Skocz do zawartości

Po aktualizacji :)


Jakub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam problem już od czasu, kiedy weszła nowa wersja forum, mianowicie w okienku "powiadomienia" wyświetla mi się tylko kilka powiadomień, otwierając całą listę nadal widzę taką samą ilość i nie mogę zobaczyć więcej, mimo, że w sumie jest ich czasami nawet i 60...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kiedy wchodze w powiadomienia na poczcie to jedne linki do tematow wyswietlaja sie poprawnie, a inne tylko czesciowo

Możesz podać przykłady takich linków?

 


Ja nie mogę "obserwować tematów" - nie wysyła powiadomienia że napisał ktoś w temacie który mnie interesuje :(

Sprawdź ustawienia tutaj: http://www.strefacaraudio.pl/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=notifications

 


A ja mam problem z "enterem". Mimo, ze napisze każde zdanie w osobnej linijce (ala Dan) to i tak wyświetla mi sie on jako ciąg tekstu. O co chodzi?

W tej wersji oprogramowania znane są problemy z edytorem. Trzeba czekać na poprawki.

 


żeby jeszcze tylko z automatu błędy zaczęło poprawiać, wstawiać znaki przestankowe i zaczynało automatycznie zdania z wielkiej litery to już byłby bajer :wink:

Zawsze masz poprawianie tekstu w przeglądarce. :P

 


Mam problem z wklejaniem fotek , coś się zmieniło ? Wklejam link z imageshacka i wywala mi że niedozwolony format ...

Możesz podać przykładowy link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia tutaj: http://www.strefacar...a=notifications

Sprawdzone już wcześniej, ale najlepsze jest to że ten wątek teraz mogę dać do obserwowania i wysyła mi maila że ktoś dodał odpowiedź a w wątku z zlotów zachodniopomorskich nie mogę dodać siebie do obserwacji, pewnie nie tylko w tym wątku nie mogę tego zrobić echhh... 

 

P.S. wątki stare nie mogę dodawać obserwacji, wątki nowe po aktualizacji mogę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano 18 styczeń 2013 - 14:22

A ja mam problem już od czasu, kiedy weszła nowa wersja forum, mianowicie w okienku "powiadomienia" wyświetla mi się tylko kilka powiadomień, otwierając całą listę nadal widzę taką samą ilość i nie mogę zobaczyć więcej, mimo, że w sumie jest ich czasami nawet i 60...

A problem nadal aktualny i ani słowa na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszystkie inne znikały po miesiącu, a problem z moimi ostrzeżeniami był - Jakub je ręcznie kasował.

 

tez tak kiedyś miałem Jakub wykasował ostatnie ostrzeżenie recznie bo za cholerę nie chciało zniknąć. Panpwie też macie problem z tym wylogowywaniem za każdym razem czy to na laptopie czy IPhone po wylogowaniu jak za jakis czas wchodze na stronkę to ciągle jestem zalogowany pomimo że się wylogowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

próbowałem parę zdjęć wrzucić i "nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum".

 

Rozszerzenie to .jpg i wcześniej nie było problemu :/

 

przykładowy link do pliku (cudzysłów zamiast nawiasów na początku i na końcu specjalnie oczywiście, bo inaczej nie puszcza i ten sam komunikat): "IMG] http://i.imgur.com/rYm3AuV.jpg[/img"

 

Wcześniej wszystko z imgura śmigało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K@mil odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...