Skocz do zawartości

DLS A6 w 0,5 Ohm?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zipek jedziesz hipokryzja pod Kiminia az zwieracz sciska... Jakbys sam nie miał grubszego sprzetu na froncie i nie starał sie wyłuskac dobrego grania...

 

Albo inaczej, wiem ze majac gruba fure za gruby sos ciezko jest nie słuchac ryku potwora pod maska, zamknij szyby i daj głosniej a wiem doskonale ze przestaniesz siac popeline...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szroty nie szoty ale jest wiele piecy itp których dźwięku nie oddadzą mi pewnie piece za cene dobrego

w miare używanego auta.Np.Kowalski chce dobre granie ale po co ma kupić np.nowego Dls a6 za 2600 jak za miesiąc nie sprzeda go nawet za 1500 a przy polskich realiach 1000 straty to u niektórych 2 tygodnide pracy.Smutna ale taka prawda.Jakbym był szejkiem to bym sobie zbudował chawire z braxa.A i tak nie ma pewności że granie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to o czym myślę.... to powodzenia ;)

 

Mam opcję awaryjną ale niestety na tą chwilę poza moim zasięgiem finansowym. :/

 

ps. Najlepszy przykład wbrew teorii Zip'a. Na nowe mnie nie stać, więc wchodzi w rachubę używane z pewnych rąk albo ...wcale nie tknę tematu.

 

Osobna kwestia , to nikt przy zdrowych zmysłach by nie kupił niczego nowego, nie mając możliwości odsprzedaży na rynku wtórnym między kolegami ex sprzętu.

No bo jak niby? Szafa by trzeszczała w szwach na przekroju iluś tam lat tej zabawy.

Najczęściej (poza przypadkami kończenia definitywnie z CA i wyprzedaży) kasa za ex używany klocek, służy do kupienia kolejnego, który uważamy za lepszy pod Naszą koncepcję lub chcemy spróbować. Często nowego. Więc de facto kasa z rynku wtórnego wraca na rynek pierwotny z dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja teoria dotyczy  starego zeszmaconego sprzetu  uchodzacego za hity forumowe.

Dzieki temu  mozna jest sprzedac za horendalna kase;) + jak wy to mowicie spa  hahhaha

 

w tej samej kasie da sie kupic nowke grajace rownie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np.Kowalski chce dobre granie ale po co ma kupić np.nowego Dls a6 za 2600 jak za miesiąc nie sprzeda go nawet za 1500 a przy polskich realiach 1000 straty to u niektórych 2 tygodnide pracy.Smutna ale taka prawda

 

Hehe skąd ja to znam, A7 kupiona nowiutka z PL dystrybucji za 4200 zł nigdy nie wyciągnięta z auta i poniewierana po szafach, nigdy nie grzebana bo używana z głową i poszła z tego co pamiętam za 1700 zł. 2500 zł w plecy... :/  Kiedyś to chociaż się połowę wartości nowego , wzięło za używaną rzecz teraz to już raczej wychodzi ,że 1/3...

Pal licho jak zabawa dopiero się zaczyna i operujemy na komponentach za 500zł tracisz dwie setki zmieniając i tak nie boli a jak zabawa się toczy już na najwyższej półce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w tej samej kasie da sie kupic nowke grajace rownie dobrze

 

Nie da się w odniesieniu do źródeł i wzmacniaczy. Już kiedyś przecież była dyskusja nt.

MSK jest już nie produkowane, Tru podobno Billety nie grają jak te wcześniejsze, PG... pozostał cień tej firmy w wydaniu made in china, Sony M1, M3, M50 nie produkowane od dawna, Alpine cyfrówki...

 

Źródła to samo ODR mimo ,że w ofercie to swoje lata już ma od debiutu, Clarion HX-D2 także już trąci myszką, F1 to już ewidentny przykład ,że Alpine położyło laskę na pokazanie swoich możliwości i kompletnie odpuściło linie referencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeden z lepszych wzmakow nie jest hitem no i za nowy byl :wink:

 

 

Z tym masz rację,okazało się ,że jest to tak fajny piec ,że przez auto i szafę musiało się przewalić kilkanaście innych aby trafić taki , który mi się spodoba. A7 traktowana tak po macoszemu, swoją klasą, brzmieniem, uniwersalnością postawiła bardzo wysokie wymagania i okazywało się ,że ma być lepiej a nawet nie pukało o to co miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No bo jak niby? Szafa by trzeszczała w szwach na przekroju iluś tam lat tej zabawy.

