Skocz do zawartości

Morel Tempo 6 czy FOCAL K2 Power 165KF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko a mianowicie mam morele tempo 6 podpięte po helix 500 mkii i mam okazje wyrwac w dobrej cenie FOCAL K2 Power 165KF tylko nie wiem co bedzie lepsze bo nigdy nie mialem okazji odsłuchu dodam ze wysokie są ukierunkowane a samochud w krórym grają morele to astra g hb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio to sony cdx 930

Wiedziałem ze coś jest nie tak:D a góra nie wyje jak lessi? zdaje sie ze masz odp na brak srednicy, zmiana zestawu na inny, lepszy nie koniecznie wprowadzi zmiany na lepsze, radze zajac sie podmiana radia chocby na chwile zeby upewnic sie czy faktycznie srednica jest tak kulawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego?

 

Bo im nowsze Alpiny tym "mniej" grają. Te najnowsze to są robione pod Ipoda, Ipada czy jak to tam się te jabłuszka nazywają. Dobrze grające Alpiny (z wyższych serii) skończyły się mniej więcej na 9835.

 


Panowie poniosło mnie i kupiłem te focale jak się zrobi cieplej to bedzie montaż

 

Foczki powinny zagrać ogólnie głośniej niż wspomniany Morel. Z większym kickiem. Czekamy na relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo im nowsze Alpiny tym "mniej" grają. Te najnowsze to są robione pod Ipoda, Ipada czy jak to tam się te jabłuszka nazywają. Dobrze grające Alpiny (z wyższych serii) skończyły się mniej więcej na 9835.

 

:help: A do 35 nie można podłączyć ipoda?

A miałeś wyżej wymienione radyjka że to takie oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A miałeś wyżej wymienione radyjka że to takie oczywiste

 

Zmieniając radyjko z Alpiny (nowa CDE - podstawowy model) miałem do wyboru 9855r i kilka podobnych z tej serii. Wybrałem jednak inne radyjko. Jakie... masz w dziale instalek.Opinie oparłem o swoje małe doświadczenie i większe kogoś kto przetestował troszkę sprzętu,  w tym radyjek. Z resztą.... zobacz sobie na samo wykończenie RCA na tylnim panelu w nowych jednostkach. Oraz w tych starszych. Mówię tu o Alpinie. Dziś masz wszytsko w radyjku wbudowane. A starsze jednostki maja przedłużki żeby ładnie kabelki ugnieść we wnękach. Niby drobiazg. A brzmieniowo to nowe jednostki Alpiny to jakieś tak mi się wydają sztucznie tworzone pod Ipad-y i i-pody. Czywiście nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok

Ale porównujesz radio które w detalu kosztowało pewnie ze 3000 zl z radiem za 500zl


Zmieniając radyjko z Alpiny (nowa CDE - podstawowy model) miałem do wyboru 9855r i kilka podobnych z tej serii. Wybrałem jednak inne radyjko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porównujesz radio które w detalu kosztowało pewnie ze 3000 zl z radiem za 500zl

 

 

Detal, detal... Kosztowało więcej niż te 3 tysie za nowości. Prawie dwa razy więcej. Cena to nie jest do końca równą miarką. Fakt można porównywać w danej klasie cenowej. Ważniejsze jak z graniem. Jest jeszcze rynek wtórny. Są okazje mniejsze i większe. Co by nie mówić... nie licząc nowych Alpinek serii IVA itp... chcesz mieć przeskok jakościowy... inwestuj w serię CDA. Tańszą opcją jest 9815RB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...