one grają ewidentnie mijasz się z prawdą i robisz ze mnie wariata.

Z dwojga złego, nie wiem co już lepsze, moja prostolinijność, czy Twoja "dyplomacja" w 95% jednak grana na strzelenie komuś gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GZ to sobie coś wykombinowałeś albo gdzieś jak zwykle usłyszałeś, co nie do końca jest prawdą.

 

GZ ostałeś tylko Ty i Siergiej, Siergiej nawet x2, Ty nie słuchałeś ich wcale, a gdyby nawet, to prosiłem Cię że nawet jak je podepniesz i chwile posłuchasz, abyś nie poleciał swoim sposobem po ich opinii, tak jak potrafisz to zrobić, szczególnie że nie będą zestrojone. Ty i Burek w strojeniu nie jesteście jednak dla mnie miarodajnym autorytetem.

Siergiej miał je dwa razy, raz fabryczną nówkę wsadził nie w drzwi a w skrzynki i te skrzynki wsadził do auta - nie zgrały się z resztą a nie miał czasu ich męczyć dłużej.

Drugi raz zamontował je do auta i słuchał dłużej, wraz z innymi dwoma przetwornikami, nie spasowały mu,  tak samo jak  jego wtedy "faworyt" (zanim doszły te głośniki co chciał)

 

Teraz wylądowały w Calibrze i dopiero teraz ja mam możliwość je posłuchać, najpierw je wygrzałem, teraz dostroiłem - więc nie wiem skąd te sensacje, ale nic już mnie nie zdziwi.

Nie wymontowałem ich też po tygodniu pisząc same achy i echy - w końcu po zawodach w DE, tylko mam je nadal i nadal je będę męczył, dopiero jak wyciągne z nich maxa w tym aucie i znajde coś lepszego co je zastąpi, (lezą w szafie mastery, TT1, 6.1PP i jeden dość egzotyczny przetwornik) polecą na giełdę. Szególnie że w cenie co za nie zapłaciłem, jest tylko kilka przetworników które też dobrze znam.

 

To że jesteś prostolinijny to i dobrze, obyś tylko tylu zwrotów akcji nie robił po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy słuchał ich Siergiej nie słyszałeś ich ani minuty? Zaś przekazując je , skoro ktoś mi mówi, posłuchaj je, bo nawet nie mam pojęcia jak grają jest to dla mnie jednoznaczne: nie wkładał ich nigdzie i sam ich jest ciekaw. Tak jak u Zip'a w przypadku ex sprzętu , widocznie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale szkoda czasu na przeciąganie liny , która racja jest mońsza niż Twojsza. Niemniej miej świadomość ,że poczułem się głupio, usłyszawszy ,że jednak były odsłuchiwane. Prosisz mnie o konsekwencję (pewnie słusznie czasami), mimo to nie zdarza mi się dając cokolwiek komukolwiek czy wypowiadając opinię "zapomnieć" , że jednak miałem już to w ręku/aucie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Można to tak odbierać, że jeśli chodzi o opinie na dany temat funkcjonuję zero jedynkowo. Z drugiej strony posiadam własną wyrobioną opinię (być może złą) i nie ukrywam jej, jednak nic bardziej mnie nie drażni niż hipokryzja w kuluarach...

 

Nie ma co ukrywać, że to byłem ja. A w rozmowie chodziło o to, że na żywo jesteś spoko gość, a na forum... widać. Mówiłem Ci to nie raz, więc nie widzę tu żadnego zakłamania.

 

 

 

 


To jest stabilny w pół oma, czy nie?

 

 

 


A co to już ma za znaczenie, jak wywala bezpieczniki.... a jak je wstawisz mocniejsze to pewnie ścieżki powypala.

 

Pamiętam, że była mowa o niemodyfikowanym egzemplarzu ale  :wink:

 

http://imageshack.us/scaled/thumb/542/20110926134454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...