Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="mkgustav" data-cid="329196" data-time="1359729132"><p>

Ja mam dzisiaj nockę, ale później 4dni wolnego :O Poprawię słupki i będzie można coś kombinować.</p></blockquote>

 

Widzę, że również pracujesz w systemie. Ja już tyle razy się wybierałem i jakoś dojechać nie mogę, zawsze albo nocka, albo popołudniu. :-) A kawałek drogi jest bo jakieś 90 km.

Mam jednak nadzieję, że kiedyś sie w końcu uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Władysław ja śmigam 55km więc tylko troche mniej ;) deejeys nie zastanawiaj sie. Może też zachorujesz :P

heh ja mam około 150km i wladyslawa moge zabrac po drodze jak zechce :) tylko nie wiem czy skoncze skladanie golfa bo prawie cały styczen jestem chory albo auto u mechanika itp. Radeek odkurzaj 2 koło trzeba się bedzie spiknąc na jakies latanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tej porze na pewno ;) Mówie tu o jakimś neutralnym miejscu. Moze gdzieś po środku wszyscy co mają dwa kółka wpadli by. Może jakis namiot czy coś piwko i powrót na drugi dzień ;) W okolicach Konina jes co roku zlot motocyklowy. Byłem rok temu miejscowośc to Kazimierz Biskupi, kilka set jednośladów. Msza za wszystkich, przejazd w paradzie, zawody stuntu, palenie laczka  itp. Później wiadomo jak to na zlocie;)  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lksgrzegorz , niezły avatar masz. Jeszcze lepszy by był , gdyby zamiast Opla był PSA :rotfl:

Nie mozna tego brac tak doslownie ;) mialem kiedys opla (3szt.) i nie sa to zle auta poprostu vw jest lepszy moim  zdaniem. Ale ok bo OT sie robi to jakis zlocik Łodzianie się szykuje?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...