Skocz do zawartości

problem alpinka 9853 +700tka po ainet


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jeszcze to dvd na stanie? Przełączcie mu wyjście optyka na wył, wtedy bynajmniej w 9861 tak było wrzuca z automatu sygnał na Aineta i sprawdżcie czy po samym Ainet'cie z tego dvd odezwie się i radio i z cd. Wykluczysz skopaną jednostkę i kable jeśli dobrze zagra,wtedy wzrok trzeba skierować tylko i wyłącznie na 9853.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest możliwe, że ten procesor zapamiętuje ostatni typ podłączenia jednostki głównej - i jeśli był to optyk to oczekuje, że tak będzie ono w dalszym ciągu realizowane?

Zmierzam do tego, że być może trzeba mu dać jednostkę z optykiem, która pozwoli przełączyć go do pracy z Ai-Net'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest możliwe, że ten procesor zapamiętuje ostatni typ podłączenia jednostki głównej - i jeśli był to optyk to oczekuje, że tak będzie ono w dalszym ciągu realizowane?

 

Zmierzam do tego, że być może trzeba mu dać jednostkę z optykiem, która pozwoli przełączyć go do pracy z Ai-Net'em.

 

Wątpię. Bo przecież po Ainecie odbiera radio, procek dostaje sygnał po otyku tylko z cd zaś radio zawsze idzie analogowo po ainet.

Nic na pewno przełączać nie ma potrzeby, bo sam strzeliłem babola po odpięciu aku, 9861 się zresetowało i optyk był wyłączony, jeździłem kilka dni słuchając i cd i radia po ainecie, dopiero jak na spokojnie posłuchałem to coś mi nie grało, pogrzebałem w radiu i okazało się ,że optyk był wyłączony. W procku nic kompletnie nie dotykałem w tej sytuacji a normalnie sobie odczytał sygnał z cd bez optyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko teraz nie mam optyka w tym sprzecie :D wiec nic sie nie moglo wylaczycz /przelaczyc

 

Ja wiem, ale jak wył mi się optyk , to w procku nic nie przestawiałem i odbierał z cd po analogu.

Ta funkcja(przełączenie żródła) jest realizowana z tego co pamiętam automatycznie, jest światełko na wejściu do procka to czyta ze światełka, nie ma to śmiga Ainet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ale jak wył mi się optyk , to w procku nic nie przestawiałem i odbierał z cd po analogu.

U mnie to samo było automatycznie szło , sam wykrywał z kad ma sygnał a optyka trzeba było zawsze właczc bo wybierał ainet jak miał oba podpiete .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale logicznie myśląc jak można coś włączyć lub wyłączyć jak tego nie ma?! Dla mnie to jest tak podlaczasz nowe urządzenie w tym przypadku od i AiNet nie żadne światło bo tego juz nie ma. Tym bardziej po restarcie powinno widzieć od razu źródło z AiNet. Moim zdaniem najprościej będzie podpiac zmieniarke pod AiNet i zobaczyć czy będzie grać czy dźwięk słuchać bo moze być uwalone gniazdo miałem tez kiedyś tak w 35r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze wszytsko poszlo w swiat

Podjedź,mam wolnego złomka to podepniemy.Możliwe że coś z gniazdem lub samym kablem.Jak Paweł wspomniał długo szukaliśmy zanim wpadliśmy że problem stanowi kabel.Co dziwne wystarczyła podmianka ze zmieniarką i już wszystko śmigało włącznie ze zmieniarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...