 

Pytanie w jakim to kierunku idzie... jak się bawisz ciągłymi zmianami klocków i szukaniem niewiadomo czego to tak - zostanie ci szafa sprzętu. Pytanie z ilu klocków wyciągnąłeś choćby więcej niż połowę potencjału? I nie chodzi tu o to że np. ja wyciągnąłem bo akurate tego jestem pewien że nie. Ale też od kilku lat setup w aucie mi się nie zmienia jako taki a system cały czas sprawia dużo frajdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jakim to kierunku idzie... jak się bawisz ciągłymi zmianami klocków i szukaniem niewiadomo czego to tak - zostanie ci szafa sprzętu. Pytanie z ilu klocków wyciągnąłeś choćby więcej niż połowę potencjału? I nie chodzi tu o to że np. ja wyciągnąłem bo akurate tego jestem pewien że nie. Ale też od kilku lat setup w aucie mi się nie zmienia jako taki a system cały czas sprawia dużo frajdy...

 

 

Wolf ale ja zmierzam w tym kierunku. Jeśli chodzi o Bmkę setup się w zasadzie nie zmienił, jedynie piece i sposób aplikacji suba, piece gdyż auto było strojone i o ile ilości informacji czy rozdzielczości, "techniki" było aż nadto to jakoś mi brzmieniem nie leżały a to jest dla mnie priorytetowy aspekt w aucie. Najpierw zwracam uwagę na brzmienie, czy jest żywe, muzykalne, nie męczące a dopiero potem zwracam uwagę czy jest głębokość itp niuanse. Jeśli nie ma brzmienia , żadne poukładanie sceny na mnie nie robi wrażenia. Sub zaś owszem szybki kulturalny , różnorodnie grający ale za mało w nim mięsistości(pod moje preferencje) więc pierwotnie miałem zamiar go sprzedać (jest chyba nawet na giełdzie a może i nie) ale jak mam oddać sprawdzony głośnik za kopiejki to poprosiłem Mehowa o zrobienie mi na nim BP. Będzie szedł równo od praktycznie 20 Hz bez strat na szybkości jak w BR.

 

Audi to już typowa rewolucja ,z dobrej półki średniej w stronę referencji, można w tym przypadku mówić o kompletnie nowym wykonaniu auta , bo zmieniło się wszystko od deski zabudowy, poprzez kable, nie zostało nic z poprzedniej koncepcji a, przepraszam... Zawiasy płyty zostawiłem... :D Jednak zmieniać nic już nie mam zamiaru. jest co jest i na tym się będzie pracować.

 

Skończę, to palcem nie mam zamiaru tknąć bo i po co? Dla samych zmianek/podmianek? Nie bawi mnie to.

 

Oba zaś trafią na strojenie do Naka. Dlaczego nie sam? Primo za "głupi" jestem do 3way na referencyjnych klockach. Secondo, wyznaję zasadę ,że jeśli Cię stać na dobry sprzęt to i powinno stać na oddanie go finalnie w fachowe ręce( jemu czy innym dobrym fachowcom w PL) właśnie aby uniknąć jeżdżenia na ułamek potencjału tego co jest, tylko dla satysfakcji ,że "Ja wszystko sam".. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf ma rację, przewaliłes klocków tysiąc, nigdzie nie znalazłeś swojego brzmienia, a żadnego nie zestroiłes choćby w 10%, cały czas coś szukasz odgrażając się ustawieniem do Gliwic, ale jakoś to auto tam trafić nie może gdyż... kolejny klocek nadal nie to brzmenie, tak już skreśliłes 2.1, szukasz ODR choć go w swoim aucie nie miałeś, a jak nawet miałes to i tak nie zestrojone, i tak w kółko macieju od roku, znów coś zamontujesz, dupę mu obrobisz, i wywalisz, bo nie ten smak, a auto nadal w rozsypce i nadal nie u fachowca, na początku ceniłem Cię za poszukiwania, teraz zaczyna mi Ciebie być żal.

Jak już sam siebie uznałes (...) i sobie uświadomiłes że nie ogarniesz 3 dróg (bo to nie takie proste) to zostaw to co masz teraz i jedź do Gliwic, wtedy ew. coś zmień, ale jak to auto będzie w dobrych rękach.

