Skocz do zawartości

W drodze do doskonałość.........


Gilotyn@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

porzadna micha porzadnego kuraka :) albo jak kto woli indora lub wolowinki :)

 

Ja rowniez mam stycznosc z wieloma dobrymi trenerami jak i ich wychowankami i widac co chlopaki maja w zanadrzu :)

 

co do sily to ona idzie w parze z masa, malo powtorzen ale maxymalnym ciezarem, innymi slowy bierzesz ciezar ktory jest dla cieie bardzo ciezki i cisniesz nim do woli, do bolu az sie nie p...rasz zart oczywiscie z tym ostatnim :)

 

giety gryf tez nie jest taki super http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif cwiczylem sporo czasu na gietym pod roznymi katami ale efekt sie lapie dopiero na prostym tylko ze mocno nadgarstki po dupie dostaja :D ale cos za cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

giety gryf to cos jak by sie mlotkowego robilo ale do tego to sa dobre linki na wyciagu :)

 

Dzisiaj mialem isc na silke ale mecze sie z moi autkiem juz z miesiac po czym dzisiaj okazaklo sie ze komp sie przypalil i caly dzien w plecy.... Jutro nie odpuszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter[/b], ]giety gryf tez nie jest taki super :) cwiczylem sporo czasu na gietym pod roznymi katami ale efekt sie lapie dopiero na prostym tylko ze mocno nadgarstki po dupie dostaja :) ale cos za cos :)

moim zdaniem na łamanym dużo lepiej wchodzi, ale jak łapiesz gryf odwrotnie (nie naturalnie z ruchem nadgarstków), wtedy można powiedzieć że dostają po d!@pie...

 

Chyba bez wątpienia najlepszy na bic jest wyciąg, i modlitewnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj znam duzo cwiczen dobrych na biceps i nie koniecznie modlitewnik :) wez sztange (prosta) w raczki i przyklej sie plecami do sciany, zacznij podnosic ale opuszczaj dluzej niz podnosisz :) zobaczysz co sie wtedy dzieje z miesniami :)

 

a wioesz dlaczego takie nienaturalne zlapanie gryfu tak daje w bica?? Bo wtedy skreca ci sie kosc w przedramieniu (lokciowa i promieniowa) i samo ich przekrecenie powoduje spiecie bicepsu i podniesienie go ku gore a jak dolozysz do tego jeszcze podnosznie to jest ladnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhuhu czego to ja nie trenowałem :)

 

Moze od poczatku. Zaczynałem od tenisa stołowego (ojciec trener) od najmłodszych lat, zaczałem chyba w wieku 5 lat, byłem równy ze stołem to ojciec mi kładł 3-4 materace przy stole stawał za mna i trzymal mnie za rekę uczac ruchów. Generalnie wiece faza straszna, odbijanie piłeczki w domu na rozne sposoby, od sciany, podbijajac na rakietce, spanie z rakietka i takie tak. W wieku 7-8 lat (juz dokladnie nie pamietam) zaczał mnie zabierac na zawody i zaczałem w młodzikach wygrywac wszystko co było do wygrania. W klubie grałem tylko i wyłacznie z moim Ojcem i z zawodnikami 2 kategorii wyzszej niz ja grałem. Zeby ograć sie z najlepszymi.

W wieku ok. 11-12 lat zamiatałem okrutnie i były plany nawet wysłania mnie do Gdanska do liceum sportowego ale niestety jako to w zyciu bywa Ojca zwolnili z Młodzieżowego Domu Kultury gdzie prowadził treningi i trzeba było sie gdzies podziac, skonczyełm z graniem i juz nigdy do niego noe wrociłem.

Ojciec do dnia dziesiejszego nie może sobie darowac zmarnowanej szansy ze mna. Coż taki life....... ;/

 

Pozniej generalnie bawiłem sie sportem bo byłem we wszystkim w miare dobry. Na tyle ze praktycznie w kazdej reprezentacji szkoły sie łapałem.

Lekkoatletyka (długie dystanse), piłka nożna, gimnastyka itp.

 

W 8 klasie podstawowki zapisałem sie na zapasy - styl wolny i cwiczyłem ok 2 lata. Pozniej pod koniec 1 klasy liceum złapałem faze na koszykowke i NBA (faza jak z tenisem stołowym), treningi codziennie, mecze NBA, granie codziennie na podworku i mimo 168 cm wzrostu, dostanie sie do reprezentacji szkoly a pozniej granie w lokalnym klubie.

 

Po skonczeniu szkoły i pojsciu na studia złapałem faze, na siłownie. Cwiczyłem 4 razy w tygodniu, treningi, dieta, kreatyna, aminokwasy BCAA, odzywka weglowadonowa i przy rozpoczeciu tej przygody 168 cm i ok 59 kg wagi (szczypior) i dobrym przygotowaniu sportowym w ciagu ok. 1,5 roku nabrałem prawie 20kg masy i ważyłem prawie 80 kg.

 

Pozniej po studiach przeprowadzka do W-wy, zona, praca, dziecko i ok 6 lat przerwy bez niczego. I teraz waga prawie 90kg, siedzacy tryb pracy i masakra ciezko powietrze złapac :) ale własnie to do mnie dotarło i własnie biore sobie pakiet z pracy z funduszu i mam w planach akurat w jednym kompleksie sportowym

 

W pon i sro pograc w tenisa stołowego a po treningach popływac w basenia i jakis 3 dzien (pt lub sobota) sam basen.

 

W planach jest złapanie kondycji z przed lat i zrzucenie co najmniej 15 kg tak do 75 kg.

Czas sie znowu zabrac za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

karolo986, Zacznij jeść nabiał i przestań degustować się vodą :rotfl: kto tu jest suchy?

gdybyś mnie zobaczył to normalnie patyk ale dobrze mi z tym :zdziwko:

kurcze ławka w piwnicy z skromnym obciążeniem leży i jakoś nie mogę się zebrać do regularnego ćwiczenia...

Jutro rano się pomierzę swoje wymiary i regularny trening trzeba zacząć :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pod dwóch miechach przerwy spowodowanej kontuzją i teraz jednym miesiącu ćwiczeń jest ok. Spadło wszystko niemiłosiernie poza obwodem pasa :wstyd:

jak wróciłem miesiąc temu kończyłem skos hantlami po 27kg sztuka a dziś już było 42kg. Jest mały progres :hyhy: Jednak organizm wszystko pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...