Skocz do zawartości

Po aktualizacji :)


Jakub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka 

Jakub mam cały czas problem z powiadomieniami na Forum , np djrobus1 wysłał mi 3 PW w ciągu 3 dni pierwsze odczytałem i znikneło , późniejsze nie były pokazywane . Mam tak często żę dostaje maila wchodzę na forum , nie ma przy kopercie nic , wchodze w wiadomości a tam pogrubiona wiadomość nie przeczytana .

 

Daj znaka co i jak bo powoduje to troszkę stresu czasami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 do problemów z PW

 

Co najlepsze miałem problem z wiadomością od tego samego użytkownika (djrobus1) - wyskoczyło powiadomienie, ale po kliknieciu na wiadomość - pusto. Wszedłem parę dni później i wszystko jest... Do tego to samo z wiadomościami tj. mam wyłączone powiadomienia na mail i często jest tak, że wchodzę na strefę - nie pokazuje, że mam nowe wiadomości, a dopiero po kliknięciu na kopertę widać pogrubione nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pw muszę klikać na nowe okienko aby wyświetliło, tez nie mogę  zobaczyć np wybranego użytkownika co przegląda, i zamulona strefa jest, myślałem ze to wina kompa ale na trzech jest to samo


Pw muszę klikać na nowe okienko aby wyświetliło, tez nie mogę  zobaczyć np wybranego użytkownika co przegląda, i zamulona strefa jest, myślałem ze to wina kompa ale na trzech jest to samo


pw muszę klikać na nowe okienko aby wyświetliło, tez nie mogę  zobaczyć np wybranego użytkownika co przegląda, i zamulona strefa jest, myślałem ze to wina kompa ale na trzech jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie, ale po prostu wydawalo mi sie ze poprzednia przeprowadzka byla juz profilaktycznie na dedyka zrobiona.

Naprawdę szkoda pieniędzy by było na taki zapas. W razie czego przenosiny nie trwają aż tak długo.

 

Co do problemów z PW i hovercardem, to u mnie wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K@mil odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...