Skocz do zawartości

Alternatywa zakupu porównujac do KENWOOD KAC-PS500F


Rekomendowane odpowiedzi

Obyś się nie napalał na PSa tego niesprawdzonego na alle, co się zielona dioda pali :D (zielony w kenwoodzie to protect, czerwona lampka to poprawnie działający sprzęt - ot tak na odwrót, a ludzie licytują po 300 za zonka). Ja mogę podpowiedzieć Xetec 4G-600, Rockford Fosgate 500x, 550x, 551x, tutaj na Forum ma ktoś PP DCX 600.4, albo... dozbierać i PS 300T i PS 400M i piękny duet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obyś się nie napalał na PSa tego niesprawdzonego na alle, co się zielona dioda pali

To ten sam co na początku marca sprzedał się za 300zł również jako "niesprawdzany". Ktoś zrobił niezły biznes... kupił za 300, sprzedał za 250.

Rozchodzi się o te 2 aukcje:

http://allegro.pl/wzmacniacz-kenwood-ps500f-duzy-ladny-i3049533488.html

http://allegro.pl/kenwood-performance-standard-ps500f-z-instrukcja-i3093687629.html

Wzmacniacze są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten miałem na myśli i rozpoznałem go, ktoś napalił się na sprzęt...  Jak można płacić po 300 zł za hipotetyczny złom ? A jak by się naprawić nie dało to sporo pieniędzy w plecy :/ za 450 można 500F nabyć sprawnego, a nie odprawiać czary w intencji "oby był sprawny" :D Najlepiej niesprawdzony napisać - wiadomo, ma człowiek prawo (chociaż ja oczywiście w te niesprawdzone nie wierzę, przerobiłem raz, czy dwa takie przypadki z wiadomym wynikiem :D a ludzie nieuczciwie świrują Niemca ). Może zaraz wypłynie ponownie i licytacja zakończy się na 200 i tak w koło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...