Skocz do zawartości

Koło zapasowe w sprayu


staH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieliście może styczność z takim środkiem?
np. K2 TIRE DOCTOR?

 

Wielu z was ma zabudowy, wiele z tych zabudów nie pomieści koła zapasowego. Jakie jest wasze rozwiązanie?
Przez gaz i suba praktycznie nie mam bagażnika. Fakt - przez te 3 lata nie użyłem zapasówki jeszcze, no ale jeździ ze mną wszędzie. Niestety w jej miejscu jest butla z gazem. WIęc zapasówka leży w bagażniku. Obok stoi subwoofer i miejsca już tylko na parę kartonów mleka. Zwłok żadnych do bagażnika nie włożę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  tego typu środki są na chwile by załatać koło i dojechać do wulkanizatora żeby ci załatał to koło bo w przeciwnym wypadki rdzewieje felga, i tez nie załatasz jakiegoś rozcięcia czy coś w tym stylu to jedynie działa na jakieś mniejsze dziurki po gwoździach śrubach tej średnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje tylko oryginał VW/ ew. continental, i jak śmigam po mieście to mam to w rezerwie, kiedyś użyłem 1 sztukę i pomogło, jak to się ma z tymi uniwersalnymi to nie wiem, wolę zestaw z kompresorem za 100-120zł na giełdzie kupić, lub sam płyn za ok 50zł

Trzeba tylko patrzeć aby był z wężem przelotowym, inaczej musi być specjalny kompresor (renault) faktem jest że na rozdarcie nie da rady, tak więc w każdą trasę wkładam dojazdówkę, bo w mieście lub okolicach gdybym rozdarł oponę to trudno, taxi i dowiozą z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


assistance i z glowy

 

E tam gadasz... I co 500 km od domu przyjedzie Kaziu i o 23 w nocy akurat będzie miał taki rozmiar przeciętej np na mega dziurze opony?

Można pójść w półśrodek czyli zrezygnować z pełnowymiarowego koła i odzyskać połowę wnęki na zapas stosując dojazdówkę, wąska bo wąska ale w razie awarii po 10 min choćby na zad...iu jadę dalej bez pompowania koła jakimiś glutami w sprayu czy czekaniu aż po 2 h łaskawie zjawi się pomoc drogowa. Assistance owszem mam ale to na zasadzie wyjścia z siebie silnika kiedy trzeba będzie babciową zabrać na pakę do domu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie musi miec waze ze cie do wulkanizacji zatarga

 

W Wawie czy Poznaniu to nie problem... A co jak się wyląduje w nocy z kapciem w miejscu zapomnianym przez Pana Boga? Czasami w takie się zapędzę w poszukiwaniu swoich gratów.

Jak ktoś 90% śmiga wokół komina to rzeczywiście wykupić assitance i z głowy, ale dalej od domu i większych aglomeracji wolę mieć fizycznie jakiegokolwiek kapciucha na zmianę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia assistance srasistance, ja mam i w niedziele kiedys sie trafilo, w niedziele i tak nic nikt nie zrobi wiec doopa. Ja mialem tak z altkiem, wiec kupilem 2 aku w wisle i dolecialem zmieniajac je do inowroclawia. Rozumiem jak sie cos powazniejszego stanie ale tak to Ja leje na asistans bo zanim dojada to kolo zmienie ze 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w firmie używamy tego bo prawie każdy Mini One ma jedynie Cooper S z 2010 mają "runflat" opony więc niepotrzebne ale ten środek jest straszny i mój znajomek jak ma zmienić oponę z gwoździem czy innym ustrojstem to go szlak trafia bo cala maszyna jest tym zalana masakra. jedyna rzecz dobra że jest to skuteczna metoda oczywiście chwilowa żeby dojechać do wulkanizacji i naprawić dziurę albo kupić oponę nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi turbo sie wysralo na bramkach na A4 w Krakowie, to do asistance PZU probowalem sie dodzwonic 40 minut, po czym zadzwonilem do kumpla, oddzwonil po 3 minutach z info, ze laweta juz jedzie. Z Myslowic byla za 40 minut, za nastepne 40min bylem na warszacie w Jaworznie. Tak dziala "Asistance", wiec ja za takowe dziekuje. Btw moze mialem pecha, ze... Wszystkie linie zajete byly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poducha skrzyni ale rownie dobrze moglo byc kolo. Musza mnie scholowac tam gdzie im powiem jesli pan z lawety nie da rady na miejscu naprawic.Ja akurat mam limit 300km a w obrembie wiekszych miast reno po mnie lawete wysyla

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...