Skocz do zawartości

zywica w zabudowie


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,mam pytanie jakiej uzyc zywicy do zabudowy bagaja w moim golfie 3? Na poczatek chce wyrownac caly bagaznik zywoca + wypelniaczem jakims typu szmaty itd potem na to stelarz jaki zaplabowalem w ktorym bedzie wbudowany wzmak kondek i skrzynka. Ps jakiej dokladnie zywicy uzyc oraz ile mniej wiecej bym jej potrzebowal na wyrownanie bagaja? Poznniej sie zastanowie czy to wszystko oboc czy lakierowac/malowac. Ps jak bym chcial oboc to w jaki sposob aby bylo to ladbe? A moze jakbym lakierowal to wystatczy wyszlufowac ta zywice i lakierowac czy jakas szpachle trzeba? ProsE nie odsylac mnie do forum- nie wiem nie umiem znalesc odp na moje pytania wiec tu pisze. Pozdrawiam

 

Sorki za literowki jestem mobilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ps jak bym chcial oboc to w jaki sposob aby bylo to ladbe? A moze jakbym lakierowal to wystatczy wyszlufowac ta zywice i lakierowac czy jakas szpachle trzeba? ProsE nie odsylac mnie

Chyba nikt nie wiedział w jakim języku dodać tę odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz na jakieś forum lakiermicze, tam info znajdziesz. Nie masz planu, może byś coś zrobił tak a może całkiem inaczej. Coś marnie widzę te Twoje wizje i juz na samym początku tej roboty może się zdarzyć jej koniec, o ile będzie w ogóle początek.

A tony ma rację - w Twoim wydaniu polska język - to trudna język :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google grafika "zabudowa bagażnika" i pooglądaj jak się to robi. Druga opcja poprzeglądaj foty z zabudów kolegów na tym forum. Jeśli masz swoją koncepcję to bardzo dobrze, oby tylko była "realizowalna". Dobrą żywicę, maty i generalnie całą potrzebną chemię znajdziesz w każdym sklepie typu Leroy Merlin, Obi czy Castorama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube tez sa filmiki jak robi sie żywica i dobrze by było żebyś chociaż trochę podstaw poznał i dopiero zaczął próbować. Niestety bez tego i bez wstępnej koncepcji nikt nie będzie ci w stanie pomóc. Ale moim zdaniem to na obecna chwile to za bardzo sam nie wiesz co i jak ma wyglądać i rzucasz się na zbyt głęboką wodę ale to tylko moje zdanie.

 

Jeśli ci sie czytać nie chce to chociaż filmy pooglądaj z cyklu DIY fiberglass itp jest tego mnóstwo na YouTube

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...