Skocz do zawartości

Dodge Caliber - małe sql.


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Zgadza się piece Braxa wogóle nie grają .......lipa ,przereklamowane :rotfl: .....ale to tylko opinia fachowców .

A ty znów szukasz zaczepki nie mając najwyraźniej najmniejszego pojęcia o czym piszesz... Bzdury gadasz, ciekaw jestem ile miałeś u siebie i ile ich słuchałeś , bo coś mi wieje słabizną od Ciebie :)

 

 


jaki cel ma przeniesienie tego gazu?

Wydaje mi się że większa butla i płaska podłoga .

 



Zapowiada się ciekawa instalacja Tomku, rozpoczęłeś budowę systemu ,od konkretnego wygłuszenia a to podstawy fajnego grania . Podoba mi się konkretne podejście do tematu .wszystko dopięte na ostatni guzik.... klocuszki też mają zacne pochodzenie.

Pozdrawiam .

Mnie najbardziej Ciekawi , GZ i Genesis bo ich nie słuchałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




jaki cel ma przeniesienie tego gazu?

 

wnęka koła miała 11cm, butla min 18cm, czyli wystaje 7cm ponad podłogę, i ma pojemność 27l, teraz mam płaską podłogę, 9cm do dyspozycji (akurat idealnie) a butla pod podłogą zyskała 46l, czyli w trasie masz 460km a nie 270 (PL) bo na banie spalanie idzie ok 14l lpg.

 

Dzisiejsza męka...

 

Odlew zrobiony z grubego koca do oklejania subów, wsiąknął prawie 1l żywicy, na to poszło 3 warstwy cienkiej maty szklanej, a jak już zastygło, poszło 7-8 warstw 450'ki i kolejne 2 litry żywicy.

Potem jak widać podoklejałem paski z 10mm mdf aby widzieć ile nakładać braxiora i żeby było w miarę równo, dałem jakieś 12-15mm pasty, teraz czekam na zaschnięcie - jakieś 48h

 

post-3212-0-19292300-1368039126_thumb.jpgpost-3212-0-50862400-1368039129_thumb.jpgpost-3212-0-00528000-1368039133_thumb.jpg

 

Zanim poszła pasta, wlałem tam 15,5l wody, tak więc teraz mam do dyspozycji ok 13l - więc 10.1 odpada, wybór padnie na Dego 10" papier/alu lub P10W

 

 



 

 


Mnie najbardziej Ciekawi , GZ i Genesis bo ich nie słuchałem :)

 

GZ będziesz miał okazję, genesisa już chyba nie :)



 

 


rozumiem, że na półwyspie auto będzie już do posłuchania?

 

Mam zamiar je odpalać w następny weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jedno :) drugie było w zapasie :)

dobra rzecz , możę moje komory na średniaki wyłoży siakąś pastą , mozę nawet od braxa :D

 

aż się prosi ten zapas na wrotki zużyć...

po co ? pytam zupełnie z ciekawości bo nie bardzo wiem gdzie można by użyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ty znów szukasz zaczepki nie mając najwyraźniej najmniejszego pojęcia o czym piszesz... Bzdury gadasz, ciekaw jestem ile miałeś u siebie i ile ich słuchałeś , bo coś mi wieje słabizną od Ciebie :)

 

 

 

Wydaje mi się że większa butla i płaska podłoga .

Mnie najbardziej Ciekawi , GZ i Genesis bo ich nie słuchałem :)

 

 

Uderz w stol a fachura od klepania powiesci sie odezwie....nie mam zamiaru snuc opowiesci pod tytulem czego i ile sluchalem ...nie jestem takim klepakiem forumowym jak ty...w jednym poscie o czyms piszesz pozytywnie w drugim ta rzecz jest juz niedobra...ale widze ze ciebie zabolal najwyrazniej moj wpis. Co poradze ze szczery jestem. Nie zamierzam zasmiecac Tomkowi tematu ,wiec wrzuc na luz.. A jak lezy ci cos na sercu to telefon mozesz pozyskac od ludzi ktorzy mnie znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uderz w stol a fachura od klepania powiesci sie odezwie....nie mam zamiaru snuc opowiesci pod tytulem czego i ile sluchalem ...nie jestem takim klepakiem forumowym jak ty...w jednym poscie o czyms piszesz pozytywnie w drugim ta rzecz jest juz niedobra...ale widze ze ciebie zabolal najwyrazniej moj wpis. Co poradze ze szczery jestem. Nie zamierzam zasmiecac Tomkowi tematu ,wiec wrzuc na luz.. A jak lezy ci cos na sercu to telefon mozesz pozyskac od ludzi ktorzy mnie znaja.

bla bla bla :) nic nie wiesz i opowiadasz bajki bo gdzieś coś usłyszałeś :) , taki posumowanie twojej osoby , w ogóle nie wiem po co taki jaśnie Pan odwiedza forum skoro jego specyfika jest taka a nie inna  ;)

Będziesz na wiośnie to pogadamy , inaczej nie widzę sensu bo napinasz się słabo może na żywo lepiej Ci wyjdzie :)

 

 

ps. W tej chwili jeździ ze mną Brax MX4 na średnicy i górze w formie testów , może jeszcze 2400 GE podepnę i caly system na braxie postawię i tak podjadę do Gliwic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie głupi pomysł zamiast maty , na to pianka i będzie fajnie :)



Kruszy się. Lepiej chyba jednak jechać pianką standardowo.

no to jednak lipton ...

