Skocz do zawartości

Mecz Polska-Ukraina,kto kibicuje?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem skąd u Nas bierze się taka naiwna wiara w coś co nie może się udać.

Nie ukrywam, że krzyczałem gool gdy Ukraina zdobywała bramki. Kibicowałem tym, co chcieli grać dla siebie, kraju i kibiców a takich na stadionie było tylko 11-tu.

Dawno przestałem się łudzić, że gra w reprezentacji Polski dla nich to zaszczyt i zrobią wszystko w imię wrodzonego i zaszczepionego patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć mecz był gorzej niż slaby, nawet bardzo slaby, może za zimno było? obrona leżała atak to samo(Lewandowskiego wynoszą na potęgę ale bez przesady, dzisiaj był wpis lewy,messi i ronaldo klasa światowa, trochę mu brakuje bo głownie dobija po akcjach kolegów sam nie za wiele umie wypracować), pomocy tez nie za wiele było, szkoda bo liczyłem na lepsze widowisko a skończyło się czkawka jak na euro niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tam montujesz za wyjazd, że ja nic nie wiem.

 

No właśnie montuję,montowanie... :)

Potrzebuję 3 chętnych do babciowej no i oczywiście jak by się udało zrobić wyjazd na 2-3 auta tym milej... :wink:

Ja załatwię wszystko odnośnie karnetów wejściowych jak będzie wiadomo, czy jedziemy na kwalifikacje i GP, czy także na treningi w piątek (pomiędzy jest dużo, czasu na... %, z makaronami, niemcami, angolami, atmosfera przednia, lub zwiedzanie..) :rotfl:

 

GP Niemiec jest 07.07 a Węgry na Hungaroringu 28.07, trzeba policzyć co wyjdzie taniej w relacji wejściówki/paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, jak to w piłce - Ukraińcy byli zwyczajnie lepsi, dużo lepsi :) Wyszli świetnie przygotowani i nie mieliśmy nic do powiedzenia, szkoda tych dwóch straconych szybko bramek. Moim zdaniem mecz był bardzo dobry, dużo ciekawych akcji, wygrał zwyczajnie lepszy zespół - tak jest w sporcie. Oczywiście polscy "kibice" "chorągiewki" po przegranym meczu gotowi są napluć na swoich i zmieszać ich z błotem... Taka reprezentacja, jakie społeczeństwo.

 

Teraz wszystkie chorągiewki przeniosą się na rajdy, ehhh... I tak zawsze w Mikołajkach czy na Dolnośląskim był tłok, a teraz dojdą pikniki i co jeden to o rajdach będzie więcej wiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Kubica miał wypadek.

 

Uczy się tego sportu... Po 20 tej skasowanej cytrynie się naumie, że drzewa nie są z gumy... :rotfl:

 

A co do biletów to jak widać za 164 euryki jest kartnet 3dniowy czyli na treningi w piątek, kwalifikacje w sobotę i wyścig w niedzielę.

 

Na GP Węgier w zasadzie to samo albo nawet drożej bo jest mniej trybun i mniej sektorów,więc tam gdzie coś widać to już drogawo, plus więcej km, więc moim zdaniem lepiej się skupić na GP Niemiec, autostrady za free.

Teraz jeszcze tylko kwestia czy tylko na samo GP w Niedzielę czy na cały weekend z kwalifikacjami? Dodam ,że  o hotelach można zapomnieć chyba,że nie w bezpośredniej okolicy, więc większość kibiców nocuje na kempingach... A gdzie grill i kiełbaska to... :wink:  :D

Atmosfera o 1000000% lepsza niż wśród pseudokibiców piłkarskich, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zbombać jakiegoś italiano i skończyć śpiewając volare..ooo... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Kubica miał wypadek. Na szczęście nic mu nie jest (takie są pierwsze informacje).

 

No cóż... żeby się jednak okazało ,że przegina z ryzykiem....

Ale to podobno nie było na OS'ie tylko dojazdówce... więc gdzie przeginanie ryzyka?

 

Może jakiś emeryt mu wymusił i dzwon? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to podobno nie było na OS'ie tylko dojazdówce... więc gdzie przeginanie ryzyka?

 

Może jakiś emeryt mu wymusił i dzwon? :P

 

 

dokładnie.

Jechał dopierona start OSu.

Wiec to głupota

 

Sorry, nie doczytałem tego.

 

Ale to chyba jeszcze gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...