Skocz do zawartości

Anglia/Wielka Brytania/Londyn


Karol_M6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarłem do domu chociaż jechało się średnio z powrotem. Tak jak pisał Przemo deszcz dawał ostro, do tego ledwo wyjechałem to stałem w korkach pod Nottingham a później pod Birmingham. Pogoda nie rozpieszczała ale było miło :ok:

 

Dzięki jeszcze raz za spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze ze sie "spiknęliście" ;)

Dokładnie

 

 

W lato to i ja sie pojawie ;)

 

No i elegancko im więcej osób tym lepiej.

 

 

 

Napiszcie co tam zagralo a co nie ;)

 

O swoim aucie się nie wypowiadam :wink:  U Elgardiela baardzo przyjemnie , woofery pompują grubo a duża praca wykonana przy drzwiach tylko procentuje. Spokojnie obyłoby się bez suba. Jak Przemo wrzuci tam 2x P10 to rozniesie auto :rotfl: Scena ładnie poukładana i detaliczna. Mastery robią robotę.

 

U Bajera wsiadłem do auta już po "awarii " ale i tak mi się podobało :rotfl:  Woofery w komorach grają bardzo przyjemnie. Dobra robota wykonana. JL w bagażniku trzęsie autem porządnie lepiej jak HX10 u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód Lucky Lucka po paru h kręcenia bardzo fajnie się odezwał, są delikatne problemy ze skupieniami, ale myślę że macromowe granie potrafi sprawić dużo radości.

Każde spotkanie z tym tw, daje dużo frajdy. Udało się wrzucić suba na deskę, nie odklejał się przy Judas Priest czy Infecter Mushrooms, fajnie się to pokleiło.

Pobawiliśmy się gainami, tonalnością, tw wymaga jeszcze troszkę czułości, ale myślę że nie ma się czego wstydzić. :wink:

 

Niestety samochód Bajera, też na szybko przesłuchałem po awarii, muszę potwierdzić że JL robił robotę(jeżeli chodzi o tupniecie, muzykalności nie było dane odsłuchać), liczę że uda się latem odsłuchać już w pełni sprawny system, bo w chwili obecnej to ciężko oceniać.

Tupnąć potrafi :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nie udzielam wg bo więcej sam napsulem ale dobrze ze u siebie a nie u kogoś jutro ogarnę ten 4 channel. Fajnie było posłuchać profesjonalnych ludzi i profesjonalnych aut robi to wrażenie zwłaszcza dla takiego nowicjusz jak ja niestety trzeba coś popsuć żeby wyciągnąć wnioski po dzisiejszym dniu takie zawsze odlaczaj aku i w przyszłym tyg rzeźbie słupki niestety aktywki nie będzie cięcia tylko od 20 do 200 radio lipa a czasowki nie chodziły tylko dlatego ze źle rca podpiolem z tylnych rca . Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowisz wszystko opiszę spokojnie bez pośpiechu a niestety on mnie dziś zgubił i wyszła dupa i tak by była w porównaniu do was ale coś by było Marcin dIs powiedział ze było całkiem całkiem z rana i tez zamówię 2 słupki i będę pomału atakować je fajnie posłuchać mondrych ludzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Dopiero dzis jestem w stanie cos napisac bo wczoraj troche za duzo emocji bylo :P

 

Dzieki wszystkim za spotkanie i przybycie milo bylo was poznac i posluchac furek ;)

 

Elgardiel:

Dzieki za namacalny dowod na to ze trzeba przylozyc wieksza wage do ukierunkowania tweterow. Dalej nie wiem jak graja mastery a sca1 bo moje nie doczekaly sie twojej ingerencji a wiem po odsluchaniu kilku kawalkow ze sca mi sie troche darly i meczyly ucho a u ciebie tego nie bylo.

Pewnie kwestia ustawien, ogolne wrazenia bardzo pozytywne i moglbym z toba konkurowac tylko w kategori "mess w bagazniku" haha czekamy na subiki chociaz basu z drzwi pod dostatkiem.

