Skocz do zawartości

Mecz Polska-Ukraina,kto kibicuje?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

BTW Kubica gooo :)

 

Kubek robi masakrę w rajdach " jadę zbierać doświadczenia,nie jeździłem nigdy na szutrze"... 6 wygranych OS-ów i prowadzenie w generalce... :rotfl:



 

to juz ten wiek ze chce f1 na zywo a nie w tv :wink:

 

Zip'u kręcę powoli ekipę na Węgry albo GP DE, może potrzeba się zgadać... ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek robi masakrę w rajdach " jadę zbierać doświadczenia,nie jeździłem nigdy na szutrze"... 6 wygranych OS-ów i prowadzenie w generalce... :rotfl:

 

 

 

Zip'u kręcę powoli ekipę na Węgry albo GP DE, może potrzeba się zgadać... ? :wink:

 

 

ok ale ja nie prowadze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek robi masakrę w rajdach " jadę zbierać doświadczenia,nie jeździłem nigdy na szutrze"... 6 wygranych OS-ów i prowadzenie w generalce... :rotfl:

8 wygranych OS:) 

 

"- Ohhh... Doesn't matter - rzucił dziennikarzowi Kubica na przedostatnim piątkowym odcinku specjalnym podczas Rajdu Wysp Kanaryjskich, gdy ten stwierdził, że znów był najszybszy."

 

Zajebisty koleś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No tą ręką to chyba nawet dobrze nie zrobi... :/

Widać wywiadach,że nieźle ma wykręconą...Ale szkoda, Lotus ma dobre auto na ten sezon..:(



 

To jest na czarnym :wink:

 

Spoko Krakus wyjedzie na pole na pół h potrenować i będzie git... Mi się podoba jak on jeżdzi w rajdach, albo pierwszy albo gong na trasie... :D Nie ma zmiłuj daje z siebie wszystko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny mecz... :rozpacz:

 

Cober we wtorek będzie lepiej bo grają z San Marino a z nimi się nie da przegrać :rotfl:

 

Powiem tak jestem za rozwiązaniem PZPN bo szkoda tylko kasę tam pompować od tyyyyyyyyyyyyyyyyyyylu lat to nic nie daje i nic się nie zmienia i nie prędko się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hehehe f1  dla ogladaczy  to zbytnio porywcze nie jest 

co Ty gadasz, to jest trzysta razy bardziej fascynujace niż mecze tych patałachów z ligi podwórkowej... 

 

Ja sie nie denerwowałem, zabrałem żone na kolacje a kiedy wrócilismy wynik był taki jak zwykle... a nie mówiłem? :D



 

Nawet gwiazdy z opla nic nie pokazały. Chyba nie chcą kontuzji łapać...

Oni mieli po tavrii obiecane za podłozenie sie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dejta spokój...

 

Nawet gwiazdy z opla nic nie pokazały. Chyba nie chcą kontuzji łapać...

No sorry, ale Kube kosili niemilosiernie zwlaszcza w pierwszej polowie, a ze reszta druzyny gowno robila, to co sam mial tracic zdrowie dla tych nierobow? Btw, generalnie to syf kiła i mogiła, gdzie ta obrona? Piszczek sam nie bedzie bronil, a Lewy nie bedzie dymal sam w ataku.... Generalnie, nie ma i nie bedzie druzyny, nawet jak sam The Special One bedzie ich trenowal... Taka mentalnosc. Nasi tylko na saksach potrafia zapier..lać jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...