Bo po Twoich wypowiedziach giełda CA padnie i już nie powstanie, a wahania cen klocków moga przyprawić o ból głowy, raz jest dobre - idzie w górę, zaraz beee, i ceny leca... jesteś w tym lepszy jak nasz rząd w kursie złotego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewaliłes klocków tysiąc

 

Przesadzasz. W bmce nic poza piecami się nie zmieniło.

 

ale jakoś to auto tam trafić nie może gdyż... kolejny klocek nadal nie to brzmenie

 

Skoro cały czas czekam na piec pod mid, to jak mam niby dać auto na strojenie?? Po to aby potem znowu dymać 800 km na poprawkę strojenia. Bez sensu, tym bardziej ,że auto trzeba zostawić i wracać do domu pociągiem.

 

tak już skreśliłes 2.1

Usiadł przy nim przeszło godzinę i Siwy i siedział ostatnio Naka, spostrzeżenia te same. Pokrywające się z moimi, więc coś jest na rzeczy czy tego chcesz czy nie. Ja odnoszę wrażenie ,że zwyczajnie mu nie po drodze z zastosowanym TW bo z kopułką Piccollo( czy 1.1) grał dużo przyjemniej jako tandem. Czasami tak bywa ,że coś nie chce się ze sobą skleić i bez sensu brnąć w to na siłę.

 

szukasz ODR choć go w swoim aucie nie miałeś,

 

post-4530-0-43770900-1372592749_thumb.jpg

 

Widzę , że lepiej się orientujesz co mam i co chcę mieć na średniaku niż ja sam... Jasnowidz jak nic z Ciebie Tomasz.

 

to zostaw to co masz teraz i jedź do Gliwic

 

A myślisz ,że po co wracając z pracy i po Sosnowcu pojechałem do Gliwic?

Drugi raz w jednej wypowiedzi, wchodzisz w czyjeś buty nie posiadając pełnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz ODR choć go w swoim aucie nie miałeś, a jak nawet miałes to i tak nie zestrojone,

 

Tak na marginesie jasnowidzenia - doczytaj całość a nie wyrywki jak masz w zwyczaju. Ciekawe czy ten setup stroił Nakamichi :) Ciekawe też czy będzie im "po drodze" z piecem który chcesz tam zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jasnowidzenia - doczytaj całość a nie wyrywki jak masz w zwyczaju. Ciekawe czy ten setup stroił Nakamichi :) Ciekawe też czy będzie im "po drodze" z piecem który chcesz tam zastosować.

 

 

Przecież dopiero wczoraj go włożyłem. Ale skoro widzę ,że daje mi w zasadzie dowolne spectrum cięcia bez żadnych fajerwerków na podziale, jak Brax, to stawiam na komfort i łatwość aplikacji.

Aby nie było tak różowo to Brax jest dużo bardziej skłonny do pokazywania mikrodetali niż ODR. Ale wprowadza nerwowość w ten setup, gra to wszystko chimerycznie jedna płyta podchodzi druga nie... Męczące na dłuższą metę.

 

Jeśli zaś wspominasz piec, to skoro i TW i WF jest pędzone PG i jest ok, to dlaczego dołożenie kolejnych 2 kanałów na mid w tej samej rodzinie miałoby sprawić problem? Myślę ,że wręcz przeciwnie powinno stać się bardziej jednorodnie brzmieniowo, stosując cały przód na jednej linii modelowej od tego samego producenta niż jak obecnie a to Hifon, a to jakiś inny wynalazek na mid aby tylko coś grało. Ok. F1 się zaczyna, milej niedzieli. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Zip co zrobiłeś z komponentami z poprzednich lat

co ma sprzedaz sprzetu uzywanego przez osobe prywatna do sprzedazy detalicznej przez firmy dealerskie ? wiecej, do promocji nowego sprzetu poprzez wszelkiego rodzaju eventy. tutaj, zawody.

 

bladzicie

kminio, w takim razie przegrałeś przez poddanie przed czasem. W takim wypadku tysiąc wędruje do Marcina.

 

jasne. oczywiscie. brawo. ty nadal nic nie rozumiesz

 

x100

Jurek oficjalnie przyjmował zakład.

Bez ściemy.

 

a ten wpis to juz kwintesencja logicznego myslenia. zapytaj moze u zrodla (jd) co oficjalnie przyjmowal.

 

rece opadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...