Skocz do zawartości

Citroen Xsara Break II


Dais
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza instalacja tworzona z ogromną pomocą kolegi Hellsin'a. Co prawda auto będzie w tym roku zmieniane, razem ze sprzętem, ale póki co opisuje to co jest przed sprzedaniem gratów. Opisuję aby przyjąć jakieś porady/konstruktywną krytykę, dzięki którym przyszła instalacja była lepsza.

 

Jednostka sterująca : JVC - KD-SH1000

---------------------------------------------------------

Wzmacniacz : Nakamichi PA 4100 - Power Output RMS @ 4 ohms 100 W x 4

Power Output RMS @ 2 ohms 200 W x 4

Bridged Output RMS @ 4 ohms 350 W x 2

Frequency Response 20 Hz – 20,000 Hz

Crossover (Butterworth) HP 15 – 400 Hz

LP 40 – 400 Hz

Bass EQ @ 45 Hz 0 – 12 dB

S/N Ratio >90 dB

Total Harmonic Distortion <0.05%

Dimensions 535 (W) x 63 (H) x 268 (D) mm

21.06 (W) x 2.48 (H) x 10.55 (D) inches

Weight 6.61 kg / 14.57 lbs

---------------------------------------------------------

Przód : Rainbow Sax 165 ( w przyszłości planuję zakupić zestaw Morel Tempo 6 )

---------------------------------------------------------

Subwoofer : Helix Precission P12

Moc RMS: 350W

Moc max: 700W

Skuteczność: 87,3dB

Impedancja: 4Ω

Subwoofer #2 : JBL GTO 1214

----------------------------------------------------------

Kable zasilające Brax 35mm2 z bezpiecznikiem i cygarem Dietz150A

Kable sygnałowe Zealum

Kable głośnikowe Hollywood Energetics

----------------------------------------------------------

Przy następnej instalacji chciałbym, aby przód napędzany był przez wzmacniacz Xetec

 

http://img152.imageshack.us/img152/7867/63841523.jpg

http://img602.imageshack.us/img602/4529/38460583.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisuję aby przyjąć jakieś porady/konstruktywną krytykę,

Jak na razie to:

Trochę za mało instalki w dziale instalacji

Zamiast wypisywać dane katalogowe poszczególnych "klocków" mógłbyś jakoś opisać swoją instalację oraz swoje odczucia.

No i jakieś zdjęcia z instalacji by się przydały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to:

 

Zamiast wypisywać dane katalogowe poszczególnych "klocków" mógłbyś jakoś opisać swoją instalację oraz swoje odczucia.

No i jakieś zdjęcia z instalacji by się przydały :wink:

 

Co do zdjęć to już Przemciowi tłumaczyłem, utraciłem niestety wszystkie przy awarii dysku :/ Jeśli chodzi o opis i odczucia ... Instalacja nie była zrobiona w jakiś profesjonalny sposób, tym bardziej, że robione było wszystko w srogich mrozach w nieogrzewanym garażu. No ale jakoś dało radę. Podstawowym minusem było to, że kable nie były schowane pod wykładziną podłogi, w niektórych miejscach po prostu wystawały i straszyły ;) Przede wszystkim tego chcę uniknąć w przyszłości - rozebrać wszystko, wygłuszyć, położyć kable i dopiero brać się za resztę. Sam sprzęt grał przyzwoicie, jak na graty umieszczone w aucie bez wygłuszenia ( było tylko wygłuszenie fabryczne ). Średnio sprawował się subwoofer JBL'a - którego używałem częściej, ponieważ szkoda mi było podłączać Helixa. Aczkolwiek jeśli chodzi o grę celem uprzyjemnienia jazdy - było ok, bez trzasków itp. Z przodu wcześniej były wooferki Sony Xplod, które zniknęły w przeszłości po podłączeniu zestawu Rainbow - Sax po prostu "zjadł" wyrób Sony. Samo radio - poezja, mnóstwo opcji, filtrów, możliwości regulacji dźwięku itp - naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić tą jednostkę. Podsumowując, w przyszłości na pewno nie będę zaczynał zabawy "od du*y strony" brzydko mówiąc i nie w takich warunkach jak w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...