Skocz do zawartości

Nowe Allegro idzie w ślady nc+


Mateusz80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Zmiany zmianami ale mi obroty z allegro spadły o 60% :/

 

Co się dziwisz... Ja potrzebowałem parę rzeczy do auta poszukać (np wkład lusterka) po tym jak po raz enty rozwinęła mi się jakaś tabelka przypadkowo bo przesunąłem kursor myszy i włączyło inne okno bez kliknięcia... Dałem na luz po spazmów idzie dostać. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele nowych rozwiązań to kwestia przyzwyczajenia i w perspektywie czasu mogą one okazać się zmianami pozytywnymi. Ode mnie jednak wielki minus za tą ociężałość w działaniu przez zbyt dużą ilość grafik, rozwijane menu po najechaniu myszką i ogólnie dostosowanie wyglądu jakby z myśla tylko i wyłącznie o tabletach. Maksymalnie zwiększyli sobie ilość miejsca na promowane przedmioty z których to mają więcej kasy i zmuszają użytkownika do patrzenia na to wszystko. Wolałbym już płacic jakieś rozsądne pieniądze abonamentu i móc używać starej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zmiana stanowczo in plus, zwłaszcza wyszukiwarka zakończonych, oraz ich przeglądarka - niesamowita poprawa funkcjonalności :)

 

Na telefonie (nie jakimś najnowszym - 4S) działa ok, więc to problem raczej telefonu/przeglądrki niż samego allegro...

 

Świat idzie do przodu, a ludzie zawsze jęczą przy zmianach, czy to nowy Windows, czy nowa muzyka - nie ma co płakać, tylko nauczyć się korzystać i do przodu.

 

Tendencja jest zawsze taka sama - im więcej lat na karku, tym większy opór przed "nowym" - szkoda tracić czas na płacze, allegro i tak będzie nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdźmy krok dalej, nie komentujmy i nie wyrażajmy swoich opinii mimo iż do tego celu stworzone są fora, łykajmy wszystko jak lemingi

 

... a i nie płaczmy już że w aucie coś "nie gra" i że "czegoś brakuje" ;)

 

pewnie przy okazji kolejnych zmian wielkiej rewolucji nie zrobią, jednak w tym przypadku napisali że częściowo zmiany oparli właśnie o sugestie użytkownikow, więc czemu mamy/mają sobie odmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowym allegro faktycznie ciężej się poruszać. Przejście do jakiejś kategorii zmusza do przewinięcia strony w dół i chcąc, czy nie rzucenia okiem na reklamy "po drodze".

Właścicielom alle.. jest nowa szata na rękę. Więcej reklam teraz się wyświetla od czego można mdłości dostać.

Dla mnie w 80% nowe allegro jest na minus. Parę rzeczy poprawili pod użytkowników i kupujących, ale resztę pod siebie samych, pod własne zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja jeszcze pare łez wyleje ;) na starym allegro od razu po otworzeniu strony można było rozpocząć wpisywanie szukanego przedmiotu a teraz po otworzeniu strony trzeba najpierw kliknąć myszą w pole tekstowe do wyszukiwania ewentualnie wcisnąć Tab i dopiero wtedy możemy rozpocząć wpisywanie

 

a na plus faktycznie szybszy dostęp do wyszukiwania w aukcjach zakończonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus i to dla nich jest fantastyczne upchanie reklam nawet kosztem listy kategorii. W starym siadałem i przeglądałem godzinami co mnie interesowało, a teraz muszę męczyć oczy migającymi okienkami "kup mnie' Chińskie badziewie które jak epidemia zalewa Europę.

Druga strona medalu to fiskus też nie śpi i podatki karze płacić , więc allegro też musi na coś wydawać zarobione miliony i produkować koszta.

Gdzieś zostało zapisane że obsługa była intuicyjna, a teraz jest męcząca- podpisuję się pod tym.

Jednak nawet zasady w snookerze się zmieniły , więc co my od "monopolisty" oczekujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W snookerze zaszły zmiany jedynie w liście rankingowej i place pokazane, zasady się nie zmieniły, to tak jak by zaczęli grac dziesięcioma czerwonymi... i na stole o polowe mniejszym bo tak widzę nowe alle dużo gorsze i bardziej rozbudowane co jest minusem zdecydowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


place pokazane,
???

Zmieniły się ilości turniejów rankingowych i co za tym idzie otworzyła się droga dla nowych zawodników - czyli lepsze widowisko. Jak ma to miejsce obecnie, większość mistrzów już za burtą.

Zmiany są potrzebne , ale dobrze jak idą w dobrym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Zmieniły się ilości turniejów rankingowych i co za tym idzie otworzyła się droga dla nowych zawodników - czyli lepsze widowisko. Jak ma to miejsce obecnie, większość mistrzów już za burtą.

Zmiany są potrzebne , ale dobrze jak idą w dobrym kierunku

 

Jedna Lista rankingowa a druga lista zarobków :) w sezonie.Po za tym Williams zagrał słabo to samo ma się z Robertsonem dlatego po za burta, Trochę nie o tym jest temat ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...