Skocz do zawartości

Cięcie blachy drzwi


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiększyć trochę otwory na głośniki w swojej Hance i w związku z tym mam następujące pytania:

1. Czy wycięcie większego otworu (a właściwie powiększenie średnicy obecnego o ok. 1,5cm) nie wpłynie jakoś znacząco na "bezpieczeństwo" konstrukcji drzwi :?:

2. Czym i jak tę blachę wyciąć :?:

3. Czym zabezpieczyć otwór :P Hammereit wystarczy :?:

 

Dostępne narzędzia:

Wyrzynarka z brzeszczotem do metalu

Szlifierka kątowa

Wiertarka (chociaż mam z nią trochę problem)

 

W sumie koncepty pewne mam, ale może ktoś bardziej doświadczony da mi jakiś fajny przepis (bo niby żadna filozofia a jednak :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, tyle głosów za wyrzynarką, że aż strach :) Jak już nastąpi trochę wolnego to się za to wezmę. Na razie zrobię szablon przyszłego dystansu, żeby wszystko dobrze spasować i powiększyć w dobry miejscu.

Kamul ten dystan co mam zrobić to ma zostać taki sam? Coraz cieplej się robi to może już niedługo zabiorę frezarkę do garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamul ten dystan co mam zrobić to ma zostać taki sam? Coraz cieplej się robi to może już niedługo zabiorę frezarkę do garażu :)

 

No Ja zdania co do niego i jego wymiarów nie zmieniłem :) Generalnie teraz usiądą na nim LS155 na kwasiaku ale przyszłościowo zmieszczą się i 185 :) jakby mnie naszło na takie zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam ze sie podpialem pod ten temat ale mam tez problemmaly problem z furtkami :)

na poczatek chcialbym napisac ze mam vectre B i chcialbym w drzwiach zaslepic wszystkie otwory technicze by przygotowac je pod wygluszenie ... i mam nastepujace pytania

1 Jaka musi byc grubosc blachy by dobrze to funkcjonowalo i nie wpadalo to w zadne nie pozadane? drgania.

2 czym to najlepiej zropic chodzi mi o jakies spawy czy nity nie mam pojecia?

3 czy warto wogole sie w to bawic jest jakakolwiek roznica w odsluchu z zalepionymi otworami technicznymi a tylko normalnie wygluszonymi ?

chetnie bym poczytal rady ludzi ktorzy juz to robili wlasnie w tym modelu auta

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jaka musi byc grubosc blachy by dobrze to funkcjonowalo i nie wpadalo to w zadne nie pozadane? drgania.

2 czym to najlepiej zropic chodzi mi o jakies spawy czy nity nie mam pojecia?

3 czy warto wogole sie w to bawic jest jakakolwiek roznica w odsluchu z zalepionymi otworami technicznymi a tylko normalnie wygluszonymi ?

 

http://www.strefacaraudio.pl/forum/4-wasze-instalacje/ Przeglądaj i czytaj, vectrę też znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...