 

LuckyLuke

W samochodzie siedzialem juz po dotknieciu czarodziejska rozdzka elgardiela, poblogoslawil ci ten samochod to chora reka tyle razy ze nie bylo opcji ze nie zagra. Nie wiem jak bylo przed ale po naprawde udalo wam sie wrzucic ten basik na deske i granie jest u Luka bardzo przyjemne nie ma co sie bac postoju w korkach jak ma sie takie granie w aucie

 

Rozek

Zdecydowanie w twoim przypadku pospiech jest zlym doradca. Najpierw pytasz, potem robisz a na koncu dopiero myslisz.

Wroc do czytania ze zrozumieniem potem pomysl i zrob tak zebys do nastepnego spota poprawil te 3 jedynki.

A jak jeszcze raz mnie zadasz pytanie w stylu jak przymocowac pierscien do blachy to powiem gdzie zes zapiol kabel remote !!

Niech ta przestroga i upalony wzmak bedzie dla ciebie motywacja do czytania forum. ;)

 

podsumowujac spot z przybylych 4 aut tylko 2 nadawaly sie do odsluchu rozek nie mial szczescia ze wzmakiem

 

a u mnie nastapila drobna awaria przy pierwszej probie osluchu ale o tym na forum pisac nie bedziemy, kto wie ten wie a reszta zostala zalatwiona po dzentelmensku,

Nie mozna wiec bylo nawet obiektywnie ocenic mojego grania no ale przynajmniej filtr dpf przedmuchalem po drodze.

 

pierwsze koty za ploty w lato u wszystkich moze byc tylko lepiej z tego co sie zapowiada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


LuckyLuke
W samochodzie siedzialem juz po dotknieciu czarodziejska rozdzka elgardiela, poblogoslawil ci ten samochod to chora reka tyle razy ze nie bylo opcji ze nie zagra. Nie wiem jak bylo przed ale po naprawde udalo wam sie wrzucic ten basik na deske i granie jest u Luka bardzo przyjemne nie ma co sie bac postoju w korkach jak ma sie takie granie w aucie

 

Przed przyjazdem nie było źle ale fakt po kilku godzinach siedzenia w aucie zrobiło się sporo lepiej. Przemo walczył dzielnie z obandażowanym palcem ( czasem mu pomagałem bo biedak nie mógł sobie poradzić z dotykowym wyświetlaczem clarka :wink:  ) i udało się rozszerzyć i pogłębić scenę , wnieść więcej życia w wf. Co do basu to w sumie przypadkowo się stało , że się tak udało go ulokować. Na próbę zaproponowałem pewne ustawienie czasówek i jakież było nasze zdziwienie jak wskoczył idealnie na deskę. Nawet przy szybkich kawałka rockowych dalej tam siedzi i się nie odrywa. Duża zasługa Przemka i jego doświadczenia ( wiem wiem będzie udawał skromnie , że się nie zna :rotfl:  ) :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obiecałem poprawę i taka będzie za szybko wszystko chce robić za mało wiedzy za dziko wiem jak ma grać i będę po mału brnol do przodu małymi kroczkami . Nauczka jest nie jedna spocik byle nie w lipcu bo do polski jadę ale obiecuję ze czegoś napewno posłuchamy pozdrawiam wszystkich i dzięki Marcinowi i reszcie za dobre rady ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co juz nazbierales ?

Zapraszam posluchac na hanwell w7 15 minut

Musze jeszcze kupic glosniki ( fundusz jest tylko decyzja:) 2 piece jl a4300 na przod i gienek profile sub do tylu, kable mam, czekam tylko na sygnalowke naka z jebeja, maty zamowione, na chwile obecna wymienilem radio serie na 1 din, ale raczej je zmienie bo to jakis Alpine bez Cd. Na Hanwell rzut beretem takze na pewno sie ustawimy. 

Rozek konkretnie Fordon Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...