Skocz do zawartości

Gołota vs Saleta


mm-ais
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takiej wadze nie tyle liczy się tempo co technika, a tu techniki ani jakości nie uświadczysz. 

 

wiek 

Każdy sportowiec sam powinien wiedzieć kiedy ma odejść i odchodzi z honorem, a nie usprawiedliwia się wiekiem.

 

 

 


 

 

Chciał bym zobaczyć jak byś wyglądał po 5 rundzie , niezależnie od wagi :D

 

 

Trzeba mierzyć siły na zamiary, nie zobaczył byś, bo raczej bym nie wyszedł;)

Ale ty jak byś wyszedł to byś pewnie połowę Ergo Areny r.... w drobny mak:)

 

A walkę nie wygrał Saleta, tylko piraci telewizyjni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł waga Ciężka ma inne prawa , pokaż mi jakiś technicznych pięściarzy , Areola Jest doskonały :D Vitali i Vladimir też walczą brudny boks technicznie .

Bartek ma zupełną rację w tej wadze liczy sie dynamika explozywność i tak zwane Pier.lnięcie !!!



 

Ale ty jak byś wyszedł to byś pewnie połowę Ergo Areny r.... w drobny mak:)

Trenuje akurat nie boks, ale inny sport walki więc od takich stwierdzeń jestem wielce daleki . Wiem ile to kosztuje wysiłku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tak zwane Pier.lnięcie !!!

A skąd się bierze pier.lniecie? W dużym stopniu z techniki, trenujesz to i może sam się przekonałeś, że koleś z mniejszą masą, pozornie słabszy, a pier.lniecie ma większe niż koleś z 2 razy większą masą, który uderzyć nie potrafi. Dynamika idzie z techniką w parze, a w tej walce tego zabrakło. Ale to był spektakl na miarę "Gwiazdy tańczą na lodzie" lub podobnych, a nie walka bokserska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w dużym błędzie. Osobna nie mająca żadnego doświadczenia i techniki wyprowadzi cios wykorzystując samą rękę. Technicznie zadasz cios wykorzystując doskok, skręt tułowia, wykorzystując masę całego ciała. Dalej twierdzisz, że technika nie ma nic do tego?

Co do mięśni to triceps, barki, klatka piersiowa, brzuch, nogi. Biceps praktycznie nie istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A skąd się bierze pier.lniecie? W dużym stopniu z techniki, trenujesz to i może sam się przekonałeś, że koleś z mniejszą masą, pozornie słabszy, a pier.lniecie ma większe niż koleś z 2 razy większą masą,

Mylisz pojęcia :) mówimy tu o bokserach nawet nie specjalnie wyszkolony bokser umie w miarę prawidłowo wyprowadzić uderzenie , zaczynając od stopy , biodra idąc przez bark i do dłoni . NIe ma fizycznie możliwości żeby koleś z małą masą mocno bił , przekonałem sie o tym nie raz na sparingach . Często smiesznie wygląda sparing z kolegami z kategorii lekkiej , widać szykość i technike a nie czuć ciosu :) .

Kiedyś rewelacyjną rzecz powiedział trener Mike Tysona że facet wazący około 100kg jest już w stanie znokautować każdego .

Polecam więcej praktyki a mniej teorii . Niestety w sportach walki zawsze było i bedzie tak że duży może więcej przy gorszej technice :)



 

ale za to efektownie wygląda W niektórych lokalach bez bicka jesteś nikim. I to nic że nóżki chude jak patyczki! KLATA, PLECY, BARKI. A na bitkę tylko z kolegami

Najczęściej przy taich widzi się nienaturalnie rozrośnięe mięśnie szczękowe i przedramiona :D ( if you know what i mean :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam ile Pan ma lat?

Skoro -dziesiat to minimum pięćdziesiat,

Mowia, ze matura to bzdura, ale w twoim przypadku braki z klas 1-3 szkoly podstawowej wypadaloby uzupelnic i dowiedziec sie przynajmniej jaki zakres obejmuje pojecie kilkadziesiat:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam więcej praktyki a mniej teorii . Niestety w sportach walki zawsze było i bedzie tak że duży może więcej przy gorszej technice :)

 

Oszem, jeżeli mówimy o ringu to masz niewątpliwe dużo racji. Na ulicy czasem wygląda to trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro -dziesiat to minimum pięćdziesiat,

Padłem...

 

A co do wagi i techniki, to tak jak bury pisze, sa jakies granice, bokser w wadze 56kg nie wygra z bokserem wagi ciezkiej chocby mial mega mistrozwska technike, a glupoty w stylu "pozornie słabszy, a pier.lniecie ma większe niż koleś z 2 razy większą masą, który uderzyć nie potrafi" to chyba na cartoon network nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) A kto pamięta Kaoklaia Kaennorsinga? W K1 (nie pamiętam dokładnie który to rok, ale relatywnie niedawno) rozpierdalał kolesi o 30-40 kg cięższych, a sam ważył chyba nie całe 80kg, dopiero Hong-man pół metra większy i dokładnie 2 razy tyle wagi psim swędem go pokonał. I to nie leciało na CN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozornie słabszy, a pier.lniecie ma większe niż koleś z 2 razy większą masą, który uderzyć nie potrafi" to chyba na cartoon network nadaja.

 

ale coś w tym może być. Wystarczy poobserwować latem kolesi naparzających w gruszkę. Tzn tą maszynkę zarabiającą złotóweczki na promenadach :] .  Sam bardzo lubię popatrzeć jak w miejscowościach typu Mielno, napompowani kolesi próbują swoich sił. Czasem wielki koleś jakoś pokracznie macha tą łapą, cały automat się huśta a wynik śmieszny. A przyjdzie ogarnięty młokos, trzaśnie i wynik że aż miło popatrzeć :szok: Więc takie teorie jednak mają rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do walki to ja akurat byłem za Przemkiem, mimo braku nerki dał rade :padam: a do "miszcza Gołoty" nigdy jakoś sympatią nie pałałem :wink: dla mnie to taki muł bagienny :rotfl: chociaż jak bym tyle razy wpierdy zaliczył to też pewnie bym był mułowaty :rotfl: więc biorę minimalna poprawkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...