Skocz do zawartości

Mocny wzmacniacz w kompaktowych wymiarach


P!t3R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem w trakcie tworzenia zabudowy do swojego Citroena C4 i chciałbym wykorzystać do tego miejsca, które mam za nadkolami. Za sekcję wysokotonową będzie odpowiadał Genesis SM-60 i teraz mam do was pytanie czy znajdę jakiś wzmacniacz 3 lub 4-kanałowy podobnych rozmiarów lub nieznacznie większy do napędzenia wooferów 5.16 i suba do 300w rms czy to raczej mission imposible i mocny wzmacniacz musi mieć swoje wymiary?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy to raczej mission imposible i mocny wzmacniacz musi mieć swoje wymiary?

Jedyny jaki mi przychodzi na myśl to Clarion XC6410, byś musiał gdzieś na przymiarkę podjechać, może gdybyś go trochę ze skosa mocował...

Tylko nie pytaj mnie jak gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca jest mało. Wymiary maksymalne wzmaka to 25X15X10cm. Zaraz wstawię jakieś foto tego miejsca.

http://files.tinypic.pl/i/00344/wlnyypdce9p5_t.jpg

Tak to dokładnie wygląda.

Zdejmiij Boczek i wytnij to pudło, ja u siebie wboczku miałem niewiele większy schowek (nwet płyn do mucia szyb + plaka było problem zmieścić :D )a po wycięciu go upchnołem tam plecy od suba - na płasko 14,5l :rotfl:

 

Pod tym plastikiem napewno jest dużo wiecej miejsca więc dużo więcej wzmaków ci wejdzie - spróbuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe excursiony sa małe... Ale co soba prezentuja? Chyba można z duża doza śmiałośći założyć ze idąc tropem usa'mpsa, re a teraz excursiona cudów nie bedzie, ale nowa 4 ch kompaktowych wymiarów jest dostepna we w miare rozsadnych pieniadzach.

 

Excursion HXA-45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 



Excursion HXA-45

Tani , mały piecy z jako takim graniem , jak na tą kasę za nowy jest naprawdę dobrze , ale jak porównać go z normalnymi piecami używkami to wypada już bladziej . Najlepiej radzi sobie z basem , dużo i mięsiście , czym wyżej tym trochę gorzej .



Jeśli jest już taki budżet to brał bym ARC z Serii Kar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...