Skocz do zawartości

Car audio - 8 głośników bez subwoofera


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam takie pytanie na temat car audio dotyczącego 8 głośników bez subwoofera tak aby dobrze grało (na poziomie z subwooferem).

 

 

Mianowicie niedługo będę kupował Golfa IV albo Passata b5 FL i chciałbym tam wyeliminować subwoofer/tubę.

 

Chciałbym założyć porządne 4 głośniki nisko/średnio tonowe w drzwiach (2 przód, 2 tył), oraz 4 tweetery - piszczałki (2 przód, 2 tył).

 

Do tego dorzucić jakiś wzmacniacz, żeby nie brakowało im mocy. Chciałbym aby głośniki zmieściły się w drzwiach i nie trzeba było modyfikować auta. Chyba, że wystarczy kupić dobre głośniki, a do tego starczy radio Pioneer ze wzmacniaczem MOSFET 4x50W.

 

Prosiłbym o pomoc w tym wypadku, o jaką poradę, jak to wszystko zrobić, a także co jest dokładnie potrzebne, że wszystko dobrze działało. Myślę, że w 800-1500 zł powinienem się zmieścić.

 

 

P.S. Nie chodzi mi o jak największy BASS, ponieważ aktualnie na subie miałem go zaledwie w połowie, a w radiu bass całkiem wyciszony, a i tak trzęsło całym samochodem ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


BASS

 

Co to ? Te drugie "S" to w celu podkreślenia mocy basu ?

Ja się Ciebie o coś zapytam : o której się zarejestrowałeś, jakie kroki poczyniłeś w celu znalezienia odpowiedzi na te pytania ? To jest dział dla nowicjuszy, ale wyszukiwarka i lektura Forum obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GOOGLE szukałem : P

 

Po co drugie S? Bo jestem suchy :D Nie no świruję, ale myślałem że tak się pisze ; )

 

Na forum przeczytałem FAQ i nie było :> A temat jest indywidualny bardziej, szukam szukam na forum, ale w trakcie napisałem także nowy wątek : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...