Skocz do zawartości

Ostrzeżenie


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OSTRZEŻENIE OD POLICJI:

DOTYCZY KOBIET I MĘŻCZYZN UWAŻAJCIE NA PAPIERY PRZYKLEJONE DO TYLNEJ SZYBY AUTA TO NOWY SPOSÓB NA KRADZIEŻ SAMOCHODU (TO NIE JEST ŻART)

O co więc chodzi ??? Parkujesz przodem. Wracasz do samochodu, odpalasz zaczynasz cofać aby wyjechać z miejsca parkingowego, oglądasz się do tyłu i widzisz kartkę na szybie przesłaniającą widok. Zatrzymujesz się i wysiadasz, żeby ją usunąć.
Gdy zbliżasz się do tyłu samochodu złodziej wyskakuje znikąd, wsiada do auta i odjeżdża praktycznie cię potrącając.
Dodatkowo moje panie założę się że wasze torebki są w samochodzie i odjeżdżają razem z samochodem
A więc tracicie samochód, pieniądze, dokumenty z adresem domowym no i pewnie klucze do domu.
Tak więc wasz dom i osobowość są zagrożone. Parkując tyłem wyjeżdżasz do przodu nie zerkając na tylną szybę.

TO JEST NOWY SPOSÓB ZŁODZIEI Jeśli zobaczycie kartkę na tylnej szybie cofając na parkingu NIE zatrzymujcie się, zdejmijcie ją po powrocie do domu.

Prześlijcie tę wiadomość znajomym i rodzinie zwłaszcza kobietom - kobieca torebka zawiera wiele osobistych informacji i dokumentów a nie chcielibyście żeby wpadło to w niepowołane ręce.

PROSZĘ Powiadomcie swoich znajomych"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio od znajomego policmajstra słyszałem o wyłudzaniu kasy "na psa". Otóż idziesz sobie z psem i podchodzi jakiś palant albo z pikusiem albo sam i zaczyna psa zaczepiać(albo pikuś go podgryza). Twojemu  psu puszczają nerwy i łapie pikusia albo chociaż nawarczy. Znajduje się nagle jeden/dwóch świadków i zaczyna się gadka że pies ugryzł, że groźny, że po policje trzeba dzwonić a oni dadzą mandat, psa na obserwację na dwa tygodnie zabiorą albo uśpią. Ale on, taki dobry człowiek, za dwieście złotych sobie pójdzie. W popularnych dla psiarzy parkach to się staje coraz częstsze. Mnie parę lat temu mały rumun rzucił się na tylną klapę jak cofałem pod tesco. Chciał 500zł, wystarczyły dwa tosty. Tylko musiałem uciekać bo zrobiło się ich więcej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i na stłuczki biorą, wyciągają z auta na światłach, lawetą w nocy :D Czasami nawet potrafią śmigać za pacjentem parę dni i zobaczyć jakie ma przyzwyczajenia. Np Wujas wstawiał auto do garażu to nie gasił autka i tka go wyczaili że wyleciał z za drzewa w nówkę Vectre a Wujas jedyne co to klepną w tylną klapę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś auto chcieli podpierdzielić "na pijaka",  stałem w mieście na skrzyżowaniu i gość niby pijany przechodząc przed maską się o nią oparł rękoma. Machnąłem my ręką by szedł bo pusto na drodze, a tu z boku inny na klamkę złapał i drzwi otworzył. Na to ja w gaz, koleś przez maskę przeleciał i tyle ich widzieli. Zadzwoniłem na Policję, pojechaliśmy na miejsce, nawet ktoś coś widział ale po złodziejach ani śladu. Miałem trochę pietra bo jeszcze bym gościa połamał i byłyby problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba znowu zaczne wozić młotek pod siedzeniem 

Kumpel wozi pałkę bejsbolową 

 

Ze mną już od dawna jeździ koleżanka (teleskopowa)- mała, po złożeniu mieści się nawet w kieszeni, a jak trzeba, to też porządek zrobi :)

 

 

 


Parkując tyłem

 

Sęk w tym, że kobiety mają problem z parkowaniem przodem, a co dopiero tyłem  :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na złodzieja auta z parkingu - breloczek na ręku który wyłącza silnik gdy straci zasięg dalej jak 20-50metrów.

