Skocz do zawartości

wzmacniacz SIGNAT ROC 1


1grzecho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! zakupiłem dzisiaj takie oto cudo http://allegro.pl/show_item.php?item=516025825

SIGNAT ROC 1 za cene myśle ze promocyjną bo 167zł razem z przesyłką :padam: chyba wart byl swojej ceny, co?

moje pytania...

2 kanały będą pracowały w mostku i będą współpracować z subem na głośniku uDimension jr1004. jak myślicie da sobie rade z nim ten signat?? 2 wolne kanały posłużą mi na zasilenie systemu przedniego helix db 62.1. ładnie to zagra pod helixami? , jak u niego z jakością dzwięku? [/b]

czy lepiej może zmostkować i zasilic mostkiem te helixy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi helixami byłbym spokojny ale tego JRa nie pociągnie ..... tzn zagra ale nie pokaże "pazura". Co do Twoich pytań , to nie sądzisz ,że warto by najpierw zapytać ,a potem ewentualnie kupować? Pytanie teraz to już musztarda po obiedzie , no chyba że chciałeś się tylko pochwalić Ostatnio słuchałem takiej 2 kanałówki z PBes6c w Golfie3 i powiem,że było OK ... smaczków w muzyce nie szukałem , bo właściciel to maniak "manieczek" ... było głośno, dynamicznie i w miarę poprawnie ale najważniejsze , to że właściciel był więcej niż zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten piecyk i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. I bez problemu podoła temu Jr i helixom kto nie słyszał niech nie mówi. U mnie zasilał przez chwile JL 12W0 i nie było mowy o jakims braku kontroli czy coś. Co jak co ale przy 14,4 V ma 198W RMS w mostku czyli nie tak mało. To link do testu:

TEST SIGNAT ROC1 po rosyjsku

 

dan124, może twój był grzebany? bo mój naprawde dobrze grał.

 

Tylko ten z aukcji nie wyglada ciekawie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...