Skocz do zawartości

Nowe Allegro idzie w ślady nc+


Mateusz80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszyscy zauważyliście, że alledrogo na stałe uruchomiło nową szatę swojego portalu.

 

Ponad 4.5 tysiąca użytkowników serwisu wypowiedziało się i zagłosowało w ankiecie. Wyniki były jasne - ponad 97% chcę powrotu do starej szaty graficznej. A co na to allegro? Ano to samo co nc+, problemu nie zauważa a nawet twierdzi, że po wcześniejszych ankietach użytkownicy zagłosowali na "tak" dla nowej szaty, więc skąd teraz te żale?

 

Niewygodna ankieta poszła w odstawkę podobno dlatego, że były problemy z przeglądaniem jej, a w jej miejscu pojawiła się nowa/bardziej przyjazna szefom alledrogo czyli 

"Nowy wygląd Allegro - trzeci wątek" - link: http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1661487-Nowy-wygl%C4%85d-Allegro-trzeci-w%C4%85tek

 

 

Zapraszam do lektury ciekawych wypowiedzi allegrowiczów i odpowiedzialnych za ten bajzel m.in. reniapl. 

 

Link do pierwszej/niewygodnej ankiety:

 

http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1657573-Nowy-wygl%C4%85d-Allegro-jak-wprowadzali%C5%9Bmy-zmian%C4%99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf, kiła i mogiła.. Do piachu.. Więcej się męczę z szukaniem.

Pasek suwaka po prawej stronie tak widoczny że kilka razy mi się zmieniało. jedyne co na plus-to większa ilość danych aukcji do obejżenia na jednej stronie. Wcześniej chyba można było oglądać chyba 20aukcji a teraz widać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 komu nie pasuje nie musi korzystać :)

Hehehe, w tym kraju to niemożliwe. Bez allegro nie ma życia:)

Mi też nowe allegro aż tak nie przeszkadza choć ostatnio zauważyłem pewien błąd:

przeglądam jedną kategorię i jestem na 3 stronie - klikam w inną kategorię poboczną i wskakuje od razu na też 3 stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzięki ów nowej szacie spadły obroty na taki poziom jakiego nie miałem od początku działalności na Allegro.

Więc chyba coś jest na rzeczy. Do 11 kwietnia sprzedaż bomba po nim masakra.

Jak tak dalej będzie to pozostanie mi zawiesić działalność i męczyć się tylko na etatcie.

Ale kit ze mną co mają powiedzieć ci co żyją z handlu i  przy takiej sprzedaży za 1-2 miesiące nie będą mieli za co nawet chleba kupić.

Jestem ciekaw jak będzie urząd pracy wyglądał z tą ilości bezrobotnych jak firmy poupadają.

 

Dlatego proszę mi nie mówić o mentalności.

Tylko że poprzednie zmiany były na lepsze i allegro nic nie straciło a wręcz zyskało.

A teraz szukanie czegoś zajmuje więcej czasu a nie każdy go ma.

Allegro z intuicyjnego stało się czymś w czym trzeba szukać aby coś znaleźć.

A poprzednio szybko sprawnie i kupowało się to co się chciało.

A jak zmiany były by ok to by sprzedaż nie spadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzięki ów nowej szacie spadły obroty na taki poziom jakiego nie miałem od początku działalności na Allegro.

Więc chyba coś jest na rzeczy. Do 11 kwietnia sprzedaż bomba po nim masakra.

Jak tak dalej będzie to pozostanie mi zawiesić działalność i męczyć się tylko na etatcie.

Ale kit ze mną co mają powiedzieć ci co żyją z handlu i  przy takiej sprzedaży za 1-2 miesiące nie będą mieli za co nawet chleba kupić.

Jestem ciekaw jak będzie urząd pracy wyglądał z tą ilości bezrobotnych jak firmy poupadają.

 

Dlatego proszę mi nie mówić o mentalności.

Tylko że poprzednie zmiany były na lepsze i allegro nic nie straciło a wręcz zyskało.

