Skocz do zawartości

BMW E46 Andreas


Andreas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego wyciągnięcia woofera przed tapicerkę to się właśnie obawiam, myślałem już nad tym nie raz.. Widziałem to fajnie zrobione do tej pory tylko raz w e46 sedan, autorem tej instalacji jest chyba CASKP.

Ogólnie nie chciałem od samego początku psuć wnętrza, na razie odłożę ten temat, żeby dokończyć inne rzeczy, które się o to proszą, może w tym czasie dojrzeje  :wink:

 

Przestawiłem troche cięcia, teraz jest: woofer 3,2 kHz/12db, tweeter 4kHz/6db przyciszony o 5db w stosunku do woofera :) jak na razie podoba mi się takie ustawienie,

dopóki ktoś bardziej doświadczony nie pomoże ustawić tego jak należy chyba tak zostanie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Ogólnie nie chciałem od samego początku psuć wnętrza

To zamiast tu siedzieć poszukaj kompletu boczków i zrobisz sobie panele pod 165mm woofer a oryginalna zawsze zostanie żeby nie było problemu przy ewentualnej sprzedaży wozidła :)

 

Jakbyś potrzebował jakiejś porady z tymi wooferami to zawsze możesz się odezwać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem troche cięcia, teraz jest: woofer 3,2 kHz/12db, tweeter 4kHz/6db przyciszony o 5db w stosunku do woofera :) jak na razie podoba mi się takie ustawienie,

dopóki ktoś bardziej doświadczony nie pomoże ustawić tego jak należy chyba tak zostanie.. :)

Spróbój na gainie sciszycz tw, może się da.

Jak tam wogole arciki sie spisuja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamiast tu siedzieć poszukaj kompletu boczków i zrobisz sobie panele pod 165mm woofer a oryginalna zawsze zostanie żeby nie było problemu przy ewentualnej sprzedaży wozidła :)

 

Jakbyś potrzebował jakiejś porady z tymi wooferami to zawsze możesz się odezwać na PW

 

 

Dzięki :) Nie chodziło mi nawet o zniszczenie moich boczków tylko konkretnie o to, żeby to na prawdę dobrze wyglądało, wtopiło się jakoś w to jasne wnętrze, a nie kuło po oczach..

Będę miał wolny czas to zabiorę się za to bez ciśnienia, zrobię to na innym boczku, polakieruję w kolor tapicerki lub zbliżony, przymierzę do swojego boczka i może się skuszę :)

 

 

Spróbój na gainie sciszycz tw, może się da.

Jak tam wogole arciki sie spisuja ?

 

Gain na mniejszym AA jest już na minimum, przy tym ustawieniu tweeter nie dokucza, ani się nie wybija jakoś ponad woofer, więc chyba jest ok :)

Dobrze się spisują, ale mam problem, o którym napisałem w innym temacie.. Jak idzie prąd na suba to słychać pisk na tweeterach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mozesz troche drgnac gaina na woferki - w sensie podkrecić - odnosnie pisku na tw - postaraj sie w newralgicznych miejscach nawet kawałek folii aluminiowej wetknąć w formię ekranu, możę pomoże (sprawdź czy gdzies ci sie RCA z zasilaniem nie przecina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy Chcecie od tego woofera... Wystarczy wyjac go przed tapicerke... Ja z nimi jezdziłem kilka lat, przewaliłem mnóstwo róznych wf, starszych i nowszych, tanszych i drozszych, ale w 2 way mnie urzekł i średnicy mu napewno nie brakowało...Ale mnie zalezało raczej na mocnym wooferze z duza iloscia miesa i on robił te robote swietnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest w jednym miejscu blisko zasilania (kilka cm), bo nie mogłem tego uniknąć - jak bym go nie puścił to musi się przeciąć z kablem altek -aku, chyba, że zrobiłbym sobie jakieś dłuższe RCA i puścił na około.. Mam w tamtym miejscu ekran z folii alu i dynamata, ale drobne zakłócenia i tak są.. Te piski się pojawiły nagle i bez przyczyny w zasadzie.. 

 

 

Mi też zależy na mocnym wooferze, bo jestem jeszcze młody i kopa lubię poczuć  :rotfl:  Też sobie cenię ten woofer, ale chętnie bym sprawdził coś innego, bo w tym samochodzie to nawet nie mam porównania z niczym :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno już...

Przeczytałem temat i opinie na temat paru różnych komponentów.

Cóż - autorowi teamtu poradzę: zostaw klocki - dopracuj szczegóły i nie ulegaj forumowym doradcom (Łukasza pomijając)

CFS potrafi zagrać lepiej niż niejednemu forumowemu wyjadaczowi się wydaje - tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, raz siedziałem zresztą w twoim samochodzie Robercik  :wink2:  Będę działał z tym od przyszłego tygodnia i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Zamówiłem tapicerkę za alle (za 20zł  :rotfl: ) i od tej częsci prac zacznę, a jak to wyjdzie to zrobię wtedy dystans na drzwi i sprobuję to spasować.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...