Skocz do zawartości

Jaki sub do Magnat RX22


ziolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poproszono mnie abym zapytał.

Po forum latam od rana. Szukałem troche info dla siebie no i przy okazji szukałem odpowiedzi na te pytanie ale nie znalazłem..

 

Magnat RX22

1x180Wrms 4Ohm

1x250Wrms 2Ohm

 

Słuchany na nim bedzie rap. Samochód póki co Corsa, ale może się zmienić, w każdym razie raczej coś małego.

Fajnie było by zrobić trochę rozpierduchy

 

Pomyślałem o 2xmds08 albo Magnat xpress12, z tym, ze nie wiem czy magnat wystepuje w 2Ohm albo 2x4Ohm.

 

 

Wiem, ze głośniki z zupełnie różnej półki. Dlatego proszę Was o poradę... Liczy się zejście:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Hertza es200 w closed, tak sie sklada ze mam (półrocznego, grał 3miesiace) na sprzedaz, jesli ten rx22 ma w mostku 250rms to wystarczy aby zapewnic mu odpowiednia moc, a pokaże pazurki :P Potrafi precyzyjnie uderzyć i mocno zatrzasc w kompaktowej obudowie do malego bagaznika idealny :P...

2x 08 odpadaja bo sa 4 ohmowe, a magnat nie jest stabilny w mostku w 2 ohm, jak juz ktoś wczesniej zauwazył a bez mostków 2x90rms nie da rady napedzic MDS....

 

Wczoraj z nudów spiałem wyciagnałem hertza z szafy podpialem pod RF i 350rms@4 ohm i delikatnie dalem głosniej- to byl jedyny raz kilkanascie sekund kiedy ten głosnik w moich rekach dostał tyle mocy ile potrzebuje :zly:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=cg7P-Q-vwtk

 

Jest wystawiony na aukcji, ale w kazdej chwili mogę wycofać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 4 ohm ma 250rms, a w 2 ohm jest stabilny ale na kanł nie na mostek... Swoja droga mozna zaryzykowac stwierdzenie ze skoro rx44 byl przemierzony i uzyskany wynik nie roznil sie wiele od deklarowanej przez producenta mocy, ti rx22 powinien deklarowana moc osiagnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...