Skocz do zawartości

Wzmacniacze Kruger&Matz - prośba o Wasze opinie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Słuchałem niejednego pejinga. Zaskoczony? 

 

 

Trochę, swoim zachowaniem sugerowałeś że pracujesz tylko na bezkompromisowych hi-endowych klockach. Ale nie ważne...

Możesz podać konkretne modele tych Peiyingów których słuchałeś? I co z nimi jest nie tak? Bardzo chciałbym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o rodzinne koneksje tak mi się wydaje.

 

Peiyng i K&M to jak hifon z autotekiem.

Obiad bez gitarrry jak Lipski bez Siarry hehe tak się nasunęło ;D

A co do grania wf k&m to Powiele teraz opinie kolegi z forum Octaviaclub, który sobie podpial pod radyjko jakieś tam od nich wf i śmiał twierdzić(drzwi ma zrobione stp goldem), że robią robotę oczywiste, że do pewnego zakresu volume na jakimś tam tanim soniaczu. Także marka może nie gornych lotów ale rade daje w g.opini mojego ziomka zaznaczę, nie bawem będzie spot to jeśli uda mi się dojechać oslucham i zdam relacje z wrażeń z opisem modelu, który to tam u niego gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkradaja sie powoli na rynek swoimi produktami. Peyiyngowi nie bardzo wyszlo mohawk, dunski MDS, tez sie posliznal. Buszmen mial i ma niektore rzeczy calkiem niezle. Poczekamy zobaczymy poki co kupilem srajfona k&m zonie i jak na chinczyka biedy nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Trochę, swoim zachowaniem sugerowałeś że pracujesz tylko na bezkompromisowych hi-endowych klockach. Ale nie ważne...
Możesz podać konkretne modele tych Peiyingów których słuchałeś? I co z nimi jest nie tak? Bardzo chciałbym wiedzieć.

 

Nie wypowiadam się na temat sprzętu, którego nie słyszałem. Mono k1 i jakieś 4kanały alienowe. Nie podobało mi się. I nie wstydzę się o tym mówić tak samo jak nie podoba mi się profil Braxów. Zaskoczyłem Cię bardziej?

 

 

 

 


Buszmen mial i ma niektore rzeczy calkiem niezle.

 

Też to powtarzam obserwując szydercze uśmiechy tych, którzy nie słuchali tych sprzętów. Dodam do stawki jeszcze alpierda.

 

 

 

 


kupilem srajfona k&m zonie

 

A ja tablet mamie. Cały czas się nim bawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



Widać że kolega Muhomor mało jeszcze słuchał skoro aljeny i kruger und matz to dla niego taki wypas.

 

to za 150zl są jeszcze lepsze nowe wf niż krugerki? :D pytam z ciekawości bo kolega ewidentnie chcial po taniości i to mu odpowiada, nie każdy szuka r6a :P ale chętnie się dowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

 

Jakiś czas temu podłączyliśmy z kumplem sławetną markę K&M głośnik km380t11 czy jakoś tak ;) skrzynia miała tak z 50 l w br. do mojego DLS A6

Głośnik wygrzany prawidłowo zaznaczam ;)

 

Dostał jeden strzał na 50% gain membrana się wyprostowała jak sztywny pal Azji coś prytneło i po głośniku ;)

Ot i przygoda kolegi z K&M się zakończyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 9 minut temu

 

tmaxi myślałem ze tobie nie trzeba nic tłumaczyć :(

 

Potraktuj to jako ciekawostkę i troszkę z rezerwą ;)

 

a z drugiej strony jak słucham "Melomanów" od K&M i tych "Pylingów" czy jakoś tak; to mnie krew zalewa ;)

 

i ich durne pytania: Ile dałeś za swój głośnik no to odpowiadam ze ze 3 koła no to odp.

 

" to musisz mieć zaj......... tubę ;) " no ręce opadają :(

 

i jak widzę kolejny temat o tych sławetnych firmach to pistolet sam się w kieszeni ładuje, powinni tego zabronić w Konstytucji pod grozbą 25 lat paki ;)

 

Moim zdaniem trzeba by było przemyśleć zasadność prowadzenia takowych dyskusji ta naszym forum, z jednego względu, omawiamy tu tematy i problemy związane z graniem na pewnym poziomie, a w/w marki nie prezętują żadnego poziomu muzycznego, więc moim zdaniem nie ma o czym dyskutować z kimś kto twierdzi, że w/w marki są porównywalne ze starszymi klockami w tych samych pieniążkach.

 

Zastanówcie się co można doradzić człowiekowi, który chce, bądz zdecydował się na te marki - pakuj do auta i graj

 

Dyskusja bezzasadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zimnej wody na głowę. Kiedyś słowo Hyundai czy Kia kojarzyło również się z ubogą tandetą. Dziś jakoś nikt nie narzeka na sorento, które zabrało w hameryce rynek mercowi ML. Nie znam tych krugerów kojarzą mi się jedynie z freddym, ale znając aspiracje wschodu być może niedługo zaczną produkować coś wartościowego co stworzy twardą konkurencję innym producentom w określonych przedziałach cenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zimnej wody na głowę. Kiedyś słowo Hyundai czy Kia kojarzyło również się z ubogą tandetą. Dziś jakoś nikt nie narzeka na sorento, które zabrało w hameryce rynek mercowi ML. Nie znam tych krugerów kojarzą mi się jedynie z freddym, ale znając aspiracje wschodu być może niedługo zaczną produkować coś wartościowego co stworzy twardą konkurencję innym producentom w określonych przedziałach cenowych.

 

Tylko Kia stworzyła swój wizerunek od zera . Natomiast tu ktoś wkłada ekonomiczne wyroby w "płaszczyk" uznanej firmy.

Niby to samo , ale chyba inaczej ?

GMS czy Peiying nie bawią sie w tego rodzaju gierki , przynajmniej lis nie jest "farbowany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niedrogich marek jest mds i sonda jakoś to gra i też nie jest drogie ale z k&m nie miałem okazji porównać , wiele osób sszuka budżetowego sprzęta i jeszcze nowego bo gwarancja , można by jakieś testy zrobić sam jestem ciekaw .

W Szwecji MDS jest dosc popularny i wcale nie maja (nie mieli) tylko budzetowego sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu był test na PCA. Nagrodą dla testera był właśnie testowany klocek. Chyba nie musze mówić jak to się skończyło...

 

Lepiej zapytać , czy używa go po roku ;-))

Ale temat nie o tym ,  a raczej o relacji jakość -cena , bo chyba nikt nie jest na tyle naiwnym aby porównywać np głośniki za 150 z tymi za 600 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...