Skocz do zawartości

Jaki 10calowy subwoofer do skrzynki 15l?


Przema
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

jestem nowy na forum, szukałem ale nic intereseującego mnie nie znalazłem na forum

 

mam mondeo mk3 kombi, kupilem obudowę dedykowaną <http://sklep.basser.pl/obudowy-glosnikowe/212-ford-mondeo-kombi-mk3-obudowa-subwoofera.html> zamknięta 15l na głośnik 25cm

 

mam wzmacniacz ground zero z serii urnium 4 kanałowy, nie pamiętam jakiej mocy, na opakawaniu zobacze wieczorem - podpięty pod przód + mostek na tył

 

słucham hh amerykańskiego, techno, czasem coś spokojnego, zależy mi na tym żeby fajnie i przyjemnie grało, wydać chce jak najmniej, myślę o kwocie do 500zł, ale rozwarzę różne propozycje

 

 

p.

 

Przema

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kazdy szuka dziury w calym - najlepiej jakby mu sprzedac uzywanego przez tydzien z papierami pudelkiem i skrzynka koniaku XO jako gratis i do tego zeby to 500 zl za Aliante to juz z wysylka bylo.... Tak ta rysa na koszu pokazana na zdjeciu przy mega pier.....ciu jakie generuje Aliante moze wplywac na pozniejsze pekniecia plyty tektonicznej w promieniu 50 km od miejsca gdzie mieszkasz... :mur1: Moze warto napisac do sprzedajacego " a za 250 oddasz"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może o przeszłości samego przetwornika.
Nie znam jej, ale autor aukcji piszę o uszkodzonym koszu głośnika. Raadek masz większe doświadczenie, zaproponuj coś koledze :) Najlepsze propo to idz posłuchaj :) Jeżeli nie to co zaproponowaliśmy to granie trafiające w HH do 17L OZ (w 15L też zagra) to JL 10W3V3. Można spokojnie kupić używanego za 500PLN :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliante nie jest uniwersalnym głośnikiem.Wystarczy spojrzeć wstecz jak kilku użytkowników zmieniło go po całkiem krótkim słuchaniu.Jest to niewątpliwie super przetwornik ale nie do każdego rodzaju muzyki jak i użytkownika.


słucham hh amerykańskiego
To nie najlepsze zastosowanie dla Aliante.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy szuka dziury w calym - najlepiej jakby mu sprzedac uzywanego przez tydzien z papierami pudelkiem i skrzynka koniaku XO jako gratis i do tego zeby to 500 zl za Aliante to juz z wysylka bylo.... Tak ta rysa na koszu pokazana na zdjeciu przy mega pier.....ciu jakie generuje Aliante moze wplywac na pozniejsze pekniecia plyty tektonicznej w promieniu 50 km od miejsca gdzie mieszkasz... :mur1: Moze warto napisac do sprzedajacego " a za 250 oddasz"?

 

uważaj żeby Ci żyłka nie pękła

 

może jeste alfą i omegą, Ja na wszystkim się nie znam dlatego pytam

 

sprzedający mieszka tylko 200km ode mnie, no niestety nie mam tyle czasu i kasy na takie wycieczki

 

za 250zł? a może od razu za paczkę zapałek?

 

 

Nie znam jej, ale autor aukcji piszę o uszkodzonym koszu głośnika. Raadek masz większe doświadczenie, zaproponuj coś koledze :) Najlepsze propo to idz posłuchaj :) Jeżeli nie to co zaproponowaliśmy to granie trafiające w HH do 17L OZ (w 15L też zagra) to JL 10W3V3. Można spokojnie kupić używanego za 500PLN :)

 

też o nim myślałem ale cięzko trafić, widziałem za ok 650zł ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też o nim myślałem ale cięzko trafić, widziałem za ok 650zł ostatnio
Jeżeli się nie spieszysz napisz wątek w dziale KUPIE i poczekaj troszkę :) 500zł +/-50zł.

Miałem JL u siebie i przy HH zamiatał ostro, ale to nie moje granie. 

DSC03435.JPGDSC03453.JPGDSC03216.JPGDSC03224.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Do twoich wymagań idealnie nadaje się Boston PRO 10.5LF, zejścia mu nie brakuje, jest bardzo szybki. Producent zaleca właśnie skrzynkę 15 litrów.Gra raczej twardo, nisko cięty wpasowuje się w charakter gry wooferów. Jest tylko jeden problem, dostępnosć, szukaj na ebayu, rzadko się pojawia gdyż za oceanem to bardzo doceniany przetwornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF HX2 ma zalecany klozet 21L. W mniejszych też sobie radzi. Ale 15L, to nie będzie ciut za mało? Dego SB-10 mkII ma zalecane 15L. Też często pakowany w boczek, podobnie jak wspomniany na początku naleśnik. Ale cenowo ustrzelić je poniżej 900/800 zł, to ciężko widzę. Także nierealne w tym budżecie. Swoją drogą za 559 wisi Audio System HX10SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...