Skocz do zawartości

Cadence S2-W10-D4 TESTY !


michal2811
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świetny test

Ale sie ubawilem :D

 

Ale przynajmniej bez wczuwania się jak w SQL, zasady jak widać proste, władować ponad 2 KW i patrzec czy leci dym z cewki czy nie... Po co jakiekolwiek uzupełnienie jak to gra. :rotfl: :rotfl:

Fakt śmierdzi remizą i to na kilometr, zwłaszcza stylem rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o niuanse ani uzupełnienie przodu tylko o zadme ;)

 

Ja wiem, ale najpierw temat był na temat testów a potem stanęło, czy pójdzie dym z cewki czy nie.

Mi to osobiście lata, bo nie moja bajka, ale rozśmieszyło mnie ,że tak się dyskusja "rozwinęła" tematy czyta sporo osób nie zarejestrowanych na forum lub zaglądających rzadziej, dalej według mnie są w czarnej d... jeśli chodzi o tą firmę, nic konkretnego tutaj nie padło.

 

ps. Zapraszam na wiosnę do mojej babciowej, pokażę Ci jak " SQLowe pitolące" Braxy robią zadymę. :wink:

Dwie 10ki spięte w 2 Ohm i zasilone przeszło 1 KW... Ale przecież to SQLowe uzupełnienie niuansów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego majka nie wiesz po tym temacie ? Szymek napisał, że testował, że nie warto za tą kasę, że są lepsze głośniki do robienia wiatru... Trochę wiadomo, zapytaj Szymka, jakie są to te lepsze przetworniki, no chyba, że koniecznie chcesz Cadenca ? Wolny wybór :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma co pisać szit i tyle napewno te suby co można znaleść na alle...napisze to jeszcze raz: "Nie warte tej ceny"

 

Szymek nie testowałeś to nie gadaj głupot... a co do tego że Twój kolega sprawadza je i miałeś w ręku to ściema z Twojej strony. Znam osobę która je sprowadza osobiście i Ciebie nie zna... i nie miałeś ich w ręku. więc głupot nie gadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niby co proponujesz Szymek? Widząc po zdjęciu pewnie FLI albo może Lanzara .. hehe

 

bo nie ma co pisać szit i tyle napewno te suby co można znaleść na alle...napisze to jeszcze raz: "Nie warte tej ceny"

 

Szymek nie miał ich nawet w ręku i nigdzie nie napisał że testował... on nie miał ich nawet w ręku... to są tylko jego dywagacje

 

bo nie ma co pisać szit i tyle napewno te suby co można znaleść na alle...napisze to jeszcze raz: "Nie warte tej ceny"

 

i to mówi osoba która w ulubionych na faceebook ma Peiying... no to faktycznie nie ma co porównywać.... bez komentarza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Szymek przecież nie miałeś prawa mieć go w ręku i testować. Nie chce być upierdliwy ale nie jesteś jedyna osobą która ma prawo posiadać jakiś przetwornik a tym bardziej wmawiać, że ktoś kłamie. Jeżeli Szymek pisze że go miał to go miał i koniec. Podoba mi się stwierdzenie , że znasz kogoś kto je sprowadza i nie zna Szymka , w sumie to ,że ja przywiozłem już sporo gratów z USA musi oznaczać ,że będę znał Pana XXXXXX z Pipidówki dolnej co też ma taki sam np. wzmak jak ja. Nie wiem czemu ale po samym wyglądzie wieje kiczem i mnie one osobiście nie przekonują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie testowałeś to nie gadaj głupot... a co do tego że Twój kolega sprawadza je i miałeś w ręku to ściema z Twojej strony. Znam osobę która je sprowadza osobiście i Ciebie nie zna... i nie miałeś ich w ręku. więc głupot nie gadaj.

Ta i wypowiadał bym sie na ten temat...

Jesli żyjesz z przekonaniem że tylko firma BASSTON zajmuje sie importem i sprzedażą tych subów i piecy to żyj z tym dalej.

Dla mnie nie warte tej ceny...

Na zagrnicznym forum ktoś wyszukiwał sie smaczków z tych subów i chyba sie nie doszukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Szymek przecież nie miałeś prawa mieć go w ręku i testować. Nie chce być upierdliwy ale nie jesteś jedyna osobą która ma prawo posiadać jakiś przetwornik a tym bardziej wmawiać, że ktoś kłamie. Jeżeli Szymek pisze że go miał to go miał i koniec. Podoba mi się stwierdzenie , że znasz kogoś kto je sprowadza i nie zna Szymka , w sumie to ,że ja przywiozłem już sporo gratów z USA musi oznaczać ,że będę znał Pana XXXXXX z Pipidówki dolnej co też ma taki sam np. wzmak jak ja. Nie wiem czemu ale po samym wyglądzie wieje kiczem i mnie one osobiście nie przekonują.

