Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz - pułap 800 zł


Rekomendowane odpowiedzi

 Co do roznic cm/ms to i tak ma nikle znaczenie bo na oglol robi sie to z zamknietymi oczami wsluchujac sie w muze ;)

 

Największe znaczenie znają marudy jadące zawsze z prawej strony kierowcy  :wink:

Już się spotkałem z opinią - "Co on nie słyszy różnic, przechyla głowę w lewo, w prawo i ma zamknięte oczy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC 921 jedno z niewielu nowych radyjek które rzeczywiście "gra". Ma inny profil brzmienia od Alpine i nie można uznać tego jako wadę bo jednemu taki profil pasuje a jednemu nie. Miałem to radyjko i byłem z niego mega zadowolony, brak jakichkolwiek wad technicznych jak w przypadku np. Clarka C702  :wink2:

Byłem niestety zmuszony na zmianę na radio 2din ze względów estetycznych (radio 1din zle wyglądało w moim samochodzie) i kupiłem Kenwood'a ddx3023. Spadku jakości grania nie odczułem natomiast jakby scena się poszerzyła tzn gra jakby bardziej "przestrzennie" od JVC ale to w sumie tyle no i czasówki mi odeszły  :wink2: Kenio ma bardzo podobny "dół" jak JVC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak powalla sie w to bawi od miesiąc wiec sie nie zna :P i musi troche sie jeszcze nasluchac. Do tego nigdzie nie napisal ze JVC "nie gra" (kłania sie czytanie ze zrozumieniem), tylko odniosł "prowadzenia" basu przez oba radyjka i jak najbardziej sie z nim zgadzam w alpinach jest ten bass wlasnie zwarty i konturowy i to nie jest opinia tylko 2 uzytkownikow tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam 921 a 9853 lezy i czeka na ...wene ;) Jvc kupilem bo za smieszna (jak na granie) kase mozna to kupic w uzywce no i czyta Wav z usb . Jedyny minus to menu zawile jak diabli i niektore funkcje za bardzo w nim ukryte (np. poziom suba) . Co do grania jest ...bardzo efektowne bym to nazwal bo chce na dzien dobry "oczarowac potega brzmienia" i jak dla mnie za bardzo uwypukla dol pasma ...jakby loudnes byl wlaczony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak powalla sie w to bawi od miesiąc wiec sie nie zna :P i musi troche sie jeszcze nasluchac. Do tego nigdzie nie napisal ze JVC "nie gra" (kłania sie czytanie ze zrozumieniem), tylko odniosł "prowadzenia" basu przez oba radyjka i jak najbardziej sie z nim zgadzam w alpinach jest ten bass wlasnie zwarty i konturowy i to nie jest opinia tylko 2 uzytkownikow tego forum

 

Jeżeli to do mnie to chyba coś zle zrozumiałeś  :kwasny: Napisałem ogólnie o tym JVC a nie tym czy powalla coś napisał a coś nie  :mur:  To że JVC "gra" to moje stwierdzenie, nie będące zaprzeczeniem czyjegoś stwierdzenia o tym radyjku  :wink:

 

Ja aktualnie mam 921 a 9853 lezy i czeka na ...wene ;) Jvc kupilem bo za smieszna (jak na granie) kase mozna to kupic w uzywce no i czyta Wav z usb . Jedyny minus to menu zawile jak diabli i niektore funkcje za bardzo w nim ukryte (np. poziom suba) . Co do grania jest ...bardzo efektowne bym to nazwal bo chce na dzien dobry "oczarowac potega brzmienia" i jak dla mnie za bardzo uwypukla dol pasma ...jakby loudnes byl wlaczony ;)

 

Podłączyłem na próbę z kumplem to radyjko u niego w nie zrobionych furtkach i tego efektu loudnes nie było aż tak słychać ale w takich miarę dobrze zrobionych drzwiach można usłyszeć właśnie jakby jakieś podbicie basów było włączone (w rzeczywistości nie było nic takiego włączone) ...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak powalla sie w to bawi od miesiąc wiec sie nie zna :P i musi troche sie jeszcze nasluchac. Do tego nigdzie nie napisal ze JVC "nie gra" (kłania sie czytanie ze zrozumieniem), tylko odniosł "prowadzenia" basu przez oba radyjka i jak najbardziej sie z nim zgadzam w alpinach jest ten bass wlasnie zwarty i konturowy i to nie jest opinia tylko 2 uzytkownikow tego forum

 

Szczerze to nie biorę do siebie za bardzo forumowych opinni, sam wyraziłem swoją. Według mojej opinii JVC dół ma twardy,ale na pewno nie nazwałbym go "pulchnym". Co nie znaczy że te radio nie gra, również byłem jego zadowolonym użytkownikiem i nie mówię że jest złe.

Trzeba też wziąć pod uwagę że to jest tylko składowa systemu i nie tylko ona odpowiada za efekt końcowy. 

 

 

Ja aktualnie mam 921 a 9853 lezy i czeka na ...wene ;) Jvc kupilem bo za smieszna (jak na granie) kase mozna to kupic w uzywce no i czyta Wav z usb . Jedyny minus to menu zawile jak diabli i niektore funkcje za bardzo w nim ukryte (np. poziom suba) . Co do grania jest ...bardzo efektowne bym to nazwal bo chce na dzien dobry "oczarowac potega brzmienia" i jak dla mnie za bardzo uwypukla dol pasma ...jakby loudnes byl wlaczony ;)

 

No właśnie, widzę że masz podobne spostrzeżenia, jednak na moje ucho te podbicie wraz z precyzją i szybkością reprodukcji dołu powodowało odbiór pasma jako twarde/nienaturalne co w po niektórych typach muzyki może odpowiadać, a w innych mniej. Mnie osobiście to męczyło na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...