 

 

Panowie gdzieś słyszałem od kogoś że ta pasta braxa to jakiś klej do parkietów czy coś takiego , słyszał ktoś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo ja wiem czy lipa? Dirtyweekender musiałby się wypowiedzieć bo zdaje się wykorzystał tak mazidło.

 

Znając konsystencję tego cudu, właśnie fajnie tym tłumić jakieś w miarę stabilne miejsce typu skrzynka do suba, komory głośnikowe itp. Natomiast czy mazać tym boczek plastikowy, który z natury się trochę rusza, Brax go usztywni...do czasu aż się nie zacznie kruszyć na tym boczku i pękać. W komorach jak najbardziej oki.



 

 


Ja tam jestem bardzo zadowolony z efektu pasty. Zadne maty ani pianki nie daly takiego efektu jak pasta. I jakos nie zauwazylem aby sie cos kruszylo.

 

A gdzie dałeś pastę i ile już czasu tak masz zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta Braxa to nie voodoo



Znając konsystencję tego cudu, właśnie fajnie tym tłumić jakieś w miarę stabilne miejsce typu skrzynka do suba, komory głośnikowe itp. Natomiast czy mazać tym boczek plastikowy, który z natury się trochę rusza, Brax go usztywni...do czasu aż się nie zacznie kruszyć na tym boczku i pękać.



 

 

 

 

Właśnie że na plastiki, zwłaszcza tam gdzie się łączą. pasta tam wniknie, mata nie.

Jeśli odpowiednio przygotujesz powierzchnię to nic nie będzie odpadać, pękać ani się kruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że Kia Adama gra na wysokim poziomie :)

Zdania są podzielone ... :P żartuje oczywiście , mam nadzieję że będzie okazja posłuchać :)

 

 

 

Właśnie że na plastiki, zwłaszcza tam gdzie się łączą. pasta tam wniknie, mata nie.

 

Jeśli odpowiednio przygotujesz powierzchnię to nic nie będzie odpadać, pękać ani się kruszyć.

Na pikniku pogadamy , może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. W tej chwili jeździ ze mną Brax MX4 na średnicy i górze w formie testów

 

Najpierw wypisujesz że te piece są słabe, a jak w innym temacie kilka osób się z Ciebie po cichu i czasem dosadniej naśmiewa, to nagle jak chorągiewka na wietrze, do tego teraz okazuje się że masz je na pokładzie i jeszcze mimo że są " SŁABE ! " (CYT. Z TEMATU O MATRIXACH 1.1)  chcesz się znimi pokazać ? Mnie też to dziwi ale nie chciałem tego ciągnąć, i nie zamierzam,  gdyż swoje zdanie na ten temat mam wyrobione.

 

Trzeba było napisać że nie są w Twoim typie, nie rozumiesz ich filozofii, jak i że nie współgrają z resztą klocków, ale napisałeś dosadniej, a potem wyedytowałeś częśc tekstu, bo pewnie dostałeś z góry prykaz.

 

 

 

 

Właśnie że na plastiki, zwłaszcza tam gdzie się łączą. pasta tam wniknie, mata nie.

 

Jeśli odpowiednio przygotujesz powierzchnię to nic nie będzie odpadać, pękać ani się kruszyć.

 

Dokładnie, w alero boczki mają już 6 lat, ściągane kilkadziesiąt razy, nic nie popękało, a może nawet i jak, to nic nie odpadło, przynajmniej w jakiś widocznych i wielkoformatowych płatach.

 

U mnie polecą boczki przednie i boczki w kufrze, ale na koniec, jak juz spasuje je na 0 z zabudową.

 

 

 

Jak kogoś nie stać na Braxa to moze użyć "tańszego zamiennika " : Pasta Blachogum :

 

 

 

http://www.irys-mds....blachogum_pasta

 

Kiedyś używałem czegoś podobnego i nie wspominam tego dobrze, brax ma w składniku coś jak jakieś włókna i to powoduje że lepiej wiąże się ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jeśli odpowiednio przygotujesz powierzchnię to nic nie będzie odpadać, pękać ani się kruszyć.

 

A no to może tu pies pogrzebany. :) Czyli co plastiki nalezy zmatować? Czy jak wygląda przygotowanie pow pod pastę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...