Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem tam przejazdem z tyłu na parkingu fiat bravo ezg...., stało jakies auto, miało swiatla zapalone światła i dwa nastepne blisko siebie krzywo zaparkowane, deszcz padał, głupio mi było tak zaczepic, nie wiem czy ktos z Was był w ogóle:) postałem z dwie minuty i pojechałem :rotfl: chłopaki pewnie po autach pochowani, Jkby był Darek to bym auto poznał, a tak to nikogo nie znam z Was osobiście a szkoda :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spocie już (dopiero?) :) Dzięki dla wszystkich za przybycie, tym bardziej, że patrząc na pogodę to wyjątkowo licznie na spcie obrodziło. Ale pewnie i tak się wszyscy po kolei odliczą, Ci co mają do domu więcej niż kilka kilometrów także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Byłem tam przejazdem z tyłu na parkingu fiat bravo ezg...., stało jakies auto, miało swiatla zapalone światła i dwa nastepne blisko siebie krzywo zaparkowane, deszcz padał, głupio mi było tak zaczepic, nie wiem czy ktos z Was był w ogóle:) postałem z dwie minuty i pojechałem chłopaki pewnie po autach pochowani, Jkby był Darek to bym auto poznał, a tak to nikogo nie znam z Was osobiście a szkoda

 

No to te krzywe to z Płocka chlopaki :P

 

 

Generalnie dzieki wszystkim za spota, niestety musialem sie zebrac przed 19 :( Faktycznie ekipa dopisala, szczegolnie dziekuje Markowi za fajna merytoryczna dyskusje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to te krzywe to z Płocka chlopaki :P

)

Krzywe może tak ale widoczne z daleka. :hyhy: Od razu było widać ze to tu z daleko ze coś się dzieje. Jakieś nielegalne zgromadzenie :rotfl: zresztą jak dojezdzałeś to od razu zciąleś na skuśkę przez parking :hyhy:

 

Dzieki wszystkim za spota. Atmosfera jak zawsze luxio.

Nawet pogoda nie przeszkadzała.

 

Do następnego :)

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdynia również osiągnęła cel w spokoju.

 

Dziękuję chłopakom za spotkanie - niewątpliwie miło jest poznać kilka nowych osób osobiście, kilka nowych spojrzeń na granie - audiowycieczka krajoznawcza.

Z mojego punktu widzenia spot bardziej dyskutowany niż słuchany, co także stanowi wartość samą w sobie.

 

Do następnego.

 

P.S. Wpuszczając Przemcia do auta pilnujcie swoich pilotów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...