Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
WItam!

 

 

To moze odgrzebiemy temat i np w najblizszy weekend cos zoorganizujemy?

 

Dodotakowo to ma ktos wykonczone auto CA w łdz? Chce u siebie cos zmontowac ale nei chce inwestowac w sprzet nie slyszac go....

 

Pozdrawiam

 

Zaproponuj coś konkretnie to się pomyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek po robocie tylko na browar mozna sie wybrac:)

w sobotę czas dla rodziny i ostatnie szlify w aucie

w niedzielę zawody w Siedlcach

wiec moze w poniedziałek 17.05

 

i lepiej w jakimś centralnym miejscu (Galeria, Real Piłsudskiego, Pasaż) zamiast zadupia typu port g. wort

 

tyle ode mnie bo sie wybieram wybieram do was i wybrac nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie byle nie przed zawodami i byle nie w weekend, bo w dni wolne są ciekawsze rzeczy do robienia.

 

w poniedzialek to ja do 18 na uczelni siedze (

 

a myslisz ze jak pójdziesz do pracy to bedziesz siedział 8 godzin przyzwyczajaj się :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał czas to chętnie podjadę Was poznać i obczaić wasze CA http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Ustalcie najlepiej miejsce, datę i kto będzie mógł ten wpadnie - bo tak to się zrobi misz masz i ze spota nic nie wyjdzie jak każdy będzie wolał inny termin :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtakim razie moze 14 (jutro) w Galeii albo na jakims duzym parkingu? godzina 19 Wam pasuje?

 

Ja zobaczę. Jutro zdejmują mi gips z nogi po 3 tygodniach i jak będę w stanie jakoś jeździć autem to mógłbym podskoczyć - tak więc ja jestem pod wielkim znakiem zapytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak pojde do pracy do ktorej chce isc po zakonczeniu mojego kierunku to realnym jest spedzanie w robocie kolo 4-6 godzin :znudzony:

 

I tu się mylisz Bartek...

 

Ale życzę Ci tego z całego serca.

 

Ucz się jak długo mozesz i siedż "na garnku" u rodziców ile się da.

 

 

Ja pasuję w tym sezonie ciśnieniowym- jebana robota http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif:rotfl:

 

Klocki leżą i się kurzą... ale jeszcze będzie pokaz siły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz Bartek...

 

Ale życzę Ci tego z całego serca.

 

Wiesz Bartku jak to mawiaja, nadzieja matka glupich ale matka kocha swoje dzieci http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif a jak bezie to pozyjemy zobaczymy :znudzony: I nie mow ze megi w tym roku nigdzie nie startuje, no przeciez az szkoda auta i klockow, RE mialy nowa budke dostac przez zime i wyniki pod 150dB mialy isc

 

Ja na razie nie mam z czym sie pokazywac plus czasu malo wie odpadam ze zlotami chwilowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...