 

Kolego Szymek nigdzie nie napisał że je testował... tylko że widział a to duża różnica... To że Tobie się nie podobają nikt nie poradzi na to jest to po prostu kwestia gustu... A sam dobrze wiesz że patrząc na nie nie powiesz jak grają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie mam zamiaru się z Tobą kłócić bo nie ma o co... bo co może powiedzieć osoba która na face... ma w ulubionych Peiyinga...

 

na pewno mniej niż o gościu, który zakłada świeże konto na forum i nagle broni konkretnego produktu ;)

 

Ciekawe jaką analizę osobowości zrobiłbyś po lajkach na moim koncie, a może swoje pokaż - zobaczymy kim Ty jesteś i co o Tobie "można powiedzieć" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak utworzony był post na temat firmy Cadence to szymek nie wziął w ogóle udziału w rozmowie i nic nie napisał że widział , testował bądź cokolwiek miał do czynienia z tą firmą to może ty wszystko robisz , piszesz specjalnie aby ta firma nie zaistniała w PL .

Bo kogoś uważasz że robi reklamę hahah :cisza: :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,To że te suby służą do ciśnienia to każdy powinien wiedzieć i sprawdzają sie w 100 %

 

Dziś podłączyłem je w 1 oh , skrzynia została zrobiona taka jaką zaleca producent i ciśnienie jest mega jak na suby 25 cm. "

 

Do Spl nadają się idealnie , pojemność skrzyni opytmalnie nie duża , wzmacniacz ok 1,5 Kw i już mamy mega audio do SPL , głośniczki spokojnie wytrzymały Tyle Watt ile był w stanie im dostarczyć moj Hifonics .

Suby mimo ciśnienia są bardzo dynamiczne , i fajnie sprawują sie w szybkiej muzie jak i w czarnych rytmach .

Wiec jeśli ktoś jest fanem Spl to głośniki nadają sie do tego idealnie , tak jak na samym początku mi tylko i wyłacznie chodziło o namieszanie w aucie i po zanim i uzyskałem to .

Czy ktoś wie gdzie najbliżej Włocławka jest firma która zrobiła by pomiar DB wtedy wiedzieli byśmy dokładnie ile wydmuchają one podczas pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak utworzony był post na temat firmy Cadence to szymek nie wziął w ogóle udziału w rozmowie i nic nie napisał że widział , testował bądź cokolwiek miał do czynienia z tą firmą to może ty wszystko robisz , piszesz specjalnie aby ta firma nie zaistniała w PL .

Bo kogoś uważasz że robi reklamę hahah :cisza: :cisza:

i nie zaistnieje...

Bo to nic innego jak Reklama na alle ani jedna sztuka nie sprzedana o czym tu bedziemy wiecej pisać niema o czym furory ani kieszeni to tym nie nabijecie $$$$.Wydaliście pieniądze importowaliście do PL bo myslicie ze sie bedzie sprzedawało niczym Pidzingi??? jesteście w błędzie oni chociaż ceny maja odpowiednie towar jakośc cena.

Ludzie głupi nie są czytać umieją i to że napisałeś że lepiej grają od Re miało cos zmienić? Re istnieje sporo czasu na naszym rynku i ma lepsze produkty i gorsze ale to porównanie było nie na miejscu mówie to bo Re posiadam do tej pory a ten wynalazek testowałem i prosze oszczedz innych i nie wmawiaj głupot...

 

,,To że te suby służą do ciśnienia to każdy powinien wiedzieć i sprawdzają sie w 100 %

 

Dziś podłączyłem je w 1 oh , skrzynia została zrobiona taka jaką zaleca producent i ciśnienie jest mega jak na suby 25 cm. "

 

Do Spl nadają się idealnie , pojemność skrzyni opytmalnie nie duża , wzmacniacz ok 1,5 Kw i już mamy mega audio do SPL , głośniczki spokojnie wytrzymały Tyle Watt ile był w stanie im dostarczyć moj Hifonics .

 

Suby mimo ciśnienia są bardzo dynamiczne , i fajnie sprawują sie w szybkiej muzie jak i w czarnych rytmach .

Wiec jeśli ktoś jest fanem Spl to głośniki nadają sie do tego idealnie , tak jak na samym początku mi tylko i wyłacznie chodziło o namieszanie w aucie i po zanim i uzyskałem to .

Czy ktoś wie gdzie najbliżej Włocławka jest firma która zrobiła by pomiar DB wtedy wiedzieli byśmy dokładnie ile wydmuchają one podczas pomiaru.

Powiem tyle BM AZX W10 NUKE zjada go na śniadanie...

i nie kosztuje 500zł... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że napisałeś że lepiej grają od Re miało cos zmienić?

 

Za re zapłaciłem podobna kase jak za tego suba i co ro RE i mojego posta to napisałem ze mocowo jest duzo duzo lepszy ale kolego naucz sie czytać ze zrozumieniem bo to logiczne że tylko i wyłącznie chodziło o moc!

 

Poprzednio jak szukałem suba każdy z głośników 25 cm polecał mi Sr-10 do kwoty 600 zł i za tą kase jak dla mnie nie spełnił on moich oczekiwań !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...