Skocz do zawartości

Symetryczne wyjście audio


rutkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moim nowym starym samochodzie oryginalne radio na 6 płyt z w/w rodzajem wyjścia na wzmacniacz. Radio nie posiada końcówek mocy. Jako że ten "Premium Sound" brzmi bardzo budżetowo chciałbym zrobić tam własny projekt. Niestety pomysłów wiele, a każdy ma wady i zalety, dlatego chciałbym się dowiedzieć od ludzi lepiej obeznanych w temacie czy da się w jakiś sposób podłączyć normalne wzmacniacze do takiego radia bez utraty jakości czy tylko wyprowadzenie światełka wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy użyciu desymetryzatora nie traci się jakości?

 

To chyba zależy od klasy wykonania tego elementu :?:

Możesz tez dla spokoju ducha użyć wzmacniacza symetrycznego i wyeliminować ten kłopotliwy element , tylko z tego co wiem taki dotąd powstał  jeden ( znaczy 1 szt ) w historii CA :) , ale mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko z tego co wiem taki dotąd powstał jeden ( znaczy 1 szt ) w historii CA :) , ale mogę się mylić

 

Masz na myśli nie dedykowane do Accorda... No właśnie to jest problem. Chyba pozostaje montaż drugiego radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz na myśli nie dedykowane do Accorda... No właśnie to jest problem. Chyba pozostaje montaż drugiego radia...

 

Jeżeli z powodu jego wyjścia , to chyba nie ma takiej potrzeby .

Na sygnałach symetrycznych oparta jest całość techniki studyjnej i estradowej , to chyba radio z fabrycznej Hondy nie przewyższa ich stopniem zaawansowania konstrukcji :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli z powodu jego wyjścia , to chyba nie ma takiej potrzeby .

Na sygnałach symetrycznych oparta jest całość techniki studyjnej i estradowej , to chyba radio z fabrycznej Hondy nie przewyższa ich stopniem zaawansowania konstrukcji :hyhy:

 

Nie bardzo wiem co autor miał na myśli... :)

 


Podobnie jest w maździe(oBose).Nie jest to jakiś wielki problem.

 

Jeśli ktoś potrafi sam coś takiego skonstruować to nie, bo kupić takie coś w naszym kraju to nie jest prosta i nie tania sprawa.

 


Swoją drogą, czy to radio jest problemem :?: Reszta systemu też pochodzi z PSS :?:

 

Cały system to PSS no i brak jakiejkolwiek regulacji poza basem, sopranem, balansem i faderem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A które zdanie stwarza problem :wink2:

 

Chyba już załapałem.


Moim zdaniem najpierw zrób drzwi, jeśli nie są zrobione i wymień głośniki bo te z PSS to raczej niegórnolotne przetworniki. Może to Ci wystarczy, a jak nie to wtedy zajmiesz się resztą.

 

Nie wystarczy. To nie jest początek mojej zabawy w CA i wiem czego oczekuję i wygłuszenie nie pomoże w tym wypadku. No chyba, że poprawi spaprane zgranie fazowe między 8 głośnikami ;)

 

Kusi mnie też światełko, bo została by "zmieniareczka" i sterowanie z kierownicy, które podobno w tym modelu nie daje możliwości podłączenia pod żadne niefabryczne radio. Z drugiej strony są koszty, a i RUX-a też trzeba gdzieś zamontować, bo biorę pod uwagę H700/701.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...