A teraz szukanie czegoś zajmuje więcej czasu a nie każdy go ma.

Allegro z intuicyjnego stało się czymś w czym trzeba szukać aby coś znaleźć.

A poprzednio szybko sprawnie i kupowało się to co się chciało.

A jak zmiany były by ok to by sprzedaż nie spadała.

Zgadzam się z Tobą w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


martinpoz, dnia 22 Kwie 2013 - 21:09, napisał:
Mi dzięki ów nowej szacie spadły obroty na taki poziom jakiego nie miałem od początku działalności na Allegro.
Więc chyba coś jest na rzeczy. Do 11 kwietnia sprzedaż bomba po nim masakra.
Jak tak dalej będzie to pozostanie mi zawiesić działalność i męczyć się tylko na etatcie.
Ale kit ze mną co mają powiedzieć ci co żyją z handlu i  przy takiej sprzedaży za 1-2 miesiące nie będą mieli za co nawet chleba kupić.
Jestem ciekaw jak będzie urząd pracy wyglądał z tą ilości bezrobotnych jak firmy poupadają.
 
Dlatego proszę mi nie mówić o mentalności.
Tylko że poprzednie zmiany były na lepsze i allegro nic nie straciło a wręcz zyskało.
A teraz szukanie czegoś zajmuje więcej czasu a nie każdy go ma.
Allegro z intuicyjnego stało się czymś w czym trzeba szukać aby coś znaleźć.
A poprzednio szybko sprawnie i kupowało się to co się chciało.
A jak zmiany były by ok to by sprzedaż nie spadała.
Zgadzam się z Tobą w 100%

 

Właśnie o takich ludziach mówię. A Allegro ma sprzedawców w nosie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestali kupować, bo mają problem z poruszaniem się po nowym allegro. Kwestia czasu jak przyzwyczają się do nowej szaty i wróci wszystko do normy. Nie ma alternatywy w Polsce dla allegro, więc ludzie odsuną zakupy do momentu przełamania się w obsłudze nowego allegro, a nie zrezygnują z nich w pełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może spytam głupio, po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje? Lepsze wrogiem dobrego, tak mawiała moja babcia, zaś jeszcze mądrzejszy dziadek powtarzał ,że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu... Wprowadzają zmiany dla samych zmian? Bo co pan grafik czy programista grzebał w nosie z nudów?

Nie uważam aby starsza szata czy układ strony były przestarzałe. I wkurza mnie cholernie to otwieranie się list etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jednak wydaje, że chcieli jak najbardziej upodobnić się do ebay. Wynika to z faktu, że to co jest zaimplementowane przez ebay powstało na podstawie analiz i projektów na które zostały wydane grube dolary i w ten sposób allegro przyoszczędziło na analizie rynku. Wszystko co obecnie powstaje i ma przynieść duże wpływy opiera się na analizie użytkowników i pomimo, że wam wydaje się to bez sensu, to na przestrzeni miesięcy przyniesie to allegro wzrost zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dzisiaj opiera się na analizie danych. Aby był jak największy zysk.  ważna jest statystyka i logistyka, E bay to E bay  Alle to alle niestety poszli w złym kierunku, być może ludzie sie przekonają ale stara szata była lepsza i nie chodzi o to czy xxx lat temu była inna bo były inne czasy i to samo ma się z CA, było dobrze a chcieli pójść z duchem czasu coś poprawić wyszło na gorsze tak jak z  NC+ , miejmy nadzieje ze i tu  coś się zmieni może nie tak jak było ale po krotce aby łatwiej było coś znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Pamietam kiedy kilka lat temu rekami i nogami zapierałem sie przed XP... Dopiero wszechobecny ntfs spowodował ze musiałem sie ugiac... Ja tez nie lubie zmian, ciezko sie przyzwyczajam zazwyczaj i wole rozwiazania juz sprawdzone... Ale CA uczy zmian i to sie udziela wiec juz nie denerwuje sie na takie pierdy jak zmiana szaty forum czy allegro, sa wazniejsze problemy w zyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...