Skocz do zawartości

Jaki tablet 10"?


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taaa , jedyna rzecz jaka przychodzi mi d głowy jak słyszę że apple produkuje dobre produkty to :

 

Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.
W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.
Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja Żona ma Macbooka i mnie osobiscie irytuje to, że jak zmienili system na nowszy to komp chodził jak paaaaaadaczka dopiero dodanie 4gb ramu usprawniło pracę. To sie nazywa 100% kompatybilnosci. Co do tabletów to zalezy co kto lubi, mam sony xperia s, ktorego prawie nie uzywam bo nie lubie tabletow, moj 6cio letni syn uzywa.

Moj telefon spelnia w pelni moje oczekiwania, a tak to jednak laptopa uzywam.

A i moja rada, kup jednak z modemem 3G, dzis nie potrzebujesz ale jutro kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A i tak ile razy juz nim dostałem po twarzy jak przysypialem z nim, nie chciałbym dostać taka 10"

 

:rotfl: :rotfl:  Nie gadaj ,że odlatywałeś w sen trzymając tablet nad głową i dostawałeś w baniak... ? Apacz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa , jedyna rzecz jaka przychodzi mi d głowy jak słyszę że apple produkuje dobre produkty to :

 

Cytat

 

Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.

W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.

Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.

 

Nie przesadzaj główną zaletą apple jest dopracowany w duzym stopniu soft przyjazny dla zwykłego użytkownika, nie każdy musi mieć magisterium z informatyki, androidów i ich wersji jak mrówek, windows ze zmiany na zmianę coraz bardziej potrzaskany! ( jak można zrobić 8kę w wydaniu na laptopy z większością funkcji bardziej przeznaczonych dla przenośnych urządzeń dotykowych?), to podobna historia jeśli chodzi o dopracowanie jak i przyjazność w obsłudze do tel Blackberry, który z pewnością będzie moim kolejnym jaki kupię kiedy moja biedna stara dzielna Nokia wyciągnie ducha definitywnie( choć nie chce, a zalania, kwasy, betony, pyły itp historie ma na co dzień :szok:  wygląda jak by ją czołg przejechał, ale... śmiga dalej?!), mają swoją wierną rzeszę użytkowników doceniających praktyczność obsługi a nie 2 mln aplikacji na adroida. Albo się czegoś używa w jakimś celu, czyli szybko i skutecznie, albo ma gadzet.

Wtedy zgoda Bury gadżety są dla wielbicieli mydełka w tyłku. :wink:

 

ps. choć przyznaję kiedy widzę użytkownika tel o wielkości 5-7 cali, to sorry ale wygląda dla mnie jak by przyłożył sobie laptopa do łba( co najmniej dziwnie byście odebrali kolesia przykładającego lapka do ucha?! :wink: ) , bez urazy dla użytkowników tego typu tel, ale to... Niesmaczne, jak seks z grubą obleśną babą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj główną zaletą apple jest dopracowany w duzym stopniu soft przyjazny dla zwykłego użytkownika, nie każdy musi mieć magisterium z informatyki, androidów i ich wersji jak mrówek, windows ze zmiany na zmianę coraz bardziej potrzaskany! ( jak można zrobić 8kę w wydaniu na laptopy z większością funkcji bardziej przeznaczonych dla przenośnych urządzeń dotykowych?), to podobna historia jeśli chodzi o dopracowanie jak i przyjazność w obsłudze do tel Blackberry, który z pewnością będzie moim kolejnym jaki kupię kiedy moja biedna stara dzielna Nokia wyciągnie ducha definitywnie( choć nie chce, a zalania, kwasy, betony, pyły itp historie ma na co dzień :szok:  wygląda jak by ją czołg przejechał, ale... śmiga dalej?!), mają swoją wierną rzeszę użytkowników doceniających praktyczność obsługi a nie 2 mln aplikacji na adroida. Albo się czegoś używa w jakimś celu, czyli szybko i skutecznie, albo ma gadzet.

Wtedy zgoda Bury gadżety są dla wielbicieli mydełka w tyłku. :wink:

 

ps. choć przyznaję kiedy widzę użytkownika tel o wielkości 5-7 cali, to sorry ale wygląda dla mnie jak by przyłożył sobie laptopa do łba( co najmniej dziwnie byście odebrali kolesia przykładającego lapka do ucha?! :wink: ) , bez urazy dla użytkowników tego typu tel, ale to... Niesmaczne, jak seks z grubą obleśną babą. :D

Truck pierdoły gadasz :P

 

CZysty Android jest bardzo podobny w obsłudze i do złudzenia podobny do IOS 6 więc ten argumetn jest z czapki , jak nie chcesz miliona gadżetów i ficzerów to ich nie instalujesz i już :)

Problem zaczyna się gdy chcesz już coś więcej z telefonem/tabletem zrobić , na Apple masz wszystkie drogi pozamykane , brak kompatybilności z większością sprzętów innych niż jabłka , zamknięty system (ma swoje plusy i minusy ) , w andku możesz robić co cchesz , kiedy chcesz i z kim chcesz , gdyby apple produkowało radio do CA to brało by tylko ich płyty , grało tylko z ich piecami na ich głośnikach i chcieli by za to co najgorsze wiadro szmalu tak jak to robią teraz .

