Skocz do zawartości

konkurs mojego szkraba :)


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

jakby sie komuś nudziło i mógł pomóc mojej córce w wygraniu jej wymarzonego kucyka :wink: to będe "dźwięczny" :zdrowko:

Odgoniła mnie na "parę ładnych minut" od kompa żeby wziąć udział w konkursie (zaprojektuj pałac na ślub księżniczki Cadence).

 

link do jej dzieła http://www.miniminiplus.pl/minisite/mylittlepony/konkurs/udekoruj-palac/pokaz/4130/julia-5-lat.html

 

Z góry dziekuje za głosy i ewentualne rozesłanie dalej. (W grupie siła :hurra: )

 

Pozdrawiam,

disaster3

 

edit: przed oddaniem glosu zaznacza sie ile pkt sie daje - max 5 pkt.

po zaglosowaniu przychodzi mail w ktorym jest link do potwierdzenia - wtedy punkty zostaja przyznane.

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe, dzieki :hurra: ma takiego jobla na punkcie kucyków pony jak ja na punkcie CA. Nie ma dnia zeby poszla spac jak nie obejrzy o 19:55 kucyków. A pozniej musze sie z nią bawić w rozne historie z bajki, sypie historiami i nazwami tych kucyków z marsza... ciężko ogarnąc ale udaje ze daje rade i sie bawimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A pozniej musze sie z nią bawić w rozne historie z bajki

 

Taaaa jasne! Sam pewnie z radością różowym kucykiem po pokoju poginasz :rotfl: Żart oczywiście. Nie mogłem się się powstrzymać! Poszły "piąteczki" z lapka i tableta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciężko ogarnąc ale udaje ze daje rade i sie bawimy :wink:

 

Się ciesz ,że nie każe Ci przez 3 h pod rząd udawać księżniczkę zamieniającą się w Drakulę... Głos ostatnio prawie straciłem a na meczu nie byłem.. :D:rotfl:



 

po zaglosowaniu przychodzi mail w ktorym jest link do potwierdzenia - wtedy punkty zostaja przyznane.

 

No dobrze ,że napisałeś, bo klikam, klikam w to głosowanie i już myślałem ,że coś nie trybi bo licznik stoi na 65...

Piątak poleciał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, dziekuje (w sensie dziekujemy)

 

@truck ja cie prosze, Ty juz mi nie mów bo ja już tyle rzeczy udawałem ze masakra. Monster High tez jest grane, juz nawet nie pamietam , k** kim byłem :D:P

 

Się ciesz ,że nie każe Ci przez 3 h pod rząd udawać księżniczkę zamieniającą się w Drakulę... Głos ostatnio prawie straciłem a na meczu nie byłem.. :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...