Skocz do zawartości

Anglia/Wielka Brytania/Londyn


Karol_M6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem ze jest nas troche tu moze w tym temacie bysmy napisali gdzie mieszkamy i w przyszlosci udalo by sie zorganizowac jakis spot lub spotkanie na jakiejs imprezie o tematyce motoryzacyjnej

 

Ja pierwszego forumowicza znalazlem przez EBAY ;)

 

To moze ja zaczne

 

Reading,Berkshire -Okolice Londka

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wiem ze jest nas troche tu moze w tym temacie bysmy napisali gdzie mieszkamy i w przyszlosci udalo by sie zorganizowac jakis spot lub spotkanie na jakiejs imprezie o tematyce motoryzacyjnej

 

Ja pierwszego forumowicza znalazlem przez EBAY ;)

 

To moze ja zaczne

 

Reading,Berkshire -Okolice Londka

 

Pozdrawiam

Sunderland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

22 lutego w niedzielę o godzinie 13:00 odbędzie się miniSpot SCA-UK.

Zapraszamy miłośników dobrego brzmienia.

 

Spot odbędzie się miedzy zjazdem 25-26 (M1) na serwisie Trovell.

Poniżej link z mini-mapką i opisem dojazdu.

http://www.motorwayservices.info/trowell_services_m1

 

Czas i miejsce spota zostało wybrane by mniej więcej każdy miał w miarę 'blisko' z każdego zakątka angli, a tak że by spot nie kolidował by za specjalnie z pracą/rodziną. 

Do zobaczenia :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500km...  w obie strony i robi się 1k km, tak że latem jak co możesz podjechać pod Boroughbrighe, dalej możemy już moim śmignąć :zdrowko: Zawsze to troszkę mniej km do zrobienia, to odpoczniesz chociażby czasowo od jazdy, bo przy 1k jest co jechać.

Mam nadzieje że Lucky Luck, Mirek10 mimo przeciwności też dadzą radę się pojawić.

Fajnie że tyle osób się deklaruje, zapowiada się udany spot :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ok 500 także nie dojadę ale jak sie zrobi cieplej to na pewno przyjadę na następny spot ;)

No ze Szkocji kawalek masz, ja ze swojej strony tez moge zaproponowac nawet nocleg,okolice Sunderland, a do Elgardiela mamy niecala mamy niecala godzinke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sluzbowym nie ma co jechac ale mozemy sie zabrac moim zawsze na spocie bedziesz

 

Nie ma problemu jechać służbowym tylko nie ma czego słuchać bo rewelacji w VW,BMW,Vauxhall,Mini z nagłośnieniem nie ma itd nie ma. Jak będe miał czas i nie będę w tym czasie w PL to może się wybiore

 

 

 


O boże.... Maja autostrady jak maliny, zarabiaja jak ludzie i 200km to daleko... Byś sie Kepke wstydził.

 

nie mam czego się wstydzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...