 

Bebechy w gejfonie 5 są jak w standardowych telefonach sprzed 2-3 lat :D a życzą sobie więcej niż za galaxy S4 ( nie jestem fanem takie tylko porównanie ) które jest dużo wydajniejsze i nowocześniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wadę jabłek wymieniłeś ich zaletę, czyli kompatybilność plug&play między całą rodziną produktów. :)

 

ps. Ale logika jest bardzo prosta w tej firmie, zaczynasz od Iphone, lub Ipoda, potem może by tak Ipad? A potem jest sieć domowa i macbook itd, itd... A właściciel jest wydy...y bez mydełka przez jabłuszko. :D Ale mimo wszystko , jest to wszystko intuicyjne, i stworzone od postaw do współpracy ze sobą a nie jakiś ulep różnych łatek dodawanych przez właścicieli Androidów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Jako wadę jabłek wymieniłeś ich zaletę, czyli kompatybilność plug&play między całą rodziną produktów. :)

To nie jest broń boże ich zaleta , to tak jak byś powiedział że zaletą zmieniarek Alpine jest to żę współpracują z radiem Alpine :D , a inne by działały ze wszystkimi i to z lepszym skutkiem ;)

 


stworzone od postaw do współpracy ze sobą a nie jakiś ulep różnych łatek dodawanych przez właścicieli Androidów. :wink:

Ne ma czegoś takiego jak ulep łatek , Truck ogarnij się , Andek jest aktualizowany cały czas jak wychodza nowe urządzenia i nie ma tam żadnego ulepu , chyba żę sobie sam jakiś z neta zapodasz i zrobisz z tego badziew , Android daje dużo więcej możliwości i jest dużo bardziej dostosowany do potrzeb rosnącej puli klientów, nie mam gejfona bo uważam żę to masakryczne przepłacanie za bycie trendi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury22, nie chodzi o bycie trendy. Sam przed iPadem używałem tableta na androidzie. Wszystko jest tak jak mówisz.

 

Ale przesiadka na urządzenia Apple to inna bajka. Z kumplem robiliśmy test. Jednocześnie zmienialiśmy ustawienia tabletów takie jak zmiana dzwonka, tapety, szybkość znalezienia danej funkcji czy wysłanie maila. On na Androidzie ja na iOs. Jak ja już skończyłem to on szukał w menu danej funkcji :)

 

Co do wnętrz w urzadzeniach w telefonach czy tabletach sprzed 2 czy 3 lat w apple. Kolega ma najnowszego samsunga z superszybkim wielordzeniowym procesorem i dużą ilością pamięci RAM, i co? I nic z tego nie ma, mój iPad działa płynniej i szybciej niż jego samsung :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to akurat już sie nie ma co przekomarzać bo to jest teraz gadka z typu "o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą " :D

 

Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.

 

Ja pare lat temu przesiadłem sie na nadgryzione urządzenia i nie żałuje. Teraz mam w domu oprócz MacBookaPro normalnego laptopa na Windowsie8 z dotykowym monitorem i powiem szczerze ze nie chce mi się go nawet nie chce dotykać. Praca na nim to dla mnie męka a przy Macu odpoczywam. Dla mnie teraz Mac to Mac. Podpasował mi pod każdym względem. Jedyny ból teraz to taki ze niedawno Mój MacBook spadł w ciężarówce z półki i mi się matryca stłukła i teraz jestem trochę jak bez ręki. I jestem skazany na laptopa żony Windowsem 8 na pokładzie i to jest :mur1: dobrze ze mam Ipada bo by mi się nawet na forum odechcialo pisać :rotfl:

 

To samo się tyczy tabletów i telefonów. Mam pare urządzeń na androidzie ale nie jestem zadowolony z tego systemu. Leżą i się kurzą. A nadgryzione są rozchwytywane i non stop są w użyciu więc coś w tym jest. Ale jeden będzie wolał to drugi to. Ja broń Boże nie neguje tego, niech każdy robi tak jak mu się podoba.

 

:zdrowko:

 

A to ze mają ceny z kosmosu to też nie jest złe bo poprostu nie każdego na Apple stać i przez to nie jest taki "normalny" wiadomo ze można coś podobnego i w podobnej jakości kupić trochę taniej ale nie zawsze cena się liczy. Czasami chce sie mieć coś innego i jeśli nabywca jest w stanie zapłacić za to więcej to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanem "jabuszka" i wiem tylko tyle ze po iphone 5 nie chce żadnego innego telefonu (przechodziłem po kolei 3GS, 4 mam na sprzedaż jakby ktoś chciał ) jest mega prosty w obsłudze. Mam także IPad-a i żona ma 5 tez i Mac-a i jest mnie stać więc kupuje ale produkty maja naprawdę udane w porównaniu do konkurencji. Kiedyś znajomy pytał sie jaki telefon kupić mówię iphone a on ze nie lubi za bardzo i Kupil galaxy S po roku czasu wyświetlacz padł a ja mu na to mówiłem kupić iphone nie miał byś problemów .) mnie nigdy nie zawiódł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem ale zależy mi na dosyć szybkim działaniu, wyraźnym ekranie. I pełnej obsłudze USB, tzn. normalnego rozmiaru wejście USB, tak żebym mógł podłączyć myszkę, dysk itd. Ponieważ mam zamiar napisać na niego aplikacje która będzie z ODBII brać info z czujników i pokazywać dane na zegarach :P Od czasu jakiś filmik, gierka, czasem jakaś NAVI, tylko nie wiem czy posiadają GPS tablety, przyznam że nigdy się tym nie interesowałem. Mam HTC Desire X, który działa idealnie na anku nie tnie się itd i tego oczekiwałbym od tabletu. Tablet mógłby mieć jeszcze modem 3g lub obsługiwać go z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


onieważ mam zamiar napisać na niego aplikacje która będzie z ODBII brać info z czujników i pokazywać dane na zegarach

 

 

Czytnikow OBD w Markecie jest na peczki, po co tracic czas na pisanie kolejnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...