Skocz do zawartości

Citroen C5, czyli wasylwek znowuż kleci granie.


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem okazję słuchać tych tweeterów w systemie robionym przez Salmonellę na ostatnich Gliwicach. Grał w inny sposób, niż go opisujesz, ale był on tam dość nisko cięty w dwóch drogach i bardzo przypadła mi tam jego gra.

A tak poza tym, to wyszły Ci bardzo ładne słupki. Tkanina też ładna   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

E ...no o graniu ma być :wink: .

Więc na jesień uzbroiłem cytryne w skórzaną tapicerkę i ksenonowe patrzałki.

Tak się przyglądam słupkom i jak dostanę szarego skaja (pod kolorek) to będę dalej dziergał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te serie różniły się tylko woframi i chyba zwrotami a twetery były te same.

Ale do rzeczy. 

Przyszli nowi fanty, tymi tweterami (nazwa własna PH-25) byłem zainteresowany od dłuższego czasu. Wynajdowałem je a to we Włoszech czy w Stanach, robiłem kilka podchodów i zawsze się nie wiodło. Coś mnie tknęło napisałem do dystrybutora Beymy i ...mieli parkę na magazynie, zatem mam wreszcie...blaszaki na składzie.

Fajnie, że gwint tych co mam od dłuższego czasu HT45 pasuje idealnie do frontu  bo nie bedzie już większego kłopotu z roszadami jak mi się zachce to wkręcę aluminiaka a jak się znudzi to wrócę do tekstylniaka. Poza tym są dość urodziwe i przyjemnie zrobione. Jak już cuduję to postanowiłem trochę zmienić wygląd słupków dlatego nabyłem nieco skaja-niepękaja i będę obszywał a'la skóra  :wink: .

Przy okazji kupiłem kolejne wofry na ćwiczenia manewrowe, skoro M6 power juz obcykałem i jestem z nich na prawdę bardzo zadowolony to czas było nabyć brata w ten sposób mam sobie ja teraz kolejne grajki tym razem bez korektora fazy.

Początkowo zastąpią mi AD w tylnych furtkach (tak celem wygrzania) ale mam czuja, że kiedy założę je w przednie wrota to mogą sporo namieszać w systemie.

Szukam, szukam tej jedynej słusznej drogi mam nadzieję, że to już półmetek. Mam jeszcze kilka pomysłów (jak to u mnie) ale tak szczerze to chciałbym już ukończyć ten majdan.

Jutro na pewno wrzucę twetery i coś tam spróbuję ocenić, najgorsze, że trzeba bedzie znowu dłubać w zwrotach  :wsciekly: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ...coś tam się dzieje. Zjechałem dosłownie na kilka chwil (teraz jak wrócę to będę dłuższy czas) ale udało mi się zamontować najnowszy nabytek i wstępnie odsłuchać "tak po łebkach". Kupiłem trochę z ciekawości a trochę na pamiątkę ze Szwajcarii. Kolejne doświadczenie jest w trakcie poszukiwań :wink:   wszak to blaszak ponoć jest  :hyhy: . Niewiele wysłuchałem...ale na ten budżet, całkiem nieźle jest. Trochę inaczej niż na beymawce, jakoś tak hmmm...sterylnie i ostrawiej jakby  :wink:. Jak pobędę dłużej z nimi to i więcej wrażeń wyciągnę i opiszę.

P.S. mastek pewnie będziesz im coś dotaczał fajnego ...zgłoszę się w odpowiednim czasie.

 

Witam.

Co to za materiał na słupkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 


Uczepiłes sie tej Beym-y jak rzep psiego ogona.

Trolu przebrzydły dobrze wiesz , że nie byłoby większego kłopotu poćwiczyć Masterów a jak bym się uparł to nawet Gorlicha  :wink: . Doskonale wiesz o co w tym biega.

Uważm, że warto "przecierać" ten szlak  czym małymi kroczkami się coraz bardziej w tym utwierdzam.

Do rzeczy.

Aluminiaki jako tako osłuchane, wnioski ... zabójcza efektywność i z lekka "szpitalna" uszczypliwość :wink: (zdecydowanie pasują na ustawieniu treb 0 kiedy u innych miałem tendencje do brrr...podbijania tegoż)

Słuchałem zarówno na zboczu 12dB jak i co ciekawe 6dB i wbrew intuicji nawet dają radę, talerze Lombardo  :hyhy:  nabrały nowego oblicza.

Czekam teraz na powrót trójkątów i spróbuję powrócić do układu średnie w tym miejscu, tym bardziej, że pomysł czasów póki co odszedł na dalszy plan.

Wiosno przybywaj.

 

A wufry bezfazowce tysz dają radę, najgorsze, że znowuż sprowokowały mnie do nowych eskapad. Zanabędę jakiego "prawdziwego" suba zaaplikuje go w ten kubeł w bagaju a w kabinie postaram się wyrzeźbić jakiś swoisty  3,5 way  :mur1:  .

Albo uda mi sie w tym roku albo...sprzedam wszystko  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś tam kolejny etap wydaje mi się, że ukończyłem.

Po ponad miesięcznych walkach z ukierunkowaniem lewego twetera mam wrażenie :wink2: , że szarak się nieco przybliżył.

Celuje teraz maxymalnie na facjatę kierowcy i zostawiam cięty 1 rzędem bo tak właśnie mi dość pasuje.

Średniaki przestawiłem w trójkąty słupków, zgodnie z oczekiwaniami zrobiło się bliżej ale sporo szerzej, dodatkowo pewnie sprawy fazowości nabrały innych postaci.

Przy okazji dłubania z tym słupkiem tak go wyświechtałem, że oba  doczekały się nowego, świeżutkiego obicia aż strach dotykać teraz bo aż świecą :rotfl:.

Wydaje mi się, że z przodu już niewiele więcej da się wyciągnąć. Na wiosnę , spróbuję powalczyć by te moje quasi suby w tylnich furtkach jakoś zaadoptować do tego co jest ( przednim wofrom nie dam grać od samego dołu co na razie robią ) a te z tyłu jak wspominałem wykorzystam do specyficznego 3,5 way . Do tych planów potrzebny jest mi jeszcze 1 piecyk i nieco inny sub ale to już ...niebawem :wink:

 

Jutro planujemy w 3 mieście małego spota to dam osłuchać rodzimym audiofilom, coś na pewno doradzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...