Skocz do zawartości

Gołota vs Saleta


mm-ais
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co podziwiacie Golote? Oni oboje po 45 lat maja. Golota dal dupy, to samo zrobil z Adamkiem... Wyszedl do walki bez przygotowania i tyle. Pretensje Endrju moze miec sam do siebie i powinien przeprosic kibicow za podejscie do walki. To wypluwanie szczeki i granie na czas.... Ludzie zenada. Zawsze Endrju kibicowalem, ale ostatnie dwie wAlki to potraktowal jako dorobienie do emerytury....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołota i poza ringiem ma problemy z wysłowieniem się. Może już ma problem z językiem polskim?

Ja trzymałem kciuki za Przemka, bo jakoś bardziej go lubię. Poza tym, ten przynajmniej ma jakiś zdobyty tytuł, a nie tylko próby zdobycia.

 

Co do walki, to była ona na prawdę dobra. Szczerze mówiąc, nie widziałem tak ciekawej walki dla widza już dawno, a na pewno nie w tej kategorii wagowej w ostatnim czasie. Szacun również dla Andrzeja, walka wydawała się dość wyrównana. Lepiej szło raz jednemu, raz drugiemu. Nie to, co większość poprzednich walk tego wieczoru, gdzie po pierwszej rundzie znało się już wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś inni nie mają takich problemów albo jemu szczególnie czachę obili. Nie kojarzę innych bokserów z górnych części rankingów, którzy tak słabo gadali. Może po tak długim czasie nie mieszkania w Polsce ma problemy z językiem i lepiej idzie mu po angielsku? Kiedyś gdzieś widziałem jego jedną krótką, reżyserowaną wypowiedź po angielsku, to akcent miał jak robot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie endrju zaskoczony byl tym ze saleta sie podniosl bo w piatek rundzie ledwo stal!! i ogolnie saleta slaby byl,  fakt endrju ,malo osiagnal ale jest jedyna osoba w pl ktora w wadze ciezkiej cos ciekawego pokazal, mimo wsio publika byla za nim saletajest dobry w kicku i to wszystko duzu mu wczoraj brakowalo, podniosl sie i wygral gdzie duzo lepiej walczyl endrju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...