150zł, a szybkie odcięcie zapłonu

 

Sposób na psa - mieć takiego psa aby cwaniak bał sie podejść. A jak idiota podejdzie, widzisz że pijany i zaczepia ja mówię od razu

-"Proszę pana, mój pies jest nosicielem wirusa Hiv, radzę nie drażnić"

 

Na wszystko znajduje sie rozsądne rozwiązanie, trzeba trzymać nerwy na wodzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć auto z wbudowanym nadajnikiem gps

Przy próbie kradzieży złodziej ujedzie max 5min po tym czasie (jeżeli nie wciśnie ukrytego przycisku) auto staje a firma monitorujaca dzwoni do właściciela że z samochodem coś nie tak :)

Oczywiście taka usługa jest płatna (w cyklu miesięcznym) ale moim zdaniem warto bo sprawdza się w praktyce  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie od kilku dni mam trochę inne zabezpieczenie.

Wypada mi lewarek zmiany biegów jak się źle chwyci - ot puścił taki zatrzask (gdyby nie to, że i tak nikt na moje auto się nie połasi to bym tego nie naprawiał).

Więc nikt poza mną biegu zmienić nie będzie umiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sytuacja.

Jedziesz autem na 2 pasmowej i nagle typ z sąsiedniego pasa macha Ci byś otworzył szybę. Oznajmia, że odkręciło Ci się koło i całe lata. Zatrzymujesz się, a zaraz po tym żegnasz ze swoim autem...

Odkręciło mu się koło i nie czuje... Dobrze, że koleś mu powiedział, bo by mu odpadło i dalej by nie poczuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wyjezdzajac z parkingu z kumplem, zupelnie przypadkiem trafilismy na ekipe wqr***nich kiboli, ktorzy zablokowali nam droge w 4 auta, chcieli wyjac nas z fury i chyba zabic - tak byli przygotowani. Na szczescie zdazylismy wcisnac guzik w drzwiach i z pedalem w podlodze uciec przelatujac przez dwa chodniki. Od tamtego momentu zawsze mam pod fotelem wiatrowke i raz na 2 tygodnie sprawdzam czy jest jeszcze CO2. W dupie mam to, ze strzelanie do "ludzi" jest nielegalne - ja chce poprostu zyc i nie byc kaleka do konca moich dni. Jak przesiadlem sie w Jeepa dziewczyne wkurzalo, ze autko samo sie zamyka po ruszeniu - dzis juz jej to nie przeszkadza ;)

 

A co do pieskow. Mamy Bulteriera. Pierdola i ciapa z niej straszna - wszystkiego sie boi, a na dodatek taki leniuch, ze z wyra ledwo sie po zarcie zwleka - na szczescie nadrabia wygladem i chyba "numer na pieska" nam nie grozi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież za parę zeta (30?) można kupić układ który włącza się po otwarciu drzwi kierowcy i po ponownym ich zamknięciu wymaga "dotknięcia" w odpowiednie miejsce (pstryczek) , bo inaczej po kilkunastu sekundach odcina zapłon (inny obwód auta) . Wysiadasz z auta (kartka na szybie, koło, itd) , koleś wskakuje do auta i odjeżdża ...tylko kilkadziesiąt metrów i auto samo staje ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


koleś wskakuje do auta i odjeżdża ...tylko kilkadziesiąt metrów i auto samo staje ;)

 

Gorzej jak po kilkudziesięciu metrach lekko wqr... się cofnie :)

 

Trafi na kilku z nas i pewnie się nie cofnie a zwieje, ale jak będzie to mniejszy dla niego przeciwnik lub "słaba" kobiecinka  to już kolorowo nie bedzie, bezpieczniejsze sa z czasówką np 2-3minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...