Skocz do zawartości

Kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Znajomy ma do sprzedania wzmacniacz peiying py-2h30r 1200 W wraz z tubą peiying 800 W za 400 zł.
Sprzęt kupił używany i używał go przez rok, miał go w swoim golfie, lecz auto sprzedał a sprzęt został.
Co sądzicie o tym zestawie i czy jest wart 400 zł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wzmacniacz nie jest taki ostatni (słyszałem w BMW e36 jak napędzał jakiegoś JBL), bo trochę krzepy ma,  oraz robi to, do czego został stworzony, to zastanawia mnie ta "tuba"... Wzmacniacz w używce nie jest wart więcej jak 200 zł (to max, gdyż nowe niewiele więcej kosztują - coś ze 300 - 320 zł), to na "tubę" zostaje drugie 200, a nie znam głośnika tego producenta, który by był tyle wart używany i tyrany dłuższy już czas. Jednym słowem jak bym szukał sprzętu do łomotu, to 300 zł za taki zestaw, to by było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko ceną, ale i przeznaczeniem sprzętu, latającymi plastikami, tablicą rejestracyjną itd. Możesz kupić jak ja - suba starego z papieru za parę zł. do tego piecyk pokroju Hifonicsa, Rockforda, SS, co da dobrej jakości waty, tylko wystaw to na allegro z czasem i spróbuj sprzedać...  Ja moim szału nie zrobię na ludziach, którzy mierzą jakość inną miarą. Jak wystawiasz taki wzmacniacz Peiyinga, to od razu licytują, bo naparza, daje radę, sieje spustoszenie, zadymia itd. wystawiam ja i trzeba zwijać aukcję przed czasem, bo za jakieś 150 waciszy niewiele osób, kierujących się innymi kryteriami Ci chce cokolwiek zapłacić. Ja na siłę nikogo nie uszczęśliwiam, bo ja słucham muzyki i do tego nie potrzeba mi takich "masakratorów", a jak ktoś chce się wieść po dzielni z bum bum bum z bagażnika, to spoko. Można w tych pieniądzach kupić coś bardziej jakościowego - ja za suba dałem 150, zrobiłem paczkę, wzmacniacz 180 zł, wsiada ziomal iii... toż to nie gra, u kumpla 1000watowy JBL pod wzmakiem Peiyinga wygina blachy. Trzeba po prostu wiedzieć, do czego to ma służyć i tyle